Datça pansiyon ve Datça pansiyonları tanıtımlarının yapıldığı, Muğla, Datça pansiyon ve Datça pansiyonlar hakkında fiyatların, fotoğrafların, rezervasyon imkanının sunulduğu sayfa.

Datça Pansiyonları

Yıllardır büyük bir özveri ile saklanmış, doğal güzelliklerini kaybetmemiş, tarihi dokusunu hep korumuş Datça, siz misafirlerini bekliyor...

Datça Pansiyonları

Yıllardır büyük bir özveri ile saklanmış, doğal güzelliklerini kaybetmemiş, tarihi dokusunu hep korumuş Datça, siz misafirlerini bekliyor...

Datça Muğla'ya bağlı, Bodrum ve Marmaris'e oldukça yakın bir konumda bulunuyor. Datça'da yaşanacak o kadar çok şey var ki..

Datça'nın bu harika güzelliklerinin farkında olan birçok tatilcide özellikle yaz aylarında, Datça pansiyonlarını dolduruyor. Datça'nın eşine az rastlanır bir özelliği var. Kıyıları bir dantel gibi, öyle çok girinti çıkıntı barındırıyor ki, adeta her Datça pansiyonunun kendine ait bir koyu var.

Birçok tatil beldesinde, tesisler birbiri ile yarışırken, burada adeta Datça pansiyonları bulundukları koylarla yarışıyorlar. Tabii yıllardır süregelen bu yarışın galibi neresi, hangi koy diye sorarsanız buna verebilecek cevabımız elbet yok. Her koyun ayrı bir rengi var Datça'da.

Datça pansiyonları, yarımadanın hemen her yerine yayılmış durumda bulunuyor. Merkezde de var, Hayıtbükü'nde, Palamutbükü'nde ve Ovabükü'nde de var...

Size sadece tatilinizin zamanını belirlemek ve yılın her mevsimi uygun fiyatlar sunan Datça pansiyonlarına doğru yola çıkmak kalıyor. Yola çıkmak dediysek eğer, uzun sürdüğünü sanmayın. Bodrum Havaalanı'na sadece 2 saat uzaklıkta yer alıyor... Bu yolculukta kısa süreli de olsa, hava yolunu da, kara yolunu da, deniz yolunu da kullanabilirsiniz...

Datça için pansiyon tavsiyeleri (50)

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant
Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant

mualla başbayrak güreli - 9 Ekim 2015, Cuma 14:45

Hayalimizdeki tek yer

Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant unutulamaz. Yaz gelince hayalimizdeki tek yer imkan olduğunca.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yalım Pansiyon Yamaçevleri
Yalım Pansiyon Yamaçevleri

Emine Yılmaz - 4 Ekim 2015, Pazar 13:59

Odaları gayet temiz

Eşim ve ben ilk kez tatil için Datça'yı tercih ettik. Ankara'ya uzaklığı nedeniyle bugüne kadar tercih etmemiştik. Yalım Pansiyon Yamaçevleri''ne geldiğimizde önce Esin Hanım ve eşi Ali İhsan Bey tarafından son derece sıcak bir şekilde karşılandık. Odaları gayet temiz, yemekleri ise muhteşemdi (bir kez daha ellerinizle sağlık). İşletme sahipleri gayet ilgililer, her gün bize yemeklerle ilgili isteklerimizi sordular. Çorbasız günümüz yoktu diyebilirim. İki günde bir mutlaka barbekü yapıldı. Açıkçası pansiyon olarak gittiğimiz için bu standartları beklemiyorduk. Bizim buradaki tatil süremiz bir hafta ya da on gündü. On sekiz güne çıkardık. O muhteşem bahçede kitap okumayı, çay içmeyi şimdiden özledim. Hayatımda ilk kez tavuk beslemenin, tavuk yumurtaları toplamanın tadına vardım. Ev sahiplerimizin köpeğinin peşinden koşturmak ayrı bir keyifli. Denize yürüme mesafesi beş dakika, bu bize söylenmişti. Esin Hanım oda talep eden herkese bunu söylüyor, bize de söylemişti zaten. Yalım Pansiyon Yamaçevleri'ni şimdiden çok özledik. Çok güzel bir tatil geçirmemizi sağlayan, kendimizi evimizde hissettiren Esin Hanım, Ali İhsan Bey ve oğulları Bora ve de tavuklar ve tabi ki Kömür, hepinize teşekkür ediyorum. İlkbaharda görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nil Pansiyon & Apart
Nil Pansiyon & Apart

sevim uzmez - 3 Ekim 2015, Cumartesi 00:10

Güzel bir tatil geçirmenizi sağladılar

Sakin, huzurlu, tertemiz bir mekan. Güler yüzlü, zarif Nilgün Hanım ve kızı Şeyma, bize nefis yemekler yapan anneleri Gülser teyze ile iştah açıcı salatalarımızı yapan yeğenleri Büşra sayesinde evimizi aratmayan temiz odası, ılgın ağaçlarının serinliği, çakıllı kumsala vuran dalgaların sesi, geceleri parfümünü havaya salan mis kokulu melisa ağacı, güler yüzlü yardımcıları Pervin çok güzel bir tatil geçirmenizi sağladılar. Kendilerine çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çağla Pansiyon
Çağla Pansiyon

Tolga Demirel - 2 Ekim 2015, Cuma 12:03

Hizmeti çok kaliteli

Odaları çok iyidir. Hizmeti çok kaliteli. Çok güzel bir tatildi. Tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çağla Pansiyon
Çağla Pansiyon

Demirel Işık - 2 Ekim 2015, Cuma 12:02

Temiz odalar

Temiz odalar, enfes kahvaltı, doğa, huzur, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günay Pansiyon
Günay Pansiyon

Erem Özkan - 29 Eylül 2015, Salı 17:03

Çok memnun kaldık

Eylül ayı içinde bayram tatilinde bir hafta Günay Pansiyon'daydık. Hayatımda birçok yerde tatil yaptım, bunların içinde yurtiçi, yurtdışı otel, tatil köyü ve pansiyon hizmetleri aldım. Bu kadar içtenlikle hizmet eden güler yüzlü işletmeci bir karı koca ile karşılaşmadım. İkramları, müşteriye saygıları, sevgi ve dostça yaklaşımları ile tatil yaptığım Günay Pansiyon'un harika doğası meyve ağaçların içinde bahçeye bakan balkonlu, tertemiz odaları olan, aile sıcaklığı ile yaptığım tatilden o kadar çok memnun kaldık ki. Yaşanmadan, anlatma ile ifade edilemez. Bence Ovabükü'nde keyifle tatil yapılacak tek yer. Çok teşekkür ederiz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altun Pansiyon
Altun Pansiyon

Neslihan - 25 Eylül 2015, Cuma 22:25

Fiyat/kalite olarak 5 yıldız

Odalar temiz ve fiyat/kalite olarak 5 yıldız. Yemek tek çeşit olması dezavantaj değil, minimum karar bence iyi. :) İsteyenlere etrafta alternatifler de var. ‘Sessiz, sakin tatil yapmak isteyenlere' yorumunu buraya gelince anlayabildim. Tatil köyü koşuşturması, aktivitesi, ne yesem, ne yapsam derdi yok... Deniz, güneş, kum inanılmaz huzurlu, keyifli... Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Pansiyon Datça
Ada Pansiyon Datça

Reşat Uzmen - 25 Eylül 2015, Cuma 22:16

Temizlik çok iyi

Bookmark üzerinden ararken rastladığımız bir pansiyon... Eşimle birlikte 25 Ağustos'tan 2 Eylül'e kadar (2015) çok huzurlu bir tatil geçirdik. Tam bir aile ortamı: anneanne, dede, iki yetişkin kız, damat ve torunlar hepsi mükemmel bir aile işletmesi örneği veriyorlar. Temizlik çok iyi, zeytinyağlı yemekler, özellikle kabak çiçeği dolması fevkalade... Deniz sakin ve çok güzel, plaj da öyle... Huzuru, sakinliği arıyorsanız tavsiye edilir. Bütün aileye teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yalım Pansiyon Yamaçevleri
Yalım Pansiyon Yamaçevleri

Neslihan - 25 Eylül 2015, Cuma 21:42

Denize 5 dakika filan değil

Öncelikle buranın yorumlara kesinlikle güvenmeyin. 1) Ulaştığımızda saat 19 idi, yemek saatini sorduğumuzda biz çok tokuz, 21.00 gibi ancak acıkırız dediler. Halbuki telefonda bebekler için ayrı da yapıyorum, çorba hep oluyor denmişti. Gelen tavuk parçaları tavuğun neresi bilemiyorum ama yemek sayılmaz. Yemek yorumlarına asla güvenmeyin. 2) Odalar inanılmaz tozlu, bizi 2 gün aynı standartlarda bir odaya alacaklarını söylemişlerdi, kabul ettik fakat gösterdikleri oda rutubet, küf ve toz içinde, penceresiz bir in gibiydi, mecburen ayrıldık. 3) Her yer çamur. 4) Gece saat 2'ye kadar sarhoş gürültülerinden uyuyamadık. 5) Yeni verilen odayı istemeyip ayrıldık. Yeni yerleştiğimiz yeri arayıp oda anahtarımızı aldığımızı söylemişler ki bize hiç anahtar verilmediği gibi, kapı nasıl kilitlenecek dediğimde, ‘yukarı çek kapı kolunu, o kapı bozuk' deyip geçmişlerdi... Dostluk zaten beklemiyordum fakat ticaretin de bir ahlakı var. Ayrıca denize 5 dakika filan değil, bölgenin denize en uzak mekanlarından biri. Kahvaltı yine isteklerine göre yaklaşık 9.30 gibi başlıyor. ;))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aydeniz Pansiyon & Cafe
Aydeniz Pansiyon & Cafe

Taner Akin - 24 Eylül 2015, Perşembe 20:41

Bizi gerçekten çok etkiledi

Hamit Bey'de bir gece konakladık. Kendisinin güler yüzlü ve mütevazı kişiliği bizi gerçekten çok etkiledi. Seneye inşallah oradayız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günay Pansiyon
Günay Pansiyon

dilek-kerim dural - 23 Eylül 2015, Çarsamba 11:59

Her şey için çok teşekkürler

Sevgili İskender Bey ve Elif Hanım, sağlık sorunlarımız sebebiyle geç kalan tatilimizi nerede yapalım diye düşünürken sizinle tanıştık. İlgi ve alakanız için, güzel kahvaltılarınız için, yağmurlu bir havada olduğundan dolayı sıkılmadan vakit geçirdiğimiz odamız için, güzel bahçeniz için kısaca her şey için çok teşekkürler. Tertemiz denizi ve plajı, gürültüden uzak mis gibi havasıyla Mesudiye'yi (Ovabükü) çok sevdik. Seneye nasip olursa görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gölge Pansiyon
Gölge Pansiyon

İhsan Akyürek - 21 Eylül 2015, Pazartesi 14:54

Tertemiz ve çok sade

Eşimle birlikte kafamızda soru işaretleri ile ilk pansiyon tatiline çıkmaya karar verdik ve şansımızı Gölge Pansiyon'dan yana kullandık. İlk etkilendiğimiz mavi beyaz renklerdeki binanın huzur veren rengi, yerleşimin biraz dışında olması ve harika manzarası oldu. (Bunları internet üstündeki fotoğraflardan gördük.) Engin Bey bizi yolda karşıladı, bavullarımızı alıp odaya çıkarken Dilek Hanım da terastan el sallıyor. Odanın kapısını açınca huzur ve sabun kokusu ciğerlerinize doluyor, hah işte doğru yerdeyim diyorsunuz. Tertemiz ve çok sade, aynı resimlerde gördüğünüz gibi. Dilek Hanım'ın el becerisi, yemek ve kahvaltıdaki reçeller bir harika. Her şey bir tarafa, sohbet harika, kendimizi çok yakın bir dostumuzun evinde misafirmiş gibi hissettik. Hayıtbükü'nde bir evimiz var ve artık onlar bizim için Dilek ve Engin, tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günay Pansiyon
Günay Pansiyon

Volker Hinnenkamp - 18 Eylül 2015, Cuma 23:40

Wunderbar

Ovabükü ist ein ganz spezieller ort, wo man ganz spezielle Leute trifft. Speziell wunderbar! So auch unsere pension, geführt von den beiden jungen leuten, İskender und Elif, beides akademiker, die den mutigen weg gegangen sind, hier die pension zu übernehmen. Und die beiden machen es richtig gut! Wir haben uns sauwohl gefühlt und wünschen euch zwei - bald drei - alles gute und viel erfolg. Bestimmt kommen wir wieder! Best, Volker.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Berke Cafe Pansiyon
Berke Cafe Pansiyon

Fatih uslu - 15 Eylül 2015, Salı 14:42

Gözleme çok lezzetli

İlk defa geçen ay yolum buraya düşmüştü. Girer girmez buranın bir marka olduğunu anlamam zor olmadı. Güler yüzlü bir eleman hemen yanıma gelip ne istediğimi sordu, ben de çeşitleri sordum anlatması tam 10 dakika sürdü. Hayran kalmıştım resmen bir gözleme söyledim ve o gözlemenin tadı o kadar güzeldi ki 1 aydır aynı yerde gözleme yiyorum, çok hoş ve huzur verici bir işletme herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seda Pansiyon & Restaurant
Seda Pansiyon & Restaurant

Ogün bağ - 14 Eylül 2015, Pazartesi 11:30

Rahat bir pansiyon

Datça kadar güzel bir yerde, aynı güzellikte kalabileceğimiz, temiz, güler yüzlü, bir o kadar da rahat bir pansiyon. Alt kattaki restoranında da birçok çeşit nefis yemekler bulunmakta. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Thetis Pansiyon
Thetis Pansiyon

elif yazar - 14 Eylül 2015, Pazartesi 10:36

Her sorunumuzla içtenlikle ilgilendiler

Bu yılın sürprizi bizim için bu şirin pansiyon oldu. Çok ilgililer, her sorunumuzla içtenlikle ilgilendiler (bir gece de Marmaris'de kalmak istiyoruz dediğimizde kalacak yer ve otobüs ayarlama da dahil :)). Bu arada çok güzel kahve yapar, fal bakarlar. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Berke Cafe Pansiyon
Berke Cafe Pansiyon

Osman güzel - 14 Eylül 2015, Pazartesi 10:34

Güler yüzlü çalışanlar

Güler yüzlü çalışanları, mükemmel damak tadı ile Hayıtbükü'nde yeşilliklerin arasında mükemmel bir kafe. Odaları gayet temiz, ferah ve güzel. Sabah kalkıp denize girdikten sonra sarmaşıkların altında kahvaltı yapmak ise tamamen harikaydı. Bir hafta burada konakladık ama hayatımın en güzel tatillerinden birini yaşadım. Herkese tavsiye ederim. Hayıtbükü'ne gidince Berke Cafe Pansiyon'a uğramadan geri dönmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günay Pansiyon
Günay Pansiyon

Hülya Eralp - 13 Eylül 2015, Pazar 16:26

Kendimizi evimizde gibi hissettik

Kendimizi evimizde gibi hissettik! Sevgili Elif, sevgili İskender, güler yüzünüzü, sohbetlerimizi, oyunlarımızı unutmayacağız. İlginiz, yakinliğiniz ve güzel bir tatil yapmamızdaki katkılarınız için çok teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok değerli Hülya abla, asıl biz sizlere çok teşekkür ederiz. Muhtemelen yanlış yazacağım ama kusura bakmayın Folka (okunuşu) abiye de çok selam ederiz. Çok sağolun, umarım sık sık görüşürüz.

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Karia Apart Pansiyon
Karia Apart Pansiyon

mustafa özobalı - 11 Eylül 2015, Cuma 23:35

Mükemmel bir yer

Gerçekten tek kelimeyle mükemmel bir yer. Karia Apart Pansiyon sahiplerine göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkürler. İnsanın geri dönmesi gelmiyor içinden.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Thetis Pansiyon
Thetis Pansiyon

Sevda ates - 11 Eylül 2015, Cuma 19:00

Sınırsız hizmet

Biraz mola veriyim diyorsanız huzurun adresi Thetis Pansiyon. Güler yüzlü sıcak bir aile ortamı... Sınırsız hizmet, merkezde kalınacak en iyi yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant
Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant

semih arzu Karaağaç - 11 Eylül 2015, Cuma 00:23

Huzurun tek adresi

Doğa harikası bir yerde kafayı dinlemek istiyor ve güzel yemekler istiyorsanız ( özellikle zeytinyağlılar) Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant Ovabükü tam yeridir. Zaten gittiğinizde de göreceksiniz en güzel ve doluluk oranının fazla olduğu yerdir. Huzurun tek adresi... Ovabükü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günay Pansiyon
Günay Pansiyon

zehra kılıçer - 10 Eylül 2015, Perşembe 15:09

Kendi evin gibi

Tatil yeri ararken 2 şey vardı aklımda. Huzurlu olması ve evcil hayvanımızı kabul etmeleri. Hepsini bulduk. Bunun yanında güler yüz ve güzel ev yemekleri. Günay Pansiyon kendi evin gibi. Sıcacık. Benim için çok güzel bir yerdi. Seneye görüşmek üzere diyorum. Bu arada Rodi için de teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sevgili Zehra abla çok teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz. Teyzeme, ablama ve sana çok selam ederiz.

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Karia Apart Pansiyon
Karia Apart Pansiyon

Şule kalak - 9 Eylül 2015, Çarsamba 20:43

Çok rahat bir şekilde kaldık

Sanırım şu ana kadar gittiğim tatiller içinde en iyi işletmeciler Karia Apart Pansiyon'a ait. Mesut abi ve Serpil abla bizi ailelerinden biriymiş gibi hissettirdiler. 3 kız hiçbir sıkıntı yaşamadan çok rahat bir şekilde kaldık. Serpil ablanın muhteşem reçellerini ve Mesut abinin hoş sohbetini çok özleyeceğiz. Yolunuz Ovabükü'ne düşerse kesinlikle Karia Apart Pansiyon'da kalmalısınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant
Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant

Mehmet Deliak - 9 Eylül 2015, Çarsamba 16:49

Emin olun tekrar gideceksiniz

Bugün itibariyle İstanbul'un kaosuna ayak basmış biri olarak geride bıraktığım 5 gün içindeki huzuru, samimiyeti, ilgiyi, doğayı, Bilge Hanım'ın yemeklerini kelimelerle anlatamam. Gidin, gidince emin olun tekrar gideceksiniz. Tekrar görüşeceğiz, herkese kucak dolusu sevgiler, saygılar, hoşça kalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Thetis Pansiyon
Thetis Pansiyon

Manolya Güven - 8 Eylül 2015, Salı 09:56

Kaliteli insanlar

Evet efenim, Datça'ya gittiğimiz doğrudur... Yol uzun, meşakkatli ve tatile geldiğinize pişman eden bir yorgunluğun ardından güler yüzleri ve samimi yaklaşımlarıyla bizi konuk eden güzel pansiyonun güzel sahipleri. Her şey için teşekkür ederiz. Kalite tesadüf değildir demişler doğruymuş; kaliteli insanlar, sıcacık bahçesi, sıcak sohbetleri ve yardımseverliği aklımda kalan en mühim şeyler. Datça'ya gidin bence ama Thetis Pansiyon'a gidin... 5 yıldızlı HD mantığı sizi de bizim gibi biraz olsun sıkıyorsa, o monotonluktan robotlaşmış seri üretim işi şeyler samimi gelmiyorsa Datça'ya Thetis Pansiyon'a gidin. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Thetis Pansiyon
Thetis Pansiyon

merve türkyılmaz - 8 Eylül 2015, Salı 09:46

Datça’da kalınabilecek en güzel mekan

Datça'da kalınabilecek en güzel mekan. Sahipleri çok güler yüzlü, yardımsever insanlar. Kesinlikle düşünmeden yer ayırtın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aydeniz Pansiyon & Cafe
Aydeniz Pansiyon & Cafe

ALEV__ SİLVİYA - 7 Eylül 2015, Pazartesi 16:51

Huzur ve mutluluk bir arada

Huzur ve mutluluk bir arada. Çok süper manzara, yemekleri nefis, bol kepçe. :))) Gözünüz kapalı gidebileceğiniz Aydeniz Pansiyon & Cafe. Keyifli tatiller, gideceklere şimdiden iyi tatiller. Her şey için çok teşekkürler Hamit Bey, misafirperverliğiniz için çok mersi...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Arda Bungalows
Arda Bungalows

nihal akyüz - 7 Eylül 2015, Pazartesi 16:31

Evler çok konforlu ve temiz

Daha önce iki kere daha gittiğim Hayıtbükü'ne böyle bir tesis kazandırdığı Kenan Bey'e teşekkür etmek gerekir. Gerçekten bölgede tek diyebilirim. Kenan Bey ve eşi o kadar ilgili ve fedakar ki, bir an için yok böyle bir işletme diye rüyada olduğunuzu zannedebilirsiniz. Evler çok konforlu ve temiz. Eğer Hayıtbükü'ne gidecek olursanız kesinlikle Arda Bungalows derim. Şimdiden çok özledik ve seneye kesinlikle oradayım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant
Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant

Ali Gürbüz Tekin - 7 Eylül 2015, Pazartesi 00:17

Her yer pırıl pırıl

Arkadaşımla Aydın'dan, Datça Yarımadası'nda 3 gece çadır konaklamalı tatil amacıyla yola çıktık. Gezerek yolumuza devam ederken bir arkadaşımızın önerisiyle yolumuzu uzatmayı göze alarak Mesudiye- Ovabükü'ne geldik. Yine restoran sahibi birinin tavsiyesi ile Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant'ı bulduk. Ama ne buluşma. Muhteşem. Çadırımız limon ağaçlarının gölgesinde. Her türlü imkan düşünülmüş. Deniz süper. Her yer pırıl pırıl, tertemiz. İşletmenin başında güler yüzlü, sevecen Bilge Hanım var. Daha ne olsun. Bilge Hanım'a, personele teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liman Pansiyon & Restaurant
Liman Pansiyon & Restaurant

METİNN samancı - 6 Eylül 2015, Pazar 20:08

Harika bir tatil oldu

Harika bir tatil oldu. Önce Palamutbükü'nden bahsedeyim. Çok işlek bir yer değil, hareketli bir ortam isteyenler sıkılabilir. Ama bizim gibi dinlemek isteyenler için birebir. Sahil boyunca restoran işletmeleri var. Fiyat ve kalite oranı fena değil. Palamutbükü'nde küçük deniz taşları var ama yüzerken rahatsız etmiyor. Taşlık sahil her zaman için daha temiz oluyor. Bu nedenle suyu çok berrak. Liman Pansiyon & Restaurant Palamutbükü'nün en uç noktasındaki yat limanın tam karşısında. Biraz açıkta Palamutbükü Adası var. Liman kıyıdaki çıkıntı arasında bir yer oluşmuş, koy gibi olmuş. Bu çok iyi oldu. Palamutbükü ne kadar kalabalık olursa olsun o bölgede kalabalıktan arınmış gibi oluyorsunuz. Genelde oradan pansiyon misafirleri giriyor. Bu da pansiyona ait plaj havası katıyor. Bir iki pansiyona ait şezlonglar var. Denize girmek için ideal. Odalara gelince, temizlik konusunda hassas olanlar gönül rahatlığı ile tercih edebilir. Odalar ve çevre çok temiz. Odalarda her gün temizlik yapılmıyor ama isterseniz temizletiriz dediler. Biz de pek ihtiyaç duymadık. Erkol Bey'in kendi üretimi mobilyaları odalara çok hoş bir hava katmış. Ahşap yataklar, dolaplar hepsi çok iyi. Klima, televizyon, su ısıtıcı gibi eşyalar da güzel. Yöreden toplanmış adaçayı demleyip terasta içmek harika. Kahvaltı ise bambaşka. Reçelleri, zeytinleri, bahçeden toplanmış yeşillikleri harika. Semaver çayı yapılıyor, doya doya içiyorsunuz. Üstelik kahvaltıda başka bir istekte bulunduk, yaptılar. Limandaki kahvaltıları unutmayacağız. Akşam yemeğinde bölgede seçenekler olsa da Erkol Bey'in taş fırında bademli levreğini mutlaka deneyin. Lezzeti de sunumu da harika. Bize kendileri tavsiye ettiler, iyi ki denemişiz. Aslında fırında tavuk, köfte gibi başka seçenekler de olsa iyi olur. Balıkla sınırlı kalmamalı. İnternetten öğrendiğim kadarıyla Erkol Bey fırında omlet ve tavuk yapıyormuş ama herhalde insanlar kıymetini bilmeyince bırakmış. :) Çalışanlar çok iyi. Aşçı abla güler yüzlü, Murat da öyle. Bölge hakkında bilgiler aldık ondan. Nebahat Hanım ve Erkol Bey çok kibar insanlar. Güler yüzlü ve anlayışlılar. Onları da çok sevdik. Araçla gelmenizi tavsiye ederim. Biz araçsız geldik ama ulaşım sorunu yaşamadık. Gelmeden önce Erkol Bey'in oğlu Melih Bey'den e-posta ile bilgiler almıştık ulaşım konusunda. Liman Pansiyon & Restaurant'ı tercih edişimizde onun etkisi çok oldu. Bu kadar ayrıntılı yazdım çünkü pansiyon hak ettiği yere gelmeli. Üstelik biz de tatil için çok araştırma yaptık internetten. Bu yazdıklarım herkes için faydalı olur umarım. Bütün Liman Pansiyon & Restaurant ailesine çok teşekkür ediyoruz. Samancı ailesi, 1-5 Eylül 2015.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ilgın Pansiyon
Ilgın Pansiyon

Kübra Özyurt - 6 Eylül 2015, Pazar 19:57

Ev sıcaklığı

Sadece içeriden görünen manzara değil dışarıdan insanların nasıl göründüğü de önemlidir. Ve bu insanların görünüşü mülk sahibi olmaktan çok ev sıcaklığını sonuna kadar en iyi şekilde hissettirebilmekti. Başta kafalarda çok soru işaretiyle gitsek de en zevk aldığım tatildi diyebilirim. Artık tatillerimin ilk adresi olacağından hiç şüphe yok. (Denize kıyısı olan yerleri ve insanları tercih edin derim. ;))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liman Pansiyon & Restaurant
Liman Pansiyon & Restaurant

Fatma uysal - 6 Eylül 2015, Pazar 19:39

Pansiyon temiz

Huzur ve sakinlik isteyen kişiler için mükemmel bir nefes alma alanı. Pansiyon temiz ve sahipleri ailenizden biri gibi sizleri karşılıyorlar. Sabah kahvaltısına gelen yeşillikler pansiyon içindeki güzel bahçeden sizler için taze taze toplanıyor ve Murat arkadaşımızın keyifli servisiyle devam ediyor. Palamutbükü'nde gönül rahatlığıyla kalabileceğiniz bir yer. Sizleri tanımak keyifliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ege Pansiyon Cafe
Ege Pansiyon Cafe

Ayşe Şengün - 6 Eylül 2015, Pazar 17:49

Denize sıfır konumda

Denize sıfır konumda, huzurlu ve sakin, odaları temiz, insanları güler yüzlü bir mekan Ege Pansiyon Cafe. Denizin yakın ve sığ olması dolayısıyla da çocuklu ailelerin tercih edebileceği bir yer. Yener Bey, eşi Özlem Hanım ve çalışanları tatilimiz boyunca bizi el üstünde tuttular. Kızımız kendine yeni arkadaşlar edindi ve çok eğlendi. Biz de çok iyi dinlendik. Kesinlikle tavsiye ederiz. Yine geleceğiz, selamlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karia Apart Pansiyon
Karia Apart Pansiyon

ilknur kahya - 6 Eylül 2015, Pazar 12:18

Kesinlikle tavsiye ederiz

Datça tatilimiz Mesut Bey ve Serpil Hanım'ın bizleri evimizdeymiş gibi rahat hissettirdikleri ve içtenlikleri sayesinde mükemmel geçti. Hatta bu sayede iki gün kalmamız gerekirken beş gün kalmamızı sağladılar. :)) Ayrıca pansiyonun temiz oluşu, misafirlere gösterilen ilgi ve mis gibi kahvaltısı için Mesut Bey'e ve Serpil Hanım'a çok ama çok teşekkür eder, yolunuz Datça'ya düşerse mutlaka bu işletmede kalmanızı kesinlikle tavsiye ederiz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liman Pansiyon & Restaurant
Liman Pansiyon & Restaurant

Metin uysal - 5 Eylül 2015, Cumartesi 11:51

Odalar çok temiz

Öncelikle Palamutbükü havası tertemiz, denizi yeşil, mavi her türlü renge sahip, insanın içini açan bir yer. Pansiyon sahipleri güler yüzlü, çok candan insanlar. Kahvaltılar her sabah eğlenceli, çevredeki insanlarla sohbet eşliğinde güzelce geçiyor. Odalar çok temiz, düzenli. Özellikle tatilimizin güzel geçmesinin sebeplerinden Murat abiye çok teşekkür ederiz. Her türlü ihtiyacınızda yardımcı olacak, hatta sizinle denize yüzmeye dahi gelebilecek iyi bir insan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saklı Bahçe Camping Pansiyon
Saklı Bahçe Camping Pansiyon

Harun kurt - 4 Eylül 2015, Cuma 21:52

Eşsiz bir yer

Eşsiz bir yer. Gitmekte bu kadar geciktiğim için kendime kızıyorum. Tesadüfen keşfettiğim bir yer olmasına rağmen oldukça temiz ve dost canlısı insanlarla tanışıp kaynaşabilecek bir yer. Buradan Mustafa babaya çok selam. Tekrar karşılıklı Harmandalı oynamak için geleceğim (Saklı Bahçe Camping Pansiyon anlatılmaz yaşanır) ama lütfen iyi insanlar gitsin. Saklı Bahçe Camping Pansiyon iyi insanlar arasında saklı kalsın...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çağla Pansiyon
Çağla Pansiyon

Cemil Gezegin - 4 Eylül 2015, Cuma 14:33

Her şey çok güzeldi

Her şey çok güzeldi. Tertemiz odaları, mükemmel bir sabah kahvaltısı, aile ortamı için mükemmel, İşletme sahiplerinin güler yüzlülüğü, insanlara kendini evde hissetmesine neden oluyor. Tesadüfen bulduğum bu pansiyon her şeyiyle mükemmel. Özellikle aileler tam size göre, 10 numara!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karia Apart Pansiyon
Karia Apart Pansiyon

eda dursun - 4 Eylül 2015, Cuma 13:17

Datça’yı daha çok sevdik

İşletme sahibi gibi değil aileden biri gibi misafir eden Serpil abla, Mesut abinin güler yüzleri ve 5 yıldız konukseverliği ile Datça'yı daha çok sevdik. Yolunuz düşerse sevimli aileyi tanımadan geçmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günay Pansiyon
Günay Pansiyon

Buket Sönmezocak - 3 Eylül 2015, Perşembe 19:18

Lezzetli yemekler

İlk kez gideceğimiz bir pansiyon olduğu için açıkçası başta tedirgindik. Ancak pansiyona girer girmez İskender Bey ve eşi Elif Hanım'ın güler yüzü, her ikisinin anne ve babalarının ilgisi bizi oldukça rahatlattı. Biri 9 ve diğeri 13 yaşındaki iki çocukla bize ayrılan odaya rahatça sığdık. Ancak her oda aynı büyüklükte ve tefrişte olmadığı için ekstra yatakla ilgili talebinizi yer ayırtırken belirtmekte yarar var. Yemekleri anneleri yaptığı için bayramda büyüklerimizi ziyaret etmişçesine lezzetli yemekler ve hatta geç saatte üşenilmeden pişirilen sıcacık helvalarla çok güzel bir tatil geçirdik. Anne eli değen mutfağın temizliği de çocuklarla yapılan tatilde bulunmaz bir artı. Çoğu pansiyonda olmayan güzellikte sık dikilmiş meyve ağaçlarının olduğu büyükçe bir bahçesi var Günay Pansiyon'un. Bu sayede gündüz güneşten korunan beton yerine çim olan bahçe gece de çok sıcak olmuyor. Bahçedeki pinpon masası da çocukları teknolojiden uzak tutmak için ideal. Tatil yaptığımız dönemde kalan diğer misafirlerle son derece güzel bir uyum yakalamamız ve bizim çocuklarımızla yaşıt çocukları olması ayrı bir hoşluk oldu. Pansiyon denize 3-4 dakika yürüme mesafesinde. Ovabükü Datça'nın diğer koylarına göre temiz ve sakin olduğu için ailece tatil yapanlar rahatlıkla tercih edebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Buket Hanım çok teşekkür ederiz. İyi ki geldiniz, iyi ki sizleri tanıdık. Umarım çokça görüşürüz ailecek selam ederiz.

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Liman Pansiyon & Restaurant
Liman Pansiyon & Restaurant

ibrahim bal - 3 Eylül 2015, Perşembe 11:03

Buraya doyamadık

Ben çok beğendim çok rahat ettik, çok güzeldi. Çalışanlar, işletmeciler, aile gibi. Odalar ferah, temiz, aşçı yengemiz ve garson arkadaş bizden gibiydiler. Çok güzeldi. Her şey için teşekkürler doyamadık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günay Pansiyon
Günay Pansiyon

Burcu Binboga - 2 Eylül 2015, Çarsamba 17:30

Rahat ve huzurlu tatil

Günay Pansiyon'da eşimle 4 gece kaldık ve çok mutlu ayrıldık. Sabah kahvaltınızda sizi her gün güzel sürprizler bekliyor. Güzel ve taze kahvaltılıkların yanında sahanda yumurta, omlet, sigara böreği, krep ya da patates karsınıza çıkabilir. ;) Akşam yemekleri anne elinden çıkma, her gün birbirinden leziz yemekler/ızgaralar yiyebilirsiniz. Elif Hanım ve İskender Bey dünya tatlısı insanlar. Ovabükü yeryüzü cenneti iki dakikada sahile ulaşıp şezlong kapma derdi olmadan rahat ve huzurlu bir tatil yapabiliyorsunuz. Kısacası gidin çok seveceksiniz. ; )

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Burcu Hanım çok teşekkür ederiz. Eşiniz Özgür Bey'e ayrıca selam eder, her daim beklendiğinizi hatırlatırız.

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Günay Pansiyon
Günay Pansiyon

Sadık Özkefeli - 1 Eylül 2015, Salı 18:15

Güzel ve temiz bir oda

Tatil arayışınız; bir miktar huzur, bir çimdik mutluluk, bir parça öğlen sıcağında sığınacak ağaç gölgesi, sabah kumsal ve deniz, akşam güzel ve temiz bir oda, üç öğün anne lezzeti karışmış kahvaltı -yemek ve yoğun güler yüz beklentisinden oluşuyorsa hiç durmayın, bir terlik, bir t-shirt, bir-iki kitap ile daha fazlasını yaşayacağınız Günay Pansiyon'dan yerinizi ayırtmaya çalışın. İskender Bey ve eşi Elif Hanım'a yaşattıkları nazik misafirperverlik için çokça teşekkür ederiz. Ada, Günseli, Sadık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sevgili Sadık Abi asıl biz çok teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz. Herkese çok selamlar.

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Arda Bungalows
Arda Bungalows

MELTEM PEKER CANDAN - 1 Eylül 2015, Salı 12:38

Temizlik harika

Bölgeye ilk defa gittik. Hayıtbükü harika bir yer, sakin ve huzurlu... İş hayatından bunalanlar, balayı için yer arayanlara kesinlikle tavsiye edilir. Arda Bungalows'da iki gece kaldık, temizlik harika, oda içindeki her şey özenli ve düzenli, romantik ve sakin bir tatil isteyenlere kesinlikle öneriyorum, tesis sahibi Kenan abimiz çok kibar ve ilgili, her şey için teşekkürler, bol kazançlar diliyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant
Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant

Inci - 1 Eylül 2015, Salı 12:07

Samimiyet ve sıcaklık

Ovabükü harika, Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant harika, Bilge samimi, sıcak, daha ne ister insan. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant
Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant

Asuman Erbora - 1 Eylül 2015, Salı 11:54

Serin serin ağaçların altında uzanmak

Ağustos sıcağında bile serin serin ağaçların altında uzanmak var; bir de üstüne üstlük Bilge Hanım'ın güler yüzüyle. Sunduğu nefis yemekleri var ve bunlarla gelen huzur var. E daha ne olsun...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Arda Bungalows
Arda Bungalows

Sinem Tan - 31 Ağustos 2015, Pazartesi 20:32

Çocuklu ailelere ideal

Hijyen, konfor, huzur denilince bundan sonra aklıma gelen Arda Bungalows olacak, çocukları olanların gönül rahatlığı ile tercih edebilecekleri, sıcak ve güvenilir bir ortam ayrıca mekan sahipleri Aytül Hanım ve Kenan Bey'e de göstermiş oldukları ilgi ve alaka için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant
Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant

Dilek Tanglay Yavuz - 31 Ağustos 2015, Pazartesi 11:46

Önümüzdeki yazın hayali

Ovabükü, Gülbahar Pansiyon ve Bilge Hanım… Cennet gibi bir yer, temiz ve güzel bir tesis ve samimi, güler yüzlü insanlar. Bilge Hanım'ın güzel yemekleri ile çok güzel bir tatil geçirdim. Önümüzdeki yazın hayalini kurmaya başladım bile. Elinize, kolunuza, yüreğinize sağlık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aydeniz Pansiyon & Cafe
Aydeniz Pansiyon & Cafe

Harun Balıbey - 31 Ağustos 2015, Pazartesi 11:05

Memnun ayrılacağınız garanti

Datça Hayıtbükü'nde Hamit Bey'in pansiyonunda eşimle birlikte 5 gün kaldım. Hamit Bey mükemmel donanımlı ve insancıl birisi. Eviniz kadar rahat edebilirsiniz. Ayrıca yaşam tarzınıza Hamit Bey ile sohbet ettikten sonra çok şeyler katarsınız, %100 tavsiye ediyorum. Gelecek yıl yine oradayım inşallah. Hamit Bey'e sonsuz teşekkür ederim. Gidecek kişiler için odalar biraz dar ama yatmadan yatmaya kullanacağınız için ideal bir yer. Fiyatı da çok hesaplı eğer şanslıysanız Hamit Bey'in mükemmel akşam yemeğinden yiyebilirsiniz ama dikkat 3 kişilik yemeği tek kişiye yedirir. Anlayacağınız biraz bol kepçedir. Gözünüz kapalı gidebilirsiniz memnun ayrılacağınız garantidir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günay Pansiyon
Günay Pansiyon

Mucahit Akkoyun - 31 Ağustos 2015, Pazartesi 09:14

Güler yüzleri olumsuzlukları unutturuyor

İşletmecileri İskender Bey ve Elif Hanım gayet güler yüzlü, candan insanlar fakat akşam yemeğindeki çorba, 5 adet kanat, yanında bulgur pilavına kişi başı 25 TL istemeleri hiç olmadı. Kahvaltıyı da sayıyla getiriyorlar ama çocukları hiç saymıyorlar. Doymadım biraz daha alabilir miyim demeye çekiniyorsunuz. Oda kalmadığı için tahtadan bir kulübede kaldık sabaha kadar buzdolabının motor sesinden uyuyamadık ama çarşaflar yastık kılıfları temizdi. Başka odada kaldığınızda kafa dinlemek için güzel bir yer, bir de börtü böcekten korkuyorsanız tavsiye etmem. Hanımlar çok korktu biz bir gecelik kaldık. Güler yüzleri tüm olumsuzlukları unutturuyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Mücahit Bey eleştirileriniz bizim için daha iyi ve güzel hizmet verebilmek için önemlidir. Çok teşekkür ederiz. Umarım tekrar görüşürüz çok selamlar.

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Ege Pansiyon Cafe
Ege Pansiyon Cafe

Dilek Çelik - 31 Ağustos 2015, Pazartesi 02:01

Mütevazi tatilin merkezi

Çok güzel bir yer Hayıtbükü ve Ege Pansiyon Cafe. Temiz oda, yemekler lezzetli. Sahibi Yener ve Özlem çok anlayışlı. Çalışanlar Erkan, Gülsüm ve Kader çok özverililer. Ege ve Doruk sizi özlememek mümkün değil. Denize sıfır, güzel mütevazi tatil isteyenler için kaçınılmaz bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)


Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Bölge: Datça

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özelliği

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Aramanızla ilgili olarak

Toplam 42 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En iyi sonuca göre listele En iyi sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
2008 sezonunda hizmete giren Ova Pansiyon adından da anlaşılacağı gibi Mesudiye'nin Ovabükü Köyü'ndedir. Denize sıfır konumda olan pansiyon siz değerli konuklarının özel ve unutulmaz bir tatil yaşaması için her türlü imkanı ve özveriyi düşünmüştür.

Bir aile işletmesi olan Ova Pansiyon sizlere Akdeniz ve Ege yöresinden birbirinden farklı ve leziz yemek çeşitleri de sunmaktadır. Rahat ve huzurlu bir tatil geçirmeniz için bu özel aile işletmesi sizlere hizmet etmekten mutluluk duymaktadır. Gelin sizler de huzur dolu bir tatil yaşayın.

Ova Pansiyon tesis özellikleri olarak toplamda 14 oda, 3 bungalov ile denize sıfır, bahçe içerisinde, organik tarım ürünleri, plajında şezlong, şemsiye, havaalanı servisi, bar cafe, barbekü, kablosuz internet, sigara içilmeyen odaları, ücretsiz günlük gazete ve uyandırma servisi bulunmaktadır. Ayrıca restoran hizmeti de verilmektedir.

Ova Pansiyon odalarında standart olarak; duş, wc, havlu, internet, oda temizlik hizmetleri, gardırop, klima, 24 saat sıcak su.

Restaurantımızda ev yemekleri, mantı, ızgara çeşitleri, yöresel yemekler, köy kahvaltısı, Ege ve Akdeniz mutfağından seçmeler sunulmaktadır. Özellikle adana kebap ve şalgam mutlaka tadılması gereken yiyecek ve içeceklerdir. Akşam yemeklerinizi de deniz kıyısındaki eşsiz manzarada yiyebilir, müzik eşliğinde dinlenerek mehtabı seyredebilirsiniz...

Ova Pansiyon denize sıfır olup Bodrum Milas Havalimanı'na sadece 170 kilometre mesafededir.
 • Sezon AralığıSezon Aralığı 15 Mayıs 2015 - 1 Ekim 2015
 • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
 • OtoparkOtoparkVar
 • İnternetİnternet Var
Genel Özellikler
 • Otopark
 • Plaj
 • Restaurant
 • Sigara İçilmeyen Oda
 • TV Odası
 • Uyandırma Servisi
 • Ücretsiz Gazete
 • 7/24 Açık Ön Büro
 • Bahçe
 • Bar Cafe
 • Barbekü
 • Çamaşırhane
 • Dağ Manzarası
 • Ek Yatak
 • Havaalanı Servisi
 • Internet
Oda Özellikleri
 • Balkon
 • Banyo
 • Eşya Dolabı
 • Havlu
 • Internet
 • Klima
 • Oda Temizlik
 • Tuvalet
Aktiviteler
 • Jogging

Tesis için 20 gezgin görüş bildirdi

Daha fazla yorum
2.0 Temizlik hariç beğenmedim
Temizlik hariç beğenmedim

Diğer 19 yoruma bakınca ya yanlış Ova Pansiyon'a gittiğimizi düşündüm ya da uzayda yaşadığımızı. Diğer yorumlarda katıldığım tek konu temiz olması ama ne yazık ki tek başına temizlik yetmiyor. Herkes yemeklerin muhteşem olduğunu yazmış, emeğe saygı duymak isterim ama bizce çok kötüydü... Denizin dibinde işletme var, balık yok ya da dondurulmuş. Karışık ızgara istedik, iki köfte bir pirzola, bir kuzu şiş başka bir şey yok. Mezelere girmek dahi istemiyorum, bayat oldukları vitrinden bağırıyor. Gelelim fiyatlara, iki kişinin zorla sığdığı odalara bir dünya fiyat ödüyorsunuz, o da yetmiyormuş gibi içecekten resmen kütletiyorlar. Bir daha değil Mesudiye'ye gitmek adını bile anacağımızı sanmıyorum ama şunu da tahmin ediyorum ki sadece Ova Pansiyon değil diğerleri de aynı durumda.

Hasibe kök - 30 Ağustos 2015, Pazar 20:57

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Yemekler muhteşem
Yemekler muhteşem

Her sene hiç bıkmadan, sıkılmadan geldiğimiz bir işletme... Geçirdiğimiz her dakika, her saniye huzur dolu. Ovabükü Türkiye'nin en güzel tatil cennetlerinden birisi ama orayı güzelleştiren güler yüzlü ve cana yakın işletme sahipleri olan Emel Hanım ve İsmail Bey'in işlettiği Ova Pansiyon. Özellikle yapılan yemekler muhteşem, tadı damağınızda kalıyor. İsmail Bey'in ızgaraları zaten meşhur. Geldiğinizde gitmek istemeyeceğiniz bir yer. Her şey için teşekkür ederiz.

Cennet - 25 Haziran 2015, Perşembe 22:49

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
6.0 İşte bu dediğim iki gün
İşte bu dediğim iki gün

İşte bu dediğimiz iki gün geçirdik. Sessiz sakin bir ortam, sadece dalgaların sesi ile... İsmail Bey'in lezzetli ızgaralarına yakamoz da eklenince keyfine doyamadık. İsmail Bey'e çok teşekkür ederiz. Yine geleceğiz, eminiz...

melek atalay - 18 Eylül 2013, Çarsamba 09:05

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Pembe rüya bu olsa gerek
Pembe rüya bu olsa gerek

Hani insan hayal eder ya. Onun bir adım ötesi. Uzun, zorlu bir yolculuğun ardından alınan bir ödül gibi. Mutlaka yine gideceğim. İsmail Bey ve ailesine sonsuz teşekkürler.

Musa Bayat - 15 Ağustos 2013, Perşembe 22:35

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
8.0 Muhteşem deniz
Muhteşem deniz

Tatil yöresi olarak Ovabükü muhteşem bir yer, Ova Pansiyon da buradaki birçok tesisten biri. Eğer 3 kişi iseniz bungalowlar biraz küçük kalır, otel odasını tavsiye ediyorum. Tesis işletmecisi ailenin ilgisi, lezzetli yemekler, ister deniz kenarında ister çimenlerin üzerinde gölgede kahvaltı ve yemek, sessizlik ve tabii ki muhteşem deniz, yolunun biraz kötü olmasına rağmen buranın tercih edilme sebeplerinden bana göre. Arı ve böcek korkunuz varsa off gibi bir sprey götürün yanınızda.

tayfun mollamustafaoğlu - 23 Ağustos 2012, Perşembe 19:16

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Eşim ve oğlumla mükemmel tatil
Eşim ve oğlumla mükemmel tatil

Oldukça güzel doğası var. Pansiyon olabilecek en iyilerden biri. Denizi çok güzel. Obsesif olmama rağmen rahat kalabildiğim bir mekan. Eşim ve oğlumla mükemmel tatil geçirdik. Yatakların temizliği, yemek masa örtülerinin günlük değişmesi artılardan, iki günde bir yapılabilecek oda temizliği memnuniyeti artıracak bir eylem. Hava çok sıcak olmasına rağmen terletmeyen bir esintisi var. Bunalmadan güzel bir tatil geçirdik. İsmail Bey'e teşekkürler. Uğraş - Meltem - Doruk Kaynarca

Uğraş Kaynarca - 24 Temmuz 2011, Pazar 23:49

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 zerrin keskin tarafından...
zerrin keskin tarafından...

Çok gelmek istiyorum, yazı iple çekiyorum.

zerrin keskin - 30 Kasım 2010, Salı 01:27

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 ozlem@sakarguzellik.com tarafından...
ozlem@sakarguzellik.com tarafından...

İşte herşey Datça'da tatil yapmaya karar verdiğimizde başladı. internetten konaklamak için arayışlarımız sonucunda Ova Pansiyonu bulduk. Ovabükünde yeşillikler içinde ; masmavi denize sıfır ve harika insanlar . İsmail Bey ve eşi Emel Hanım , kızları Selin , Berfin , Ada - Menderes Bey ve eşi Gökçem Hanım , çocukları Nazlı , Handan Hanım ve Onur Bey'e herşey için teşekkürler. Tabi güzel ve büyük avcı kedimiz Minnoşu da sevmeye doyamadık. Emel Hanımın yemeklerinin ; Annesi ve Babasının el emeği göznuru bademlerinin lezzetini unutamadık. Ahşap evlerin sakin ve huzurlu ortamını ; tertemiz yatakları ve havayı unutamadık. Muhteşem bahçenin ; muhteşem biberlerini dalından koparıp taze taze yemeyi unutamadık. Hamakta; gündüz kitap okumak ve gecede yıldızları seyretmenin zevki bambaşka. Sizlere herşey için teşekkürler. En kısa zamanda yeşillikler içinde ; masmavi denizin kıyısında ; siz harika insanlarla görüşmek dileğiyle.

ozlem@sakarguzellik.com - 7 Eylül 2009, Pazartesi 12:02

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 m.fevzi gürpınar tarafından...
m.fevzi gürpınar tarafından...

Tatilimiz boyunca en cok keyif aldigımız yer diyebilirim. Temizlik ve yemekler mükemmel. Fiyatlar abartısız. Bu işi daha önceden yapan biri olarak böyle bir yeri bes yıldızlı otellere her zaman tercih ederim. İsmail bey ve ailesine teskurler.

m.fevzi gürpınar - 5 Eylül 2009, Cumartesi 17:18

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 karaars@medicine.ankara.edu.tr tarafından...
karaars@medicine.ankara.edu.tr tarafından...

Ben fotğraflardan birisinde fırının başındaki kırmızı kareli gömlekli gözlüklü kişiyim 1988 yılından beri datçaya gelirim son iki yıldır ovabükünde kardeşlerimiz arkadaşlarımız çocuklarımız olarak gördüğümüz ismail emel menderes gökçem handan onur selin berfin nazlı ve bu yıl tanıştığımız selahaddin serdar özlem ve ankaradan aynı site komşularımız ile ben yaklaşık 1 hafta eşim kızım ve arkadaşlarım15 gün ovapansiyonda kaldık yine çok güzel günler geçirdik üçbuçuk yaşında tabiiki geçen yıl ikibuçuk yaşında olan ada nın hepimize öğrettiği sevgi denen bazen gözle de görülebilen şeyi hep görebilmeniz için ovapansiyonu bir görün samimi bir ortamda güzel günler geçirin iyi ki hepinizi tanıdım sevgiyle kalın aydın (eşim ve kızım dilara da sevgi ve selamlar gönderiyorlar) yemekler odalar için zaten olumsuz birşey söylenemez

karaars@medicine.ankara.edu.tr - 14 Ağustos 2009, Cuma 18:45

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 sıtkı can gürkan tarafından...
sıtkı can gürkan tarafından...

Tatili bitirip istanbula döneli 10 gün oldu ama hala istanbula alışamadım bir türlü. ova pansiyonu, datçayı dilimizden düşürmediğimiz bir gün geçmiyor. Hiç bir şey bilmeden gittiğimiz ova bükünde şans eseri ova pansiyonu bulduk ve çok güzel insanların ev sahipliği yaptığı, unutamayacağımız bir tatil geçirdik. her günü huzur ve keyif dolu bu hafta, değil bir senenin yorgunluğunu bir ömrün yorgunluğunu aldı götürdü bizden. bize bu kadar güzel ev sahipliği yaptığı için ismail abi ve ailesine (onur va çarliyi de aileden sayıyorum) çok teşekkürler.

sıtkı can gürkan - 1 Ağustos 2009, Cumartesi 09:53

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Yıldızlar gece bir başka güzel
Yıldızlar gece bir başka güzel

Merhaba Ova Pansiyon... Biz pansiyonunuzun ilk senesinde, ilk rezervasyonu yapıp, ilk tatiline çıkan, fakat Ova Pansiyon gibi güzel bir pansiyonda, güler yüzlü ve canayakın sahipleriyle tatilini geçiren şanslı müşterileriniziz. Müşterilerinizdik, ama biz kendimizi 10 gün boyunca ev sahibi gibi hissettik. Bunu sizin güler yüzünüze, canayakınlığınıza ve misafirperverliğinize borçluyuz. Gerçekten 10 gün boyunca, kalabalıktan eser olmayan, tertemiz denizi olan, doğayla içiçe, yıldızların gece bir başka güzel parladığı, çok güzel bir tatil yöresinde, çok güzel bir pansiyonda huzurlu bir tatil geçirdik. Bunda emeği geçen Ova Pansiyon'un dedesine, anneanesine, İsmail Bey'e, Emel Hanım'a, çok tatlı kızlarına çok teşekkür ederiz. İnşallah bir daha geliriz. İnşallah oralar hep öyle güzel kalır.

gökhan,sevda,zeynep irem - 11 Haziran 2009, Perşembe 21:10

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
6.0 Professionell gegrillt
Professionell gegrillt

Ein halbes jahr ists her, im september 2008 nach den ramadanferien verlebten wir 10 wunderbare tage in der ova pansiyon bei emel, ismail und ada. zu der zeit ist die saison fast vorbei, und es war an geruhsamkeit kaum zu überbieten. das essen war top. emel hat lecker gekocht, ismail professionell gegrillt. unser 4-jähriger sohn hat sich sehr wohl gefühlt. die gegend dort lässt ja auch keine wünsche offen. uns hats so gut gefallen, dass wir auf jeden fall planen wiederzukommen.

Willi und Katja und Linus - 9 Haziran 2009, Salı 23:29

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Keyifli bir ortam, herkese teşekkürler
Keyifli bir ortam, herkese teşekkürler

8 gün diyerek gittiğimiz Ova Pansiyon'dan 15 gün sonra aklımız ve yüreğimiz orada kalarak ayrıldık. Ev sahipleri İsmail ve eşi Emel Hanım, ev sahiplerinin arkadaşları Menderes Bey ve eşi, Ersin, Handan hepinize çok teşekkür ediyoruz. Misafirperverliğiniz ve güler yüzünüz sayesinde kendi evimizde gibi tatil yaptık. Pansiyonun sevimli minikleri Selin, Berfin, Ada, evin minik kedisi Minnoş hepinizi çok özleyeceğiz. Bir aksilik olmazsa seneye görüşmek üzere sevgiler.

Zeynep Hazal-Yasemin-Erol Yeniler - 18 Ağustos 2008, Pazartesi 09:15

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Keşke daha fazla kalabilseydik
Keşke daha fazla kalabilseydik

Artık çok azdır, bu kadar dokunulmamış bakir yerler. Kafa dinlemek, dinlenmek ve romantik bir tatil için süper bir tercih. Yıldızlar hiçbir yerde bu kadar güzel görünmüyordur. Ova Pansiyon'dan ayrılırken iy ki burayı seçmişiz dedik. Çok içten, temiz ve sıcak insanlar. Tatilin daha da muhteşem geçmesini sağlıyorlar. Keşke daha fazla kalabilseydik, keşke tatil hiç bitmeseydi. Ova Pansiyon'da sıkılmak da mümkün değil çünkü.

Funda TUNALI - 6 Ağustos 2008, Çarsamba 10:15

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Dilediğimiz her şey vardı
Dilediğimiz her şey vardı

İki gün önce geldiğimiz Ovabükü'ne tek kelimeyle hayran kaldık. Tertemiz bir deniz, ardında görkemli yeşil dağlar... Doğayla başbaşa, sakinliğin tadını çıkarmak için ideal bir yer. Burada kaldığımız Ova Pansiyon'dan ayrıca bahsetmek gerek. Sahipleri İsmail Bey, Emel Hanım ve yardımcıları son derece güler yüzlü ve misafirperverler. Kendinizi sanki bir dostunuzun evine tatile gelmişsiniz gibi hissettiriyorlar. Küçük kızları Selin, Berfin, Ada ve sevimli kedileri Minnoş nam-ı diğer Garfield tatilinize renk katıyorlar. Yemekler gayet lezzetli ve özenli hazırlanmış, odalar temiz. Daha ne isteyebiliriz ki... Teşekkürler tüm emeği geçenlere...

İlbara ve Zafer - 28 Temmuz 2008, Pazartesi 22:11

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Doğal güzellikler içinde huzur dolu bir pansiyon
Doğal güzellikler içinde huzur dolu bir pansiyon

Ova Pansiyon'u çok sevdik. Doğal güzellikler içinde kurulmuş, tertemiz, hayat dolu bir yer. Ova Pansiyon'un bahçesinden istediğimiz zaman, dilediğimiz kadar sebze (biber, domates, patlıcan, mercan köşkü...) taplayabildik. Emel Hanım ve Handan Hanım'ın birbirinden lezzetli yemekleri, İsmail ve Ersin Bey'in ızgaralarının tadına doyamadık. Selin, Berfin, Ada ve minik kedi Garfield da tatilimize renk kattı. Deniz, güneş, doğa ile başbaşa sıcak bir aile ortamı istiyorsanız mutlaka gitmelisiniz. Her şey için teşekkürler.

İsmail- Emine- Pınar- Ali Ongan ve Zafer- Emine- S - 24 Temmuz 2008, Perşembe 13:08

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Seneye yine buradayız
Seneye yine buradayız

Merhaba Ovabükü'nün yıldızı, var mı böyle yer ya. Kuş sesleri, sabahları takım elbiseli horoz sesi, Emel ablanın nefis yemekleri, doğa-deniz harika... Keşke biraz daha kalabilseydik. Sunmuş olduğunuz aile sıcaklığı bizi seneye yine yanınıza getirecek. Emel abla, İsmail abi he rşey için teşekürler... Pelin - Ali Fuat

Ova Pansiyon - 3 Temmuz 2008, Perşembe 15:50

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
8.0 Harikalar yaratmış etkileyici bir pansiyon
Harikalar yaratmış etkileyici bir pansiyon

Her şey çok güzel olmuş. Yine harikalar yaratmışsın. Dilerim her şey gönlünce olur. Ziyaretcilerin de bunu anlayacağından eminim. Bol kazançlar canım, seni seviyoruz.

özcan alas - 28 Haziran 2008, Cumartesi 14:52

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Her dönem ayrı bir güzelliğe sahip
Her dönem ayrı bir güzelliğe sahip

Ova Pansiyon'da; odalar tertemiz ve bakımlı yataklar, yatak örtüleri ve özel tasarlanmış havluları içinizi açıyor. Lavabo, banyo ve özellikle tuvalet (alafranga olduğu için) temizlik ve hijyene çok dikkat ediliyor. Balkonunuzda güzel bir manzara ile akşam çayınızı içebilir, eşinizle veya ailenizle hoşça vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca denizin kıyısındaki tesise ait oturma grubunda hem denizi doyasıya seyredip hem de dostlarınızla sohbetin ve içeceğin keyfini sürebilirsiniz. Her dönem ayrı bir güzelliğe sahip olan Ova Pansiyon'da ne zaman gelirseniz gelin taze tarla ve toprak ürünlerini bulabilirsiniz. Salkım salkım üzümlerin altında 3 öğün yemeğin tadına doyum olmuyor. Artık hayatımızın bir parçası olan internet ve TV sistemi burada 24 saat hizmetinizde. Yapılan yemekler ve sunum hem gözünüze hem midenize hitap ediyor. Turizm sektörünü tanıyan bir ziyaretçi olarak bu tesise en az 3* verebilirim. Sadece denizin çakıl olması benim için biraz dezavantaj oluşturuyor. Yüzme biliyorsanız zaten bu sorun da otomatikmen ortadan kalkıyor.

nilgün yücel - 13 Haziran 2008, Cuma 09:05

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Tesis Konaklama Fiyatları

- tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

  Fiyat Açıklamaları

  Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

  Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

  Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

  Karia Pansiyon, 2013 sezonunda hizmete açılmıştır. Eşsiz konumu ve doğa ile iç içe olması konukların rahat ve huzurlu bir tatil geçirmelerini sağlar.

  Tesisimiz Mesudiye Köyü'ndedir. Köyümüzün plajları Türkiye'nin sayılı plajları arasında gösterilmektedir. Havası da çok temizdir, birçok sahil beldesinden farklı olarak nem oranı çok düşük ve oksijen oranı çok yüksektir ve geceleri rahat bir uyku çekersiniz. Az bir uyku ile bile dinç bir şekilde kalkarsınız. Şehrin gürültü, stresi, kirli havasından uzak sakin, huzurlu, kendini adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğiniz bir tatil istiyorsanız muhakkak apartımıza bekliyoruz.

  Hayıtbükü'ne 1 km, Kurubüke 3 km, Kızılbük'e 1.5 km mesafedeyiz

  Bahçe içerisinde, deniz 100 metre mesafede olan tesis 8 stüdyo ve 8 standart odadan oluşmaktadır. Apart odalarda açık mutfak, mutfak araç gereçleri, mini buzdolabı, ocak, klima, WC, duş, kesintisiz su, masa-sandalye takımı, balkon ve çekyat bulunmaktadır. Odalarda ise klima, duş, WC, banyo, gardrop, masa-sandalye takımı, balkon bulunmaktadır. Etrafı ağaçlarla kaplı olan tesiste sessiz, sakin bir tatil keyfini doyasıya yaşarsınız. Keyifli zaman geçirebileceğiniz, sohbet edebileceğiniz, isterseniz ailece yemek yiyebileceğiniz bir de çardak bulunmaktadır. İşletmeye ait olan organik bahçedeki sebzelerden de yararlanabilir, afiyetle tüketebilirsiniz.
  • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Mayıs 2015 - 1 Ekim 2015
  • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
  • OtoparkOtoparkVar
  • İnternetİnternet Var
  Genel Özellikler
  • Otopark
  • Plaj
  • Sigara İçilmeyen Oda
  • TV Odası
  • Uyandırma Servisi
  • 7/24 Açık Ön Büro
  • Bahçe
  • Barbekü
  • Çamaşırhane
  • Dağ Manzarası
  • Ek Yatak
  • Havaalanı Servisi
  • Internet
  • Market
  Oda Özellikleri
  • Balkon
  • Banyo
  • Buzdolabı
  • Çalışma Masası
  • Çay Kahve Makinesi
  • Eşya Dolabı
  • Fön Makinesi
  • Havlu
  • Internet
  • Klima
  • Ocak
  • Oda Temizlik
  • Telefon
  • Televizyon
  • Tuvalet
  • Uydu Yayını
  • Ütü
  Aktiviteler
  • Jogging

  Tesis için 36 gezgin görüş bildirdi

  Daha fazla yorum
  10 Mükemmel bir yer
  Mükemmel bir yer

  Gerçekten tek kelimeyle mükemmel bir yer. Karia Apart Pansiyon sahiplerine göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkürler. İnsanın geri dönmesi gelmiyor içinden.

  mustafa özobalı - 11 Eylül 2015, Cuma 23:35

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Çok rahat bir şekilde kaldık
  Çok rahat bir şekilde kaldık

  Sanırım şu ana kadar gittiğim tatiller içinde en iyi işletmeciler Karia Apart Pansiyon'a ait. Mesut abi ve Serpil abla bizi ailelerinden biriymiş gibi hissettirdiler. 3 kız hiçbir sıkıntı yaşamadan çok rahat bir şekilde kaldık. Serpil ablanın muhteşem reçellerini ve Mesut abinin hoş sohbetini çok özleyeceğiz. Yolunuz Ovabükü'ne düşerse kesinlikle Karia Apart Pansiyon'da kalmalısınız.

  Şule kalak - 9 Eylül 2015, Çarsamba 20:43

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Kesinlikle tavsiye ederiz
  Kesinlikle tavsiye ederiz

  Datça tatilimiz Mesut Bey ve Serpil Hanım'ın bizleri evimizdeymiş gibi rahat hissettirdikleri ve içtenlikleri sayesinde mükemmel geçti. Hatta bu sayede iki gün kalmamız gerekirken beş gün kalmamızı sağladılar. :)) Ayrıca pansiyonun temiz oluşu, misafirlere gösterilen ilgi ve mis gibi kahvaltısı için Mesut Bey'e ve Serpil Hanım'a çok ama çok teşekkür eder, yolunuz Datça'ya düşerse mutlaka bu işletmede kalmanızı kesinlikle tavsiye ederiz...

  ilknur kahya - 6 Eylül 2015, Pazar 12:18

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Datça’yı daha çok sevdik
  Datça’yı daha çok sevdik

  İşletme sahibi gibi değil aileden biri gibi misafir eden Serpil abla, Mesut abinin güler yüzleri ve 5 yıldız konukseverliği ile Datça'yı daha çok sevdik. Yolunuz düşerse sevimli aileyi tanımadan geçmeyin.

  eda dursun - 4 Eylül 2015, Cuma 13:17

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Aynı samimiyet, aynı hizmet kalitesi
  Aynı samimiyet, aynı hizmet kalitesi

  Datça'nın huzurlu ortamı, doğası, eşsiz denizi ve tabi ki Karia Apart Pansiyon. 2013 Ramazan Bayramı tatilinde tanıştık Karia Apart Pansiyon ile. Pansiyon sahipleri oldukça samimi ve içten insanlardı. Bu işte çok yeni olmalarına rağmen sanki aparta müşteri olarak değil, evlerine misafir etmişlerdi bizi. Odaların temizliği ve ferahlığı içinizi rahatlatıyordu. Bu yıl 3. yılımız ve biz yine tatilimizi burada geçirdik. Tabi ki değişmeyen aynı samimiyet, aynı hizmet kalitesiyle misafir edildik. Buradan kendilerine teşekkür etmek istiyorum, huzurlu ve mutlu bir tatil geçirmemize olanak sundukları için. Sevgilerimle…

  Derya zara - 17 Ağustos 2015, Pazartesi 18:22

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Otelin konsepti güzel
  Otelin konsepti güzel

  Şans eseri 2 gün konakladığımız otel ve konsepti gerçekten çok güzeldi. Serpil Hanım ve Mesut abiye misafirperverlikleri ve güler yüzleri için çok teşekkürler, en kısa sürede yeniden görüşmek üzere. Herkese tavsiye ediyoruz.

  M.kemal akin - 11 Ağustos 2015, Salı 17:29

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Her şey harika
  Her şey harika

  Her şey harikaydı, çok teşekkür ederiz. Seneye tekrar görüşmek üzere Serpil Hanım ve Mesut Bey.

  Utku CANAY - 8 Ağustos 2015, Cumartesi 13:42

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Keyifli ve güzel bir tatil
  Keyifli ve güzel bir tatil

  Serpil teyzenin güler yüzü, mükemmel kahvaltısı, Mesut amcanın bal ve bademleri, Alper'in rehberliğinde son derece keyifli ve güzel bir tatil yaptım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Özellikle Serpil teyzenin ev yapımı zeytin ve reçellerini...

  Zeynep Kiziltunc - 6 Ağustos 2015, Perşembe 19:32

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Very close to seaside
  Very close to seaside

  Very very helpful staff, a family business, very close to seaside, room and bathroom are clean, in a well decorated almost natural garden (surrounded with almond trees and I guess they will give you some almond :)). I recommend to stay at spring and/or fall. :)

  Yaşar ozan Öztürk - 6 Ağustos 2015, Perşembe 12:58

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Çok memnun kaldık
  Çok memnun kaldık

  Çok memnun kaldık. Aile ile gidilebilecek en ideal yerlerden birisi. Mesut Bey ve eşi aşırı ilgiliydi bize karşı. Yataklar çok temizdi. Her şey şahaneydi. Datça'ya gelip buraya uğramadan geçmeniz büyük kayıp olur. Doğayla iç içe yaşamak istiyorsanız buraya gelin.

  Şevval tuhan - 3 Ağustos 2015, Pazartesi 10:36

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Yaşanması gereken bir yer
  Yaşanması gereken bir yer

  Eğer cenneti arıyorsanız Karia Apart Pansiyon'a mutlaka uğrayın. Görülüp geçilecek değil, mutlaka gelinmesi ve yaşanması gereken bir yer. Mesut Bey ve değerli eşi Serpil Hanım'a insani evinde gibi hissettirdikleri için, sıcak karşılamaları ve ilgileri için çok ama çok teşekkür ederiz. :) :) :)

  Ahsenkimdemir@gmail.com - 14 Temmuz 2015, Salı 11:35

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Doğayla iç içe olması paha biçilemez
  Doğayla iç içe olması paha biçilemez

  Tesadüf üzerine geldiğimiz Ovabükü'nde Karia Apart Pansiyon'un donanımlı, yepyeni, konforlu odalarında çok güzel bir tatil geçirdik. Badem ve zeytin ağaçları ile çevrelenmiş bu sıcak ortamda, Serpil Hanım, Mesut Bey ve oğulları Alper ve Anıl her konuda bize yardımcı oldular. Tesisin plajlara çok yakın olması ve doğayla iç içe olması paha biçilemez. Her sene mutlaka yolumuzu Mesudiye Köyü'ne düşürüp, bu huzurlu tatili Karia Apart Pansiyon'da tekrarlayacağız.

  Nuşin Şen - 8 Temmuz 2015, Çarsamba 14:45

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Temiz bir aile işletmesi
  Temiz bir aile işletmesi

  Çok iyi ve çok temiz bir aile işletmesi. Ailecek çok memnun kaldık. Şiddetle tavsiye ediyoruz. :)

  ÖMER nakış - 8 Temmuz 2015, Çarsamba 12:26

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Güler yüzlü işletme
  Güler yüzlü işletme

  Eşimle birlikte 01.06.2015-06.06.2015tarihleri arasında kaldığımız bu sıcacık yuva, güler yüzlü işletme, huzurun ve gülen insanların olduğu güzel koy, her şey çok güzeldi. Yine gelmek isteyeceğimiz bir yer. Her şey için teşekkürler Karia Apart Pansiyon.

  Cüneyt - 19 Haziran 2015, Cuma 22:14

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Harika tatil
  Harika tatil

  1 günlüğüne gidip 1 hafta kaldığımız Karia Apart Pansiyon harika bir yer. İşletmecileri çok candan insanlar. Herkese tavsiye ederiz.

  Sevgi Güner - 11 Ekim 2014, Cumartesi 20:15

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Muhteşem bir bölge
  Muhteşem bir bölge

  Mavinin ve yeşilin vücut bulduğu muhteşem bir bölge. Gerek Serpil Hanım ve Mesut Bey'in ilgisi, Alper'in sevimli tavırları ve Anıl'ın yöreye uygun dünya görüşü bize benzersiz bir tatil deneyimi yaşattı. Seneye görüşmek üzere, hepinize teşekkür ederim...

  oğuz kağan - 9 Ekim 2014, Perşembe 01:12

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Aradığım huzuru burada buldum
  Aradığım huzuru burada buldum

  Ekim ayında İstanbul'un soğuk havasından kaçıp geldiğim bu cennet gibi yerde Karia Apart Pansiyon'da geçirdiğim bir haftada Serpil abla, Mesut abi ve oğullarının yarattığı sıcak, samimi, doğal ortam sayesinde aradığım huzuru burada buldum. Yediğim en lezzetli zeytinyağlılar ve sabah kahvaltıları vazgeçilmezim oldu. Tabi bal-badem-balık üçlüsünü de unutmamak gerek. Her daim en tazelerini bulup yediğim bu tatlı ve güler yüzlü ev sahiplerine çok teşekkür ederim. Ayrıca Ovabükü denizinin temiz ve güzelliğini de söylemeden geçemeyeceğim. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

  Bilge Onur - 7 Ekim 2014, Salı 13:13

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Datça Ovabükü Eylül keyfi
  Datça Ovabükü Eylül keyfi

  Datça'nın en güzel zamanlarından biri Eylül ayında Karia Apart Pansiyon'u tercihimizle inanılmaz 1 hafta geçirdik. Denizin en güzel olduğu zamanlar demek yanlış olmaz. Serpil abla ve Mesut abinin hayret edilesi enerjisi ve sohbetleri bu tatili daha da güzel hale getirdi. Odaların modern ve temiz oluşu, bahçe düzenlemesinden yeşillik alana, hamak keyfinden okey keyfine her şey çok iyi ayarlanmış. Bahçeden koparılıp özellikle kahvaltıdan hemen önce kesilen ürünler ve yöresel tatlar ile hazırlanan köy kahvaltısı keyfini ihmal etmeyiniz. Her şey için teşekkür ederiz Karia Apart Pansiyon'a.

  salih - 8 Eylül 2014, Pazartesi 11:34

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Her şeyiyle harikaydı,aynen devam :)
  Her şeyiyle harikaydı,aynen devam :)

  Eylül ayında huzur arayışıyla çıktığım yolculukta karşıma Datça çıktı. Bölge apart ve pansiyonlarına bakarken yorumlarına bakarak burayı seçtim. Akşam deniz kenarında gezmek istemeyenler, yorgun olanlar için huzur dolu bir bahçesi var. Sabah yaptığım kahvaltının yanı başımdaki bahçeden koparılan domates, biberle hazırlanması gerçekten harika. Apart aile apartı, Mesut abi ve Serpil abla her zaman güler yüzlü, yardımsever. Aparttan çok akraba yanına tatile gitmiş gibiydim. :) Her şeyiyle unutamayacağım bir tatil deneyimiydi. Teşekkürler.

  Kazım Mert Şahin - 8 Eylül 2014, Pazartesi 11:18

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Karia Apart Pansiyon’u tercih etmelisiniz
  Karia Apart Pansiyon’u tercih etmelisiniz

  Karia Apart Pansiyon'un ev rahatlığındaki odalarında 8 günlük muhteşem bir tatil geçirdik. Sabah kahvaltısı ve sonrasındaki keyifli sohbetler unutulmaz. Her koya kolaylıkla ulaşabileceğiniz konumda sıcacık sevimli bir ortam. Özellikle Serpil Hanım'ın yardımseverliği ve Mesut Bey'in ilgisinden dolayı ayrıca teşekkürler. Şehrin yorgunluğunu atmak şöyle, ailemle rahat bir tatil yapayım, eşsiz koylarda denizin tadını çıkarayım diyorsanız Karia Apart Pansiyon'u tercih etmelisiniz.

  birsen akar - 24 Ağustos 2014, Pazar 13:28

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Pişman olmazsınız
  Pişman olmazsınız

  2014 yaz tatilimizin bir bölümünü geçirdiğimiz Karia Apart Pansiyon'dan çok memnun ayrıldık. Gerek odalarının temizliği ve güzelliği gerekse sahipleri Mesut Bey ve Serpil Hanım'ın konukseverliği ile mutlaka gidilip görülmeye değer. Özellikle bahçesi oturup yılın yorgunluğunun atılması için bulunmaz fırsat. Datça zaten bizim için vazgeçilmez bir yerdi, artık Karia Apart Pansiyon'da.

  SELEN ŞENTÜRK - 7 Ağustos 2014, Perşembe 23:19

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Mutlaka görülmeli
  Mutlaka görülmeli

  Haziran 2014'de 4 aile olarak tatilimizi geçirdiğimiz, Ovabükü Karia Apart Pansiyon gerçekten bize beklentilerimizden daha güzel bir tatil geçirmemizi sağladı. Özellikle Mesut Bey ve Serpil Hanımın sıcak ve cana yakın yaklaşımları bizim oraya daha çok bağlanmamıza yol açmıştır. Denize 200 m uzaklıktaki bu güzel pansiyon eşyalarının yeniliği ve temizliği bahçesinin büyüklüğü aileler için önemli detaylar oluyor. Özetlemek gerekirse biz kesin bir daha ziyaret edeceğimiz dostlar ve güzel yerler gördük kesinlikle tavsiye ediyoruz.

  Fatih Şentürk - 22 Temmuz 2014, Salı 18:35

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Burası huzurlu, güvenli, lüks ve mütevazi
  Burası huzurlu, güvenli, lüks ve mütevazi

  karia apart pansiyonun internet fotoğraflarını gördüğümde reklam payını da hesaba katıp beklentilerimi en azami düzeye çekip öyle geldim ancak gördüğüm manzara internet fotoğralarından daha yüksek bir kalite,güven ve dinginlikti bizi ilk karşılayan küçük yaşına rağmen bilgece gülümsemesi ile Alper ve misafirperver babası oldu mekanda ise Serpil ablanın güzel güler yüzüyle ağırlandık sanki bir işletmeye değil de bir tanıdık aracılığı ile bir anadolu evine misafirliğe gelmiştik:aç mısınız tok musunuz diye sorulduğunda kafamızda kahvaltı dahil mi değil mi sorusu belirdi fakat sonra bu sorunun yersizliğini anladık...yazacak çok şey var:temizlik,kullanışlı oda ve balkon,salatamıza doğradığımız semiz otu,maydonoz;böreğe doğradığımız yeşilsoğan,nane ama ovabüküne geldiğinizde önce buraya uğrayın sonra diğerlerine gidin

  hikmet aslan - 16 Temmuz 2014, Çarsamba 12:09

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Çok temiz ve güzel bir otel
  Çok temiz ve güzel bir otel

  Netten bularak çekinerek geldiğimiz Karia Apart Pansiyon, sıcacık bir karşılama ile Apart'a yerleştik. Kaldığımız 4 gün boyunca apart sahipleri Mesut Bey ve Serpil Hanım'ın kaç kere bir şeye ihtiyacınız var mı? Dediklerini artık hatırlayamıyoruz. Odalar da her şey çok temiz, eşyalar yepyeni, yataklar çok rahat ve en önemlisi istediğinizi yapmanın özgürlüğünü yaşıyorsunuz. Otelin hemen 100 metre ilerisinde ise cennet kadar güzel olduğunu düşündüğümüz ovabükü, hayıtbükü ve kızilbük var. Adeta insan buralarda kendini cennetin bir kösesinde sanıyor. Fiyatı ile güler yüzleri ile ve otelin temizliği ile biz çok hoş bir tatil geçirdik, gelecek olanlara iyi tatiller dileriz.

  Mustafa Özgül - 5 Temmuz 2014, Cumartesi 11:51

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 İkinci yuvamız
  İkinci yuvamız

  Hiç bilmeden geldiğimiz bir yerdi. Serpil Hanım ve Mesut Bey'in misafirperverliği, burayı ikinci yuvamız yaptı. Ovabükü sahili Türkiye'de kesinlikle görülmesi gereken bir yer. Datça'da gelmeniz gereken adres Karia Apart Pansiyon.

  esen ķılınç - 5 Temmuz 2014, Cumartesi 11:28

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  8.0 Sakinlik arayanlar için ideal
  Sakinlik arayanlar için ideal

  Kendimi köyümde gibi hissettim. Harika bir mekan. Sakinlik ve dinginlik için ideal. Güler yüzlü ve sıcak insanların işlettiği, kendinizi bahçenizde düşlediğiniz bir yer.

  erdal - 30 Haziran 2014, Pazartesi 13:35

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  8.0 Huzur
  Huzur

  Huzurlu, sakin ve doğa harikası bir yer. Oda kalitesi gayet güzel. Bahçede vakit geçirmek çok hoş. Eminim siz de seveceksiniz.

  erdal - 30 Haziran 2014, Pazartesi 13:27

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Mükemmel tatilin yeri
  Mükemmel tatilin yeri

  Karia Apart Pansiyon dinlenmek için mükemmel bir yer, gürültüden uzak, temiz hava ve bol oksijen isteyenlerin yeni mekanı olacak. Apart sahiplerine çok teşekkürler.

  uzengin - 25 Mayıs 2014, Pazar 15:51

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Teşekkürler..
  Teşekkürler..

  Böyle güzel bir ortama böyle güzel bir apart yakışırdı gerçekten. Gökalp Ailesi olarak Serpil Hanım ve Mesut Bey'e dostluklarından dolayı çok teşekkür ederiz..

  Serap Gökalp - 10 Nisan 2014, Perşembe 17:49

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Eğlenceli ve tatlı bir tatil
  Eğlenceli ve tatlı bir tatil

  Gerçekten çok hoş ve huzurlu bir yerdi. Biz 4 kız arkadaş olarak tatilimizde Karia Apart Pansiyon'u tercih ettik. Bu güvenilir ve doğayla iç içe olan mekanda çok eğlenceli bir tatil geçirdik. İlgilerinden dolayı çok teşekkür ederim, Ovabükü de harika.

  Ayla Tunçbilek - 9 Nisan 2014, Çarsamba 15:36

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Huzurlu tatilin adresi
  Huzurlu tatilin adresi

  Huzur içinde tatil yapabileceğiniz muhteşem bir ortama sahip Karia Pansiyon çok güzel bir konumda. Dilerseniz kendi sahilinde, dilerseniz yakın koylarda denize girebileceğiniz nadide yerlerden. İşletme sahiplerinin güler yüzleri ve misafirperverliği hiç eksik olmasın. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim ailece tatilinizi huzur içinde geçirebileceginiz tertemiz bir pansiyon. Badem ağaçlarının altında mutlu huzurlu tatil için bir numara, herkese tavsiye ederim.

  ercan ersoylu - 3 Nisan 2014, Perşembe 16:05

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Tesadüfün verdiği mutluluk
  Tesadüfün verdiği mutluluk

  Hayatta bazı tesadüfler insana ummadığı bir mutluluk verir. Tesadüfen gittiğimiz Ovabükü'nü beğendik. Kalmaya karar verdik. Gözümüze bir apart ilişti. Girdik. Karşılamalı kafamızdaki soru işaretlerinden bazılarını sildi. Odaları görünce soru işaretleri daha da azaldı. Kaldık. Sabah kavaltı çeşitliliği denizi kadar güzeldi. Kısa anda aile dostu olduk sanki işletmenin temizliği ikramları daha da önemlisi misafirperverliği bizi empoze ettti. Tatil mi tabiki Ovabükü, tabiki Karia Pansiyon.Teşekkürler Mesut Bey ve de sevgili eşi Serpil Hanım.

  alaittin demirayak - 2 Nisan 2014, Çarsamba 17:50

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Tecrübe edilmesi geren bir yer
  Tecrübe edilmesi geren bir yer

  Bu kadar güzel bir yer beklemiyordum, deniz ve doğa gerçekten çok müthişti. Karia Pansiyon çalışanlarının bizimle ilgisi çok iyiydi. Odamız sanki ilk biz kalıyormuşcasına temiz ve yepyeniydi. Seneye görüşmek üzere...

  Yasin Sümbül - 29 Mart 2014, Cumartesi 20:25

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Mavi ve yeşilin buluşma noktası
  Mavi ve yeşilin buluşma noktası

  Bütün yılın stres ve yorgunluğunu üzerimizden atıp sadece denizin mavisini ve çevrenin yeşilliğini izlemek harikaydı. Ailemle gittiğim bu koyda kaldığımız 9 gün boyunca bize bütün içtenlikleri ve güler yüzlü davranışlarından dolayı Karia Pansiyon ailesine çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle gidilip tecrübe edilmesi gereken bir tatil noktası...

  Burak ŞAHİN - 24 Mart 2014, Pazartesi 22:33

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Badem bahçesi içerisinde pansiyon
  Badem bahçesi içerisinde pansiyon

  Tatilimin en keyifli, en sakin, en kafa dinleyici, tarifsiz yaşanacak yeriydi. Karia Pansiyon, badem bahçesi içerisinde temiz yeni bir tesis. Akşamları saz çardağın altındaki içilen bir bardak çayla yapılan sohbetler ayrı bir keyif. Sabah kahvaltısı için bahçeden kopardığım domates biber maydonozun tadı hala damağımda. Karia Pansiyon'da tatili yaşamak gerek.

  alper guner - 23 Mart 2014, Pazar 20:52

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Huzur
  Huzur

  2013 Ağustos ayında 3 gün konakladığım yer. O yaz bir sürü yer gezdim ama en çok dinlendiğim, huzur bulduğum yer Datça'nın Mesudiye Köyü'ndeki bu apart oldu. Tam bir aile işletmesi ve badem ağaçları içinde sıcak bir ortam. Denize birkaç dakika yürüme mesafesinde ve gerçekten çok dinlendirici bir havası var. Ayrıca odaların temizliği ve rahatlığı çok iyiydi. Her şey için teşekkürler. :)

  Kuntay Doğan - 26 Kasım 2013, Salı 01:24

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

  Tesis Konaklama Fiyatları

  - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

   Fiyat Açıklamaları

   Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

   Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

   Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

   Olgun Pansiyon & Pide Salonu olarak, Datça'nın en gözde koylarından Palamutbükü 'nde 20 yıldır hizmet vermekteyiz, tesisimiz Palamutbükü'nün ilk turistik tesisleri arasında yer almaktadır.

   Yıllar boyunca gerek hizmet kalitemiz gerekse tesis kalitemizi arttırmak amacıyla sürekli yenilenme felsefesi doğrultusunda çalışanlarımıza ve tesisimize yatırımlarımız devam etmektedir.

   2008 yılında yenilen tesislerimiz ile sizlere daha yüksek kalitede hizmet veriyor olacağız.

   Not : REZERVASYONLAR TELEFON İLE KABUL EDİLMEKTEDİR.
   • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
   • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
   • OtoparkOtoparkVar
   • İnternetİnternet Var
   Genel Özellikler
   • Otopark
   • Sigara İçilmeyen Oda
   • TV Odası
   • Uyandırma Servisi
   • Ücretsiz Gazete
   • 7/24 Açık Ön Büro
   • Bahçe
   • Dağ Manzarası
   • Internet
   Oda Özellikleri
   • Balkon
   • Banyo
   • Buzdolabı
   • Çalışma Masası
   • Eşya Dolabı
   • Fön Makinesi
   • Havlu
   • Internet
   • Klima
   • Ocak
   • Oda Temizlik
   • Televizyon
   • Tuvalet
   • Uydu Yayını
   • Ütü
   Aktiviteler
   • Jogging

   Tesis için 1 gezgin görüş bildirdi

   10 Tecrübeli işletmecilik
   Tecrübeli işletmecilik

   Temiz ve huzurlu... Üstelik aynı işletmeye bağlı pide salonundan, gerçekten lezzetli pidelerden tadabilirsiniz. Tavsiye ederim.

   Nebahat Denizhan - 19 Haziran 2015, Cuma 18:20

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)

   Tesis Konaklama Fiyatları

   - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

    Fiyat Açıklamaları

    Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

    Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

    Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

    Datça'nın benzersiz doğasına şahit olacağınız Seda Pansiyon, arkadaşlarla, aileyle veya tek yapılacak tatiller için oldukça idealdir.

    Seda Pansiyon'un toplam 13 odası bulunmaktadır. Her odası geniş ve ferahtır. Odaların tümünde açık renkler kullanılmıştır. Her odada; internet, uydu yayını, banyo, eşya dolabı, ütü, buzdolabı, fön makinesi, klima, oda temizlik, TV, havlu ve WC bulunmaktadır.

    Otelimizde gruplar ve turlar için özel indirimler uygulanmaktadır.

    Seda Pansiyon'un tesis özelliklerinde ise; aracınızı park edebileceğiniz bir otopark, internet, uyandırma servisi, araç kiralama, çamaşırhane, ücretsiz gazete, 7/24 açık ön büro ve oda servisi mevcuttur.

    Datça tatiliniz esnasında Seda Pansiyon'da konaklamayı tercih edebilirsiniz. Pansiyon; havalimanına 180 km, denize ise 100 metre uzaklıktadır.
    • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
    • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
    • OtoparkOtoparkVar
    • İnternetİnternet Var
    Genel Özellikler
    • Otopark
    • Uyandırma Servisi
    • Ücretsiz Gazete
    • 7/24 Açık Ön Büro
    • Çamaşırhane
    • Internet
    • Oda Servisi
    Oda Özellikleri
    • Banyo
    • Buzdolabı
    • Eşya Dolabı
    • Fön Makinesi
    • Havlu
    • Internet
    • Klima
    • Oda Temizlik
    • Televizyon
    • Tuvalet
    • Uydu Yayını
    • Ütü

    Tesis için 17 gezgin görüş bildirdi

    Daha fazla yorum
    8.0 Rahat bir pansiyon
    Rahat bir pansiyon

    Datça kadar güzel bir yerde, aynı güzellikte kalabileceğimiz, temiz, güler yüzlü, bir o kadar da rahat bir pansiyon. Alt kattaki restoranında da birçok çeşit nefis yemekler bulunmakta. Kesinlikle tavsiye ederim.

    Ogün bağ - 14 Eylül 2015, Pazartesi 11:30

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Her şeyi çok mükemmel bir yer
    Her şeyi çok mükemmel bir yer

    Seda Pansiyon & Restaurant, yemekleri olsun, güler yüzlü hizmeti olsun her şeyi çok mükemmel bir yer. İkinci bir şansım olsa, tatile ilk gelip de hem yemek olsun, ayriyeten konaklama olsun, ilk tercihim Seda Pansiyon & Restaurant olacaktır. Ayriyeten içinde pansiyon konaklaması da bulunan Seda Pansiyon &Restaurant görülmesi ve tercih edilecek bir yer. Benden size tavsiye. Aslında benim gibi işte. Seda Pansiyon & Restaurant anlatılmaz yaşanır. Benim ve her gelecek insanlara tavsiyem Seda Pansiyon & Restaurant. Teşekkürler Seda Pansiyon & Restaurant ilgi ve alakanız için. Seneye inşallah yaz tatilinde görüşmek üzere.

    murat simsek - 24 Ağustos 2015, Pazartesi 22:06

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Yemekleri süperdi
    Yemekleri süperdi

    Datça çok güzel bir yerdi. Havası, denizi çok mükemmel bir yerdi. Pansiyon da çok temiz, ferah, odaları, yemekleri süperdi.

    eser aydan - 7 Ağustos 2015, Cuma 10:01

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Odaları çok ferahtı
    Odaları çok ferahtı

    Temmuz ayında 4 gece kaldık. Datça çok güzel bir yer. Şirin ve küçük denizi ve koyları mükemmeldi, çok beğendik. Pansiyonu da çok beğendik. Temiz, rahat odaları çok ferahtı. Yemekleri çok güzeldi. Özellikle mantısı ve içli köftesine bayıldık. Elinize sağlık Aynur ablam.

    erkan altıok - 5 Ağustos 2015, Çarsamba 16:39

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Yemekleri çok lezzetliydi
    Yemekleri çok lezzetliydi

    Temmuzun ilk haftası 1 hafta kaldık. Çok şirin, temiz pansiyondu. Yemekleri çok lezzetliydi. 5 yıldızlı otellerde bulamayacağınız derecede lezzetli yemeklerdi. Elinize sağlık Aynur Hanım. Datça'ya gelince, havası ve denizi çok mükemmel. Umarım seneye tekrar geliriz. Her şey için teşekkürler Seda Pansiyon & Restaurant.

    selda kalkan - 30 Temmuz 2015, Perşembe 16:40

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 Seneye tekrar gelmek dileğiyle
    Seneye tekrar gelmek dileğiyle

    Datça harika bir yer. Doğal güzelliği hiç bozulmasın. Çok beğendik. Pansiyona gelince çok şirin. Çalışanlar ailece işletiyorlar. Yemekleri süper. Aynur Hanım'ın eline sağlık, mantısı süper. Teşekkürler Seda Pansiyon & Restaurant.

    emel gültekin - 25 Haziran 2015, Perşembe 11:44

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Şirin Datça ve şirin bir pansiyon
    Şirin Datça ve şirin bir pansiyon

    Arkadaşım ve eşinin tavsiyesi üzerine gittiğimiz bu pansiyonda rahat ettik. Eviniz gibi. İşletenler ailece çalıştırıyor. Temmuzda 5 gece kalmıştık. İlgili ve güler yüzlü hizmet için çok teşekkür ediyoruz. Hele bir Aynur Hanım var ki özellikle mantısına ve yemeklerine diyecek lafımız yok. Seneye tekrar görüşmek dileğiyle.

    serpil kalaycı - 12 Aralık 2014, Cuma 12:29

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Çok güzel yer
    Çok güzel yer

    Havası ve denizi çok doğal. Güzelliği hiç bozulmasın.

    sinem özdoğrucu - 11 Aralık 2014, Perşembe 15:35

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 Güzel bir tatildi
    Güzel bir tatildi

    Güler yüzlü ve içten bir hizmet. Çok memnun kaldık. Yemekleri süperdi. Ailece işletiyorlar. Denize de yakın. Aynur Hanım'a çok teşekkür ederiz. 1 hafta güzel bir tatil yaşattılar bize.

    sinem özdoğrucu - 11 Aralık 2014, Perşembe 15:34

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Hizmet ve güler yüz
    Hizmet ve güler yüz

    Ağustos ayında 3 günlük bir tatile gittik Datça'ya. Ve bu şirin temiz pansiyon da 4 kişilik oda da birimiz yanımızda getirdiğimiz şişme yatakta yatarak 5 kişi kaldık. Sahibi Halit abi ve Aynur Hanım 4 kişilik rezervasyon yaptırdığımız için 5. kişinin ne kahvaltı parasını, ne de kişi ücretini istemediler. Bu hizmet ve güler yüzü gerçekten her yerde bulamazsınız dostlar. Esnaflık dediğin böyle olur. Adamsın Halit abi. :)))

    merve - 17 Eylül 2014, Çarsamba 19:03

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    4.0 Fiyatlar yanıltıcı
    Fiyatlar yanıltıcı

    Fiyatlar yanıltıcı. Yemekler gerçekken lezzetli ve doyurucu, sac kavurma, tavuk şiş ve köfteyi denedik. Fakat restorana ilk oturduğumuzda verilen menüdeki fiyatlarla, hesap istediğimizdeki fiyatlar arasında tüm bu yemeklerde 1-2 TL artış vardı. Durumu restoran sahibine söylediğimizde bize artmış fiyatlarla dolu, yemekten önce hiç görmediğimiz bir menü getirdiler, fiyatlar bu dediler. Kalabalık bir gruptuk ve herkes ilk fiyatları aynı görmüştü. Güzel yemekler yedik ama bu durumla karşılaşmasaydık çok severek gidebileceğimiz bir yerdi.

    irem alp - 24 Ağustos 2014, Pazar 16:49

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    4.0 Tavsiye etmiyorum
    Tavsiye etmiyorum

    Kaldığımız odada örümcek ağ yapmıştı. TV kumandası çalışmıyordu. Klima otomatik ayarlanmış, sürekli kapandı. Çarşaf temiz olsa da baza temiz değildi. Ayrıca bir hafta önce telefonda 50 TL demişlerdi, biz gittiğimizde 60 olmuş. “'Niye orada kaldın o zaman”' derseniz gelmiştik ve başka boş yer bulamadık. Mecburiyetten.

    aysu gürsu - 2 Ağustos 2014, Cumartesi 18:22

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 Mutlaka gidilmesi gereken bir yer
    Mutlaka gidilmesi gereken bir yer

    Güler yüzlü, sıcakkanlı, samimi ve tatlı sohbetleriyle harika bir yer. Datça'ya gelirseniz mutlaka gidilmesi gereken bir yer, memnun kalırsınız. :)

    Özlem - 29 Temmuz 2014, Salı 21:43

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 Temiz pansiyon arayanlara
    Temiz pansiyon arayanlara

    Seda Pansiyon, Datça merkezde, kumluk plajına yürüyerek çok yakın. Pansiyon temiz. Halit Bey esprili, çok cana yakın birisidir. Pansiyon altında, restoran da bulunmakta. İsteyenler güzel yemeklerinden de yiyebilir. Akşam sahilde balık yemeyi de unutmayın.

    mert izmir - 10 Temmuz 2014, Perşembe 23:24

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Yemekleri harika
    Yemekleri harika

    Seda Pansiyon evimiz gibi çok güzel ve temiz. Bir de Aynur ablam var ki yemekleri harika. Tavsiye ediyorum. Hem de hemen. Yolunuz düşmese de gitmeye değer.

    Mehmet Reşat Türkmen - 2 Haziran 2014, Pazartesi 21:24

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 Datça tatilimiz
    Datça tatilimiz

    Geçen hafta Datça tatilimizi Seda Pansiyon'da geçirdik. Güzel, keyifli bir tatildi. Datça'nın denizi havası bir harika. Çok sevdik burayı. Herkes mutlaka gelip görmeli. Pansiyona gelince, güzeldi, rahattı. Kahvaltısı ve akşam yemeklerini de tavsiye ediyoruz.

    Çağın TÜRKER - 22 Haziran 2013, Cumartesi 20:14

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Güzel bir tatil
    Güzel bir tatil

    Geçen hafta dört gün boyunca tatilimizi Datça'da geçirdik. Çarşı içinde denize de yakın güzel bir pansiyon. Hem fiyatı hem da hizmetiyle gayet uygun. Teşekkürler Aynur Hanım.

    Sercan AKAN - 13 Haziran 2013, Perşembe 18:59

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)

    Tesis Konaklama Fiyatları

    - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

     Fiyat Açıklamaları

     Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

     Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

     Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

     Gülbahar Pansiyon Mesudiye-Ovabükü'nde aynı zamanda Camping hizmeti de veren, dilerseniz çadırınızı kurabileceğiniz doğa ile iç içe bir huzur dolu bir aile işletmesidir.

     Cafe-restoranımızda leziz yemeklerimizi deniz manzarası eşliğinde daha da bir lezzetle yiyebilir, tüm yorgunluğunuzu bu muhteşem manzarada denize bırakabilirsiniz.

     Sadece 80 metre uzaklıktaki deniz size tüm bir yılın yorgunluğunu atmanızda fazlasıyla yardımcı olacaktır.

     Odalarımızda klima, 24 saat sıcak su, duş, WC, balkon bulunmaktadır. Bahçeli pansiyonumuzun plajı, şezlong ve şemsiyeleri siz misafirlerimizi bekliyor.Ayrıca tesiste kablosuz internet de mevcuttur.
     • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
     • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
     • OtoparkOtoparkVar
     • İnternetİnternet Var
     Genel Özellikler
     • Otopark
     • Plaj
     • Uyandırma Servisi
     • Ücretsiz Gazete
     • Bahçe
     • Internet
     Oda Özellikleri
     • Balkon
     • Banyo
     • Buzdolabı
     • Çalışma Masası
     • Eşya Dolabı
     • Havlu
     • Internet
     • Klima
     • Oda Temizlik
     • Televizyon
     • Tuvalet
     • Ütü
     Aktiviteler
     • Bisiklet
     • Jogging
     • Kano

     Tesis için 72 gezgin görüş bildirdi

     Daha fazla yorum
     10 Hayalimizdeki tek yer
     Hayalimizdeki tek yer

     Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant unutulamaz. Yaz gelince hayalimizdeki tek yer imkan olduğunca.

     mualla başbayrak güreli - 9 Ekim 2015, Cuma 14:45

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Huzurun tek adresi
     Huzurun tek adresi

     Doğa harikası bir yerde kafayı dinlemek istiyor ve güzel yemekler istiyorsanız ( özellikle zeytinyağlılar) Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant Ovabükü tam yeridir. Zaten gittiğinizde de göreceksiniz en güzel ve doluluk oranının fazla olduğu yerdir. Huzurun tek adresi... Ovabükü.

     semih arzu Karaağaç - 11 Eylül 2015, Cuma 00:23

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Emin olun tekrar gideceksiniz
     Emin olun tekrar gideceksiniz

     Bugün itibariyle İstanbul'un kaosuna ayak basmış biri olarak geride bıraktığım 5 gün içindeki huzuru, samimiyeti, ilgiyi, doğayı, Bilge Hanım'ın yemeklerini kelimelerle anlatamam. Gidin, gidince emin olun tekrar gideceksiniz. Tekrar görüşeceğiz, herkese kucak dolusu sevgiler, saygılar, hoşça kalın.

     Mehmet Deliak - 9 Eylül 2015, Çarsamba 16:49

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Her yer pırıl pırıl
     Her yer pırıl pırıl

     Arkadaşımla Aydın'dan, Datça Yarımadası'nda 3 gece çadır konaklamalı tatil amacıyla yola çıktık. Gezerek yolumuza devam ederken bir arkadaşımızın önerisiyle yolumuzu uzatmayı göze alarak Mesudiye- Ovabükü'ne geldik. Yine restoran sahibi birinin tavsiyesi ile Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant'ı bulduk. Ama ne buluşma. Muhteşem. Çadırımız limon ağaçlarının gölgesinde. Her türlü imkan düşünülmüş. Deniz süper. Her yer pırıl pırıl, tertemiz. İşletmenin başında güler yüzlü, sevecen Bilge Hanım var. Daha ne olsun. Bilge Hanım'a, personele teşekkürler.

     Ali Gürbüz Tekin - 7 Eylül 2015, Pazartesi 00:17

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Samimiyet ve sıcaklık
     Samimiyet ve sıcaklık

     Ovabükü harika, Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant harika, Bilge samimi, sıcak, daha ne ister insan. :)

     Inci - 1 Eylül 2015, Salı 12:07

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Serin serin ağaçların altında uzanmak
     Serin serin ağaçların altında uzanmak

     Ağustos sıcağında bile serin serin ağaçların altında uzanmak var; bir de üstüne üstlük Bilge Hanım'ın güler yüzüyle. Sunduğu nefis yemekleri var ve bunlarla gelen huzur var. E daha ne olsun...

     Asuman Erbora - 1 Eylül 2015, Salı 11:54

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Önümüzdeki yazın hayali
     Önümüzdeki yazın hayali

     Ovabükü, Gülbahar Pansiyon ve Bilge Hanım… Cennet gibi bir yer, temiz ve güzel bir tesis ve samimi, güler yüzlü insanlar. Bilge Hanım'ın güzel yemekleri ile çok güzel bir tatil geçirdim. Önümüzdeki yazın hayalini kurmaya başladım bile. Elinize, kolunuza, yüreğinize sağlık.

     Dilek Tanglay Yavuz - 31 Ağustos 2015, Pazartesi 11:46

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Ortam son derece güzel
     Ortam son derece güzel

     Doğa inanılmaz derecede güzel. Ortam son derece güzel. Bungalov çok güzel. Sahipleri çok samimi. En güzel tatil yaptığım yer oldu. Her şey mükemmel. Seneye nerede tatil yapacağımı düşünmüyorum artık. Kesinlikle burası ve daha uzun bir zaman.

     Serdal Serçe - 7 Ağustos 2015, Cuma 20:50

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     2.0 Fiyatlar 2-3 katı
     Fiyatlar 2-3 katı

     Bir daha asla, TV, buzdolabı, saç kurutma makinesi, sabun, vs. odada (9) yok. Fiyatlar 2-3 katı. Aman aman…

     ozgur aksahan - 6 Ağustos 2015, Perşembe 23:38

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     2.0 Tatilimiz bölündü
     Tatilimiz bölündü

     Çok heveslenerek gittiğimiz 1 haftalık tatilimiz 2 gün sonra yer değiştirmek suretiyle bölündü. Gelmeden 1 ay önce eşimin sadece 2 gece kalacağını, ücreti ona göre hesaplamamız gerektiğini söylediğimde, `hiç problem değil, gel, hallederiz' diyen yetkili, oraya gittiğimizde, ‘sadece 30 lira düşebilirim eşiniz için' diyerek bizi çaresiz bıraktı. Ayrıca dışarıdan aldığımız kirazı, tesisin piknik masasında yediğimiz için de çok bozuldu. Her şeyini tesisten yememizi isteyen yetkili, ayrılmak istediğimizi söyleyince, kuzeninin yerini göstererek oraya gidebileceğimizi söyledi. Neyse, denize girmek için oraya gelebileceğimizi söylemesiyle biz de biraz yumuşadık ama amaç farklıymış. Denize geldiğimizi görür görmez bedava giremeyeceğimizi, parasını vermemiz gerektiğini söyledi.

     merve - 4 Ağustos 2015, Salı 17:47

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 İnanılmaz rahat
     İnanılmaz rahat

     İnanılmaz rahat, inanılmaz kendinizden hissedeceğiniz bir yer. Bu kadar olmasını beklemiyordum. Tatil ve dinlenmenin karşılığını tam olarak aldığımızı söyleyebilirim. Hepinize ayrı ayrı teşekkürler. Bir daha ki sefere şarap sizden. :) Ayrıca Nazan Öncel'in Gül Pansiyon şarkısına buradan esinlendiğini biliyor muydunuz?

     Selahattin kaya - 2 Ağustos 2015, Pazar 22:11

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     2.0 Çocuk yoksa gidilebilir
     Çocuk yoksa gidilebilir

     Bizim halimiz ne yazık ki yorumlardaki gibi değildi. Biz 1 ay önceden bungalov istediğimizi söylemiştik, telefonda tamam dediler. Sonra gittiğimizde maalesef bir oda verdiler. Neyse ortam güzel dedik, idare ederiz diye konuştuk. Gün geçtikçe de çocukları çok sevmediklerini hissettim ve 3 gün sonra ayrıldık. Çocuklu aileyseniz asla gitmeyin. Çocuk yoksa gidilebilir.

     ercan - 26 Temmuz 2015, Pazar 16:20

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     8.0 Temizlik yönünden gayet iyi
     Temizlik yönünden gayet iyi

     Tatilden yeni döndük. Denizi, doğası harika. Çadırda kaldık. İşletme temizlik yönünden gayet iyi. Yer olmadığı için çadırı tercih ettik. Sadece olumsuz olarak, kalabalık çadır topluluğu istememeleri. Bunu birkaç kez dile getirmeleri. Çadır kurmak istediğinizde müsaitlik yönünü araştırın. İşletmenin sahibi yaşlı amca ve teyzeye sonsuz teşekkürler.

     ATİFET AKOVA - 24 Temmuz 2015, Cuma 15:23

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Yeni bir uğrak yerimiz daha oldu
     Yeni bir uğrak yerimiz daha oldu

     15 yıldır hemen hemen aynı yerlerde çadır kampı yapıyoruz eşimle. 8 yıl önce oğlumuz da katıldı bizim çadırlı tatillerimize. Bizim tatilden anladığımız sessizlik, doğal hayatın bir parçası olduğumuzu yeniden hatırlamak ve gülen yüzler. İlk kez geldiğimiz Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant'da bunların hepsini bulduk. Bilge Hanım'ın zarafeti ve lezzetli yemekleri ile Münir amcanın hoş sohbeti eşsizdi. Yeni bir uğrak yerimiz daha oldu.

     Çınar onur - 22 Temmuz 2015, Çarsamba 22:20

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Koyun en güzel pansiyonu
     Koyun en güzel pansiyonu

     Koyun en güzel pansiyonu, üstüne çalışanların samimiyeti eklenince öf! Ovabükü'yle ilgili söylenecek her şeyin sonu mükemmelle biter. Ulaşım söylendiği kadar değil, biz çok rahat geldik arabamızla. Gülbahar Pansiyon Bungalow Pansiyon çadır-kamp kullanıyoruz. Duşu, tuvaleti tertemiz gerçekten. Tertemiz yemekler anne yemeği gibi. Herkes kafa dengi ama Hürkan da bir ayrı, çok süper. Yani gelin kardeşim Ovabükü'ne Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant'a gelin düşünmeden.

     Cihan Ersiz - 15 Temmuz 2015, Çarsamba 12:38

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Herkes çok güler yüzlü
     Herkes çok güler yüzlü

     Ovabükü'nün en kaliteli pansiyonu. Herkes çok güler yüzlü. Duşu ve banyosu tertemiz. Herkes çok samimi. Bir dahaki gelişimiz de gene Bilge ablanın şahane pansiyonunda kalacağız. Herkese çok teşekkürler.

     bahar çatır - 15 Temmuz 2015, Çarsamba 12:34

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Stres atmak için en ideal
     Stres atmak için en ideal

     Yemekleriyle, güler yüzlü servis ve yaklaşımları ile kendinizi evinizde hissedeceğiniz sessiz, sakin, kafa dinlemek ve stres atmak için en ideal yer. Ulaşım konusu son 5 km'de biraz sıkıntılı ama ulaştığınızda geldiğinize değiyor.

     Ömer ANADOLU - 9 Temmuz 2015, Perşembe 20:09

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Cennet gibi bir yer
     Cennet gibi bir yer

     Yaşadığımız şu günlerde, şehir gürültüsünden, insan kalabalığından uzak, cennet gibi bir yer burası. Bu güzelliklere, aradığımız samimiyet ve güler yüz de eklenince geri dönmek istemiyor insan. :) Kısacası doğa ve huzuru arıyorsan Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant bunun tek adresi.

     Barlas Bıner - 3 Temmuz 2015, Cuma 09:47

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Huzur veren ortamı var
     Huzur veren ortamı var

     Ovabükü'nün cenneti diyebiliriz. Güler yüz, tatlı dil var. Huzur veren ortamı var. Limon ağaçlarının kokusu, tatlı esinti. Doğrusu diğer bükleri de gezdik, bir sürü işletmenin içinden Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant'ı seçtik. İyi ki de seçmişiz. Geldiğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlarsınız. Temiz, rahat, huzurlu. Suzan teyzenin tatlı dili, Bilge ablanın güler yüzü karşılıyor. Tadı damakta kalacak yemekleri de yazmakla bitmez. Kesinlikle tavsiye ederiz..

     özgür -Gamze Demir - 23 Haziran 2015, Salı 14:01

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Saklı cennet
     Saklı cennet

     Burası kesinlikle saklı cennet. Evet, bu ismi gerçekten hak eden; konumuyla, deniziyle, çam kokularıyla, bol oksijeniyle ve güler yüzüyle Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant.

     Aysun Tunalı - 23 Haziran 2015, Salı 12:37

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Datça'nın incisi
     Datça'nın incisi

     Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant'ı ilk keşfedişimiz 2010 yılıydı sanırım, uzun bir yolculuktan sonra Datça'ya vardık, Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant'aa ilk adımımızı attık. Bizi ilk cezbeden şey sanırım bir aile işletmesi olmasının yanında, incir ağaçları ve badem ağaçlarının altındaki o küçük bungalovlarda konaklayışımız. Sabah kuş sesleri ile uyandıktan sonra, kahvaltı yapacağımız yere doğru yürürken Münir amcanın kendi elleri ile büyüttüğü o tarladan dalından kopardığınız domatesi, salatalığı kahvaltı sofranızda bulmamızdı sanırım. 2010 yılından bugüne çok zaman geçti ve biz her yaz ne Datça'dan, ne de Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant'tan kopamadık. Genellikle Ağustos sonlarına doğru gittiğimiz Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant'ta bütün bir yılın yorgunluğunu atıyoruz ve bizde aileden olduk sanırım. Unutmadan şunu da söylemeliyim ki pırıl pırıl denizi, güler yüzlü personeli ile size evinizdeki rahatlığı sağlıyor Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant. Bilge ablanın kabak çiçeği dolmasını yemenizi tavsiye ederek yazıma son verirken, Eylülde görüşmek üzere diyorum.

     Göktuğ-Gonca BOZKURT - 20 Haziran 2015, Cumartesi 23:21

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Anlatılmaz yaşanır
     Anlatılmaz yaşanır

     Çok fazla söze gerek yok. Anlatılmaz yaşanır. Tek kelimeyle muhteşem.

     zeynep - 11 Haziran 2015, Perşembe 11:53

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Kendinize gelmek için ideal
     Kendinize gelmek için ideal

     Ovabükü'ndeki evimiz gibi Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant. Bilge Hanım'a, kızı Zeynep'e, hoş sohbeti için Münir amcaya ve güler yüzlü çalışanlara çok teşekkürler. Yemekler çok leziz, odalar çok temiz ve Ovabükü'nün essiz denizi bütün bunları tamamlıyor. İstanbul'un gürültüsünden, karmaşasından uzaklaşıp, kendinize gelmek için ideal bir yer.

     Derya Kab - 8 Haziran 2015, Pazartesi 10:32

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Umulmadık kadar güzel bir üç gündü
     Umulmadık kadar güzel bir üç gündü

     Günün her saatinde yüzünüzü kadife yumuşaklığıyla yalayıp geçen esinti, hiçbir yerde göremeyeceğiniz kadar sizi çağıran muhteşem deniz ve tabii ki Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant... Eleştirilecek veya canınızı sıkacak hiçbir şeyin yaşanmadığı bir pansiyon... Yemekler harika, temiz, leziz... Zaten açık mutfakta ne yapıldığını görüyorsunuz... Hiçbir an yüzünden gülücüğü eksik etmeyen Bilge Hanım... Geniş ve tertemiz odalar, yemyeşil bahçe ve kuş sesleri... Huzur, dinginlik, hizmet, mutluluk ve kendini değerli hissetme... Bunların tamamını Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant'ta bulmak mümkün...

     Yazar - 29 Mayıs 2015, Cuma 14:55

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Eşsiz bir mekan
     Eşsiz bir mekan

     Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant, denize sıfır konumu ile eşsiz güzelliklerin bir arada tarifi mümkün olmayan eşsiz bir mekan, gidilmesi ve görülmesi gereken en güzel yerlerden biri. Çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum.

     Turgay şükrü - 24 Mayıs 2015, Pazar 16:41

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Mükemmel bir mekan
     Mükemmel bir mekan

     Çay içmek için uğradığımız, her bakımdan mükemmel bir konumda bulunan, güler yüzlü insanların işlettiği Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant'ta üç süper gün geçirdik. Vaktimiz olsaydı kolay kolay ayrılmazdık. En kısa zamanda yeniden gelmeyi planladığım bir yer. Necdet Esen, Ankara.

     Necdet Esen - 21 Mayıs 2015, Perşembe 01:39

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Her şey çok güzeldi
     Her şey çok güzeldi

     Her şey çok güzeldi. Teşekkürler, ısrarla tavsiye edilir.

     çetinelkan - 11 Mayıs 2015, Pazartesi 09:26

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Sakin, sessiz ve huzur
     Sakin, sessiz ve huzur

     Harika... Sakin, sessiz ve huzur, hepsi bir arada.

     cetin elkan - 10 Mayıs 2015, Pazar 18:24

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Konumu muhteşem
     Konumu muhteşem

     Ege, Akdeniz tatil şeridini büyük ölçüde gezmiş biriyim. Çok rahatlıkla söyleyebilirim ki Datça içlerindeki en özel mekan. Havası, denizi, tabiatı bambaşka. Datça'da, Ovabükü'nde Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant'da kaldım. Hayalin çok ötesinde bir yerdi. Bungalov evlerde kaldım. İşletmeci ablamız çok cana yakın birisiydi. Bana akşam hazırladığı balığı ve salatayı unutamıyorum. Pansiyon konumu muhteşem. Doğasever olarak her istediğimi buldum. Pansiyonun içinde ve arkasında bostan var. Sebze, meyve ekmişler. Çiçekler, ağaçlar... Tertemiz yatak ve odalar… Kesinlikle tavsiye ederim.

     İbrâhim emre şekerdağ - 8 Mayıs 2015, Cuma 18:10

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Denize sıfır
     Denize sıfır

     Denize sıfır, doğa ortamında temiz, güler yüzlü insanların işlettiği bir yer olup, tatilden çok memnun kaldık. Hem doğa, hem deniz arayanlar için çok güzel bir yer. Hele o portakal çiçekleri ve nefis çiçekler arasında uyanmak büyük zevk veriyor. Teşekkürler işletmecilerine, tekrar görüşmek üzere...

     elif naz - 27 Nisan 2015, Pazartesi 10:38

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Bizim küçük evi anlat baba
     Bizim küçük evi anlat baba

     Ben başta kısa yazmak istedim. Fakat o kadar güzel bir zaman geçirdik ki kısa bir bilgilendirme yazarak bunu anlatmak çok mümkün değil. Halaoğlum her akşam küçük evi (bungalov) anlat baba diyerek benim Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant'ı anlatmamı istiyor. Bu her gece yaşadığımız bir rutin oldu. Biz 2014 yazımızın bir bölümünü bu güzel yerde güzel insanlarla geçirdik. Dinlenmek, denizden ve yediklerinizden keyif almak istiyorsanız gidin derim.

     Barış TEZER - 21 Kasım 2014, Cuma 16:27

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Kafa dinleyeceğiniz bir yer
     Kafa dinleyeceğiniz bir yer

     İşletmeciler gayet güler yüzlü, hoş sohbet insanlar. Yemekleri harika! Odalar temiz ve rahat. Denize sıfır, gayet keyifli zaman geçirip, kafa dinleyeceğiniz bir yer. Tavsiye olunur.

     Bektaş Karakoç - 5 Ekim 2014, Pazar 19:58

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Huzurlu bir mekan
     Huzurlu bir mekan

     Sakin, huzurlu bir mekan. Yemekler mükemmel, görülesi bir yer. :)

     Nurgül Elhan - 5 Ekim 2014, Pazar 19:55

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Erholung pur
     Erholung pur

     Hier gibt es keinen Massentourismus. Die Pension Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant liegt direkt am Strand in einem kleinen Ort auf Datça. Am Abend hört man nur das Meeresrauschen und das Konzert der Zikaden. Hier fühlt man sich als Individualist sehr wohl. Unser Zimmer im 1. Stock des Steinhauses ist groß, das Bett ist gut, es gibt einen Kühlschrank und ein großes Bad. Vom Balkon aus schaut man zum Meer. Bilge, die Gastgeberin, ist sehr herzlich, ihre Speisen schmecken wunderbar. Das Frühstück ist sehr umfangreich. Dieser Platz hier ist sehr geeignet wenn man außerhalb der Saison Ruhe und Entspannung sucht. Ende September / Anfang Oktober ist es noch sehr warm, das Meer hat ungefähr 23 Grad und ist glasklar durch den Kieselstrand. Bilge spricht türkisch, doch es ist immer jemand da, der auch englisch spricht. Wir sind zum ersten Mal hier, doch wir werden bestimmt wiederkommen.

     Helena Diederich - 3 Ekim 2014, Cuma 10:07

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Son derece nezih bir ortam
     Son derece nezih bir ortam

     Ovabükü'nde birkaç gün başka pansiyonda geçirdikten sonra bungalov evinde kalmak için buraya yerleştik. Beklentimin çok üzerinde temizlik, düzen ve güler yüz ile karşılaştım. Diğer yorumları okuyarak gelmiştim. Dikkat ettiğim sadece işletenler değil müşterilerde aile içinden gibi çok sıcak ilişkiler kurmuş. Yemekler harika, işletme mantığı gütmüyorlar. Misafir gibi ağırlıyorlar. Son derece nezih bir ortam. Teşekkür ederim.

     Hüseyin Yalçınkaya - 16 Eylül 2014, Salı 11:18

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Harika
     Harika

     Mükemmel.

     Hasan Kayabaş - 29 Temmuz 2014, Salı 21:29

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Doğru seçim
     Doğru seçim

     Buraya okuduğumuz yorumlar üzerine geldik ve iyi ki de gelmişiz diyoruz. Her ne kadar geliş yolu biraz sıkıntılı olsa da buraya geldikten 3 saat sonra o sıkıntıyı üzerinizden atıyorsunuz. İlk olarak pansiyonun konumu mükemmel. Dalga sesleri eşliğinde kahvaltınızı ve Bilge Hanımın o lezzetli yemeklerini yeme şansınız oluyor. Odalar tertemiz, çalışanlar (Yunus, Haşim, Burhan) sağ olsunlar her ihtiyacımıza koştular. Koca yılın stresini atmanız için ideal yer. Düşünmeden seçebilirsiniz.

     Fuat ALPAY - 21 Temmuz 2014, Pazartesi 21:18

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Çok memnunum
     Çok memnunum

     Aslında çok ürkerek geldim. Eşimin arzusu üzerine tercih ettik, beğenilerim doğrultusunda memnuniyetim hat durumda. Temiz, samimi, ilgili, rahat, sıkıntısız, saf, doğal tatil yaptım diyebileceğiniz bir ortam. Ne iyi yapmışım da gelmişiz.

     Sevim tul - 10 Temmuz 2014, Perşembe 10:49

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 En iyi şekilde ağırlandık
     En iyi şekilde ağırlandık

     Gülbahar pansiyon Bungalow Restaurant, 3 yıldır sürekli gittiğimiz bu tesiste Bilge Hanım ve Münir Amca tarafından her zaman en iyi şekilde, misafir olarak Ağırlandığımız, bu tesiste pansiyon ve restaurant'ı mükemmel derecede enfes yemekler yapılmaktadır. Özellikle Deniz balığı ile yapılan soslu balık buğulama ile rakipsizdirler. Bence balık bu kadar güzel servis yapılıp bu Damak çatlatan lezzet Datça'da başka bir mekanda asla bulunamaz Gülbahar pansiyon Bungalow Restaurant personelinin hepsine teşekkür ederim. Datça'ya gelenler mutlaka bu lezzeti tatmadı iseler, onlar adına üzüldüğümü inanın söyleyebilirim. İyi ki varsınız teşekkürler.

     Halise Apart - 5 Temmuz 2014, Cumartesi 21:45

     • Faydalı buldum (1)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Ailelerinden biri gelmiş gibi davranıyorlar
     Ailelerinden biri gelmiş gibi davranıyorlar

     Yaklaşık 8 yıldır tatil için burayı kullanıyorum. Bazen arkadaşlarımla, bazen kuzenlerimle, bazen ailece buraya geliyorum. Sıcak bir ortam kendimi evimde ve ailemle birlikte gibi hissediyorum. Bilge, Zeynep, Münir Amca ve teyze ailemden birileri gibi... Onlar da ailelerinden birileri gelmiş gibi davranıyorlar. Gönül rahatlığıyla geldiğim, hiçbir tereddüt yaşamadığım, huzur bulduğum bir ortam... Tavsiye edeceğim ama gelmek istediğimde yer bulamayacağım diye çok korkuyorum.

     Şükran Özdemir - 26 Haziran 2014, Perşembe 10:32

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Cennet bizim için
     Cennet bizim için

     Geçen sene tatilimizi geçirdiğimiz bu yerde kalbimizi bıraktık ve bu sene Haziran 16'da tekrar oradayız, Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant çalışanları süper insanlar ve cana yakın bir aile ortamı var, kendimizi evimizde gibi hissediyoruz.

     mustafa Ozen - 1 Haziran 2014, Pazar 22:59

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Mükemmel konum ve aile ortamı
     Mükemmel konum ve aile ortamı

     Geçen seneki tatilimizi geçirdiğimiz bu harika mekana Haziran ayında tekrar gidiyoruz, mükemmel konumu, aile ortamı, denizi, kahvaltısı, kısacası her şeyi ile mükemmel. Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant artık ikinci evimiz.

     mustafa Ozen - 31 Mayıs 2014, Cumartesi 03:03

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Hayalinizdeki evde hissedeceksiniz
     Hayalinizdeki evde hissedeceksiniz

     Doğanın mükemmelliği yanında ev sahiplerinin doğallığı ile kendinizi hayalinizdeki evde hissedeceğiniz muhteşem bir yer. Ayrıca bebekle tatil burada büyük keyif. Her şey için Bilge'ye, Şeref Abi'ye, Münir Amca'ya, Suzan Teyze'ye, Pasa ve Maria'ya sonsuz teşekkürler...

     Demet Gunan - 23 Mayıs 2014, Cuma 16:26

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Muhteşem bir aile
     Muhteşem bir aile

     Muhteşem bir koy, Datça için ne söylenebilir ki zaten. Ancak işletme öne çıkıyor bu durumda. Suzan Teyze, Münir Amca, Bilge Abla, Paşa Abi muhteşem bir aile, muhteşem yemekler, bahçede taze sebze meyve, rahat temiz odalar gittiğim en iyi tatildi diyebilirim, en kısa zamanda tekrar gitmek istiyorum.

     nesimi kara - 18 Mayıs 2014, Pazar 22:25

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Küçük cennet
     Küçük cennet

     Sahipleri sıcak, doğal insanlar; portokal, nar, limon, mandalina bahçesinden geçiyorsun bungalow evlerine. Deniz bir harika. Çok sakin ve huzurlu bir yer, tam kafa dinlemek için süper bir yer!

     nava karakaya - 15 Mayıs 2014, Perşembe 20:12

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     8.0 Kafa dinlemek istiyorsanız
     Kafa dinlemek istiyorsanız

     Kafa dinlemek istiyorsanız bu pansiyona gitmelisiniz! Portakal, mandalina, nar bahçesinden geçiyorsunuz odalarına giderken... Denizi harikanın ötesi... Sahipleri güler yüzlü, doğal insanlar. Geçen yaz gittik biz oraya... Aşık olduk... Bu yaz da oradayız inşallah!

     nava karakaya - 15 Mayıs 2014, Perşembe 19:19

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Cennetten bir köşe
     Cennetten bir köşe

     Yaz gelse de Bilge Ablaların yanına gitsek dedirten huzur yuvası. Muhteşem bir doğa, tertemiz bir deniz, dinginlik ve sıcak kalpli insanların sahibi olduğu bir işletme arıyorsanız, hiç düşünmeden gidin.

     tankut Akyüz - 15 Mayıs 2014, Perşembe 19:09

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 İnsan başka ne ister
     İnsan başka ne ister

     Ovabükü'nün eşsiz tazeliğinde güne müthiş bir koyda uyanmak istiyorsanız, kendinizi belki evinizde bile bulamadığınız huzur ve sıcaklıkla, harika yemek, meze ve ilgiye boğulmak istiyorsanız doğru adres Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant!

     Eda Kandemir - 7 Mayıs 2014, Çarsamba 13:56

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Kesinlikle tavsiye ederim
     Kesinlikle tavsiye ederim

     Geçen yıl 2 kez gittim, Haziran ve Eylül aylarında, gerçekten çok güzeldi. Tavsiye ederim.

     hülya yılmaz - 25 Nisan 2014, Cuma 19:23

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Huzur verici
     Huzur verici

     Eşim ve 5 aylık oğlumuz ile - 2 aylıkken de gitmiştik - 4 gün kaldık ve muhteşemdi. Özellikle doğal ortamı, portakal ve mandalina ağaçları arasında ve biber ve kabakların içinden geçerek denize gdiyorsunuz. Deniz-masa-oda üçlüsünün birbirine çok yakın olması özellikle bebek için çok kullanışlı oldu. Yiyecekler her daim taze, doğal ve lezzetli. Güler yüzlü ve samimi bir ortam ile Datça'da bir kapımız daha var.

     Ömer Kaya - 20 Ekim 2013, Pazar 12:49

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Yine geleceğiz
     Yine geleceğiz

     Çok güzel insanlar tarafından işletiliyor. Yemekleri süperdir... Bungalowda kalmıştık, çok rahat ve temiz..

     sinan - 6 Ağustos 2013, Salı 11:26

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Tek kelime: huzur
     Tek kelime: huzur

     Bu sene Temmuz ayında eşimle gittik, 1 hafta çadırda kaldık. Sabahları denizden gelen dalga sesleriyle uyanmak o kadar güzel ki... Duşları, tuvaletleri çok temiz. Çadırınızı da limon ağaçlarının altına kuruyorsunuz. Kesinlikle pişman olmazsınız. Önümüzdeki sene tabi ki tekrar oradayız. :)

     cenk bahar - 2 Ağustos 2013, Cuma 10:46

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Nefis bir tatildi
     Nefis bir tatildi

     Eşim ve ben 2009 yılında keşfettik Gülbahar Pansiyon'u. Orada kalmıyorduk ama tüm günümüzü orada geçiriyorduk; şahane deniz, Bilge Hanım'ın nefis yemekleri (özellikle zeytinyağlı çiçek dolması), Münir Amca ve paşanın muhabbeti yetmişti bizi oraya bağlamaya. 2010 yılı tatil planı yaparken hiç zorlanmadık, arama motorlarına esir olmadık çünkü adres belli idi: Gülbahar Pansiyon Bungalow. (Nefis bir hafta) 2011 ve 2012 diğer arkadaşların hatırına başka yerlerde kaybolduk ama 2013'te yine düşünmeden Gülbahar Pansiyon'a. 14 Ağustos'u iple çekiyoruz.

     Nilgün Selim ÇELTEKOĞLU - 31 Temmuz 2013, Çarsamba 02:38

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Süper tatil
     Süper tatil

     2013 Temmuz başında keşfettiğim Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant tek kelime ile ifade etmek gerekirse süper. Hakan, Batu ve ufaklık saygılı çocuklar. Bizi okey oyununda yendiler ama şanslıydılar diyelim. Limon ağaçlarının koyu gölgesinde süper bir kamp yaptık. Tesisin tüm imkanlarından yararlandık. Bilge Hanım'ın anne ve babası da sıcakkanlı insanlar. Umarım seneye daha uzun bir tatilde buluşacağız. Bu nefis yeri tüm tanıdıklarıma tavsiye ediyorum.

     Mehmet MARANGOZ - 26 Temmuz 2013, Cuma 19:59

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Geliyoruz
     Geliyoruz

     Gülbahar Pansiyon'a iki günlük mesafedeyiz, sabırsızlıkla iki günün geçmesini bekliyorum. İstanbul'dan gezerek geliyorum. Gerçekten orası gibi yer yok. Geçen sene iki gün kalmıştık, tadı damağımızda kalmıştı. Bu sene 5 gün kalacağız. Sabırsızlıkla o huzuru iple çekiyoruz. Geliyoruz Bilge Abla, geliyoruz Ovabükü'ne.

     Baris deveci - 23 Temmuz 2013, Salı 22:36

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Harika
     Harika

     Gülbahar Pansiyon Bungalow'da geçen sene öyle bir tatil yaptık ki tadı damağımızda kaldı ve bu sene de ayın 25'inde giriş yapacağız. Bu sefer 5 gün kalacağız. Bu kadar mı güzel, huzurlu bir ortam, yemekler ev yemeği. Etini al, mangalını yap, rakını iç. Kuş sesi, deniz sesinden başka ses yok. Bilge Abla sen teksin.

     Baris deveci - 20 Temmuz 2013, Cumartesi 17:22

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     8.0 Güzel konum, iyi yemekler ve yakın ilgi
     Güzel konum, iyi yemekler ve yakın ilgi

     Konumu gayet güzel. Çok güzel bir koyda ve konaklama mekanlarının içinde bulunduğu limon&badem bahçesi deniz kenarına kadar uzanıyor. Bu bölge daha çok doğal güzellikleri yönüyle gezilmesi, değerlendirilmesi gereken bir yer olduğundan ultra lüks tesisler falan yok. Zaten buraları gezerken böyle bir şeye de ihtiyaç duymuyorsunuz. Konaklama yaptığınız yerin güzel bir konumda ve temiz olması yeterli oluyor. 3 odalı bir taş ev ve bahçede birkaç bungalow var. Hepsi de yeterli temizlikte ve düzende. Dilerseniz bahçede çadır da kurabilirsiniz. Pansiyonun işletmecisi çok canayakın bir hanımefendi ve öğlen-akşam makul bir ücret mukabilinde istediğiniz çeşitte yemek sunabiliyor. Yemeklerin yapımına bizzat kendisi de katılıyor ve bu konuda becerikli. Akşam yemeklerinin lezzetinden ve çeşitliliğinden de memnun kaldık. Deniz kenarında sunulan kahvaltı çeşitleri ve atmosfer de gayet güzeldi. Eşimle İlk kez gittiğimiz bu bölgede, acaba memnun kalacak mıyız diye girdiğimiz tesiste 4 gece kalıp, mutlu ve huzurlu bir şekilde ayrıldık. Datça'nın güzel koylarını gezmek isteyen herkese tavsiye edebileceğim bir mekan oldu.

     Köksal - 9 Temmuz 2013, Salı 13:48

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Favorimiz
     Favorimiz

     Yemekler bir harika. Bilge ve Paşa samimi, sıcak insanlar. Deniz güzel. Ailecek bizim favorimiz, sanki evimizdeymişiz gibi rahat.

     Yasemin Kunt - 26 Nisan 2013, Cuma 22:41

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Ovabükü'ne aşık oldum
     Ovabükü'ne aşık oldum

     Bilge Hanım'ın yerini gördük. Çok güzel. Zevkle döşenmiş rahat odaları vardı. Her şey çok güzel düşünülmüş, bence beş yıldızlı otellerden çok daha güzel. Datça Ovabükü kafa dinlenmek isteyen insanlar için ilaç gibi bir yer. İnsanın ömrüne ömür katar. Ayrıca Bilge Hanım'ın elleriyle yaptığı yemekleri yeme şansımız oldu, hepsi çok güzel ve lezzetliydi. Bilge Hanım'ı ve bükteki pansiyoculuk işletmesi olan hanımlarımızı gördükten sonra bir kez daha Türk kadınıyla gurur duydum; çünkü çok başarılılar. Çok güzel bir tatil geçirdik. Herkese tavsiye ederim.

     seval yıldız - 24 Eylül 2012, Pazartesi 00:52

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Huzurlu ve şirin bir yer
     Huzurlu ve şirin bir yer

     Burada kaldığımız 2 gün boyunca çok güzel zaman geçirdik. Bilge Abla'nın o güzel yemeklerini tatmanız lazım. Ortam çok samimi. Kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz.

     ibrahim - 19 Eylül 2012, Çarsamba 13:43

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Güzel bir tatildi
     Güzel bir tatildi

     Tesiste geçen sene ve bu sene temmuz ayında birkaç günlüğüne aileme beraber bulundum. Hizmet ailevi atmosfer içinde olduğundan kendimizi evimizde hissettik. Tesisin hemen önünden Mesudiye'nin o limonata gibi suyuna girip serinledikden sonra rahat denizin kıyısında güneşlenme veya masalarda oturup çayınızı veya içkinizi içebilme imkanınız var. Odalar her türlü konfora haiz. İnternet kablosuz olarak mevcut. Yemekler ev yemeği gibi ve pahalı değil. Tavsiye ederim.

     RAGIP Pasinli - 15 Temmuz 2012, Pazar 23:44

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Tatilde kafa dinlemek isteyenlere
     Tatilde kafa dinlemek isteyenlere

     Merhaba, ben bu site üzerindeki yorumları okuyarak İsviçre'den Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant'a gittim, 6 günlük bir tatildi ama yılların yorgunluğunu üzerimden attım. Sıcak bir aile ortamı, temiz doğa, deniz ve harika bir guneş... Bir de Bilge Hanım'ın ve kardeşi Paşa'nın sıcaklığı eklenince samimi bir ortam, gelecek yıl yine düşünüyorum. Her şey için çok teşekkürler.

     huseyin caliskan - 26 Haziran 2012, Salı 14:04

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Kendinizi dinlemek ve dinlendirmek için
     Kendinizi dinlemek ve dinlendirmek için

     Bir arkdaş tavsiyesi ile gittiğimiz bu güzel yerden çok memnun kaldık. Hem kafamızı dinledik hem de Bilge Abla'nın o güzel yemeklerini yedik... Taze balıkların olduğu güzel bir tatil beldesi. Hele hele akşamlarında Muhtar Amca'nın ısmarladığı balıklar inanılmaz güzel gidiyor. Kendinizi dinlemek istiyorsanız şiddetle tavsiye ederiz. Seçil & Hakan

     Hakan SENGUL - 21 Ağustos 2011, Pazar 14:34

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Çok güzeldi her şey
     Çok güzeldi her şey

     Geçen hafta oradaydık. Otel istemiyorduk. Pansiyon bile istemiyorduk. Çadırımızla doğada, sakin güzel bir yer ararken tesadüfen bulduk. Bahçede mandalin ağaçlarının altında çadırımızı kurduk. Kumsalı mükemmel. Aile üyeleri çok tatlı ve yardımseverler. Bilge, kızı Dilek, Mehmet Bey, Hakan, anneanne ve eşi... Hepsi çok iyiydi. Çok teşekkürler. Meltem & Levent

     Meltem Çiftçi - 11 Ağustos 2011, Perşembe 22:48

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Çok güzel
     Çok güzel

     Tatilimizden çok memnun kaldık. İstanbul'a uzak da olsa her şeye değer...

     levent sarıgül - 5 Ağustos 2011, Cuma 23:42

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 SADIK ERİŞ tarafından...
     SADIK ERİŞ tarafından...

     Yeryüzünde cennet Gülbahar Pansiyon Bungalow Restaurant'ta yaşanır dersek abartmış olmayız. İnanılmaz sıcakkanlı bir aile. Özellikle Zeynep Teyzem'in gülüşünü gözümün önünden eksik etmiyorum. Bilge Ablam'ın makarnasına diyecek yok. Münir Amca'nın beyefendiliğini ve ondan yılların tecrübelerini dinlemek ayrı bir keyif. Çok güzel bir hizmet kuruluşu. Tertemiz bungalov ve taş evin odaları beni çekiyor hala.

     SADIK ERİŞ - 26 Eylül 2010, Pazar 14:12

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Aysu Yaman tarafından...
     Aysu Yaman tarafından...

     Aile işletmesi olan Gülbahar Pansiyon, size tam anlamıyla aradığınız tatil huzurunu veriyor... Lezzetli ev yemekleri, sıcak, samimiyet dolu iletişimleri ile dingin ve huzurlu bir tatil geçiriyorsunuz..

     Aysu Yaman - 21 Eylül 2010, Salı 11:39

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 ali güneş tarafından...
     ali güneş tarafından...

     Kesinlikle kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Zaten alışkanlık yapıyor, giderseniz tekrarı olacaktır. :))Anlatılmaz yaşanır.

     ali güneş - 31 Ağustos 2010, Salı 00:40

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     6.0 şaban eren tarafından...
     şaban eren tarafından...

     Evet çok harika ve güzel bir yer görülmeye değer havası ve doğasıyla çok özel bir yerdi gülbahar pansiyon da öyleydi . Ancak kano konusunda bir yöneticinin ücretsiz derken, diğerinin ücretli demesi bende olumsuz bir intiba yarattı. Sanki bazı misafirlere pozitif ayrımcılık yapılıyor gibi düşündürdü. Yine de çok güzel bir yer.

     şaban eren - 24 Ağustos 2010, Salı 09:08

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     8.0 DERYA GÜNEY tarafından...
     DERYA GÜNEY tarafından...

     Keyifle hatırladığım tatil. Bilge abla, güzel kızı ve münir amca. Tatili evimizde yaptık sanki. Eğer gürültüden, kalabalıktan uzak tertemiz bir denize girerek tatil yapmak istiyorsanız bu deniz kenarındakı köy ve tabiki gülbahar ı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Evet biraz uzak belki ama emin olun yolun sonunda ulaşacağınız yer harika. Bahçesinden meyve ve sebze toplayarak yiyebileceğiniz kaç tatil mekanı vardır ki?

     DERYA GÜNEY - 31 Ağustos 2009, Pazartesi 11:19

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     8.0 Nilgün&Selim tarafından...
     Nilgün&Selim tarafından...

     Candan ve güleryüzlü karşılamanın üzerine Bilge hanımın neffis zeytinyağlı yemekleri de eklenince (özellikle dolması) harika bir tatil oldu. Kısmetse seneye birkaç arkadaşla birlikte tekrar oradayız. Sizede tavsiye ederiz.

     Nilgün&Selim - 9 Ağustos 2009, Pazar 10:54

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Damla&Cumbo tarafından...
     Damla&Cumbo tarafından...

     Öncelikle çok memnun kaldığımız bir tatil oldu, bunun için Münir amcaya ve Bilge ablaya çok çok teşekkür ederiz. Kafanızı dinleyebileceğiniz, çok rahat edeceğiniz bi yer, bungalowlar çok başarılı :) Kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Kesinlikle tavsiye ederiz:)

     Damla&Cumbo - 3 Ağustos 2009, Pazartesi 14:41

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)

     Tesis Konaklama Fiyatları

     - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

      Fiyat Açıklamaları

      Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

      Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

      Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

      Mesudiye'nin en gözde plajı ve konumuyla en çok tercih edilen yeri Ovabükü'nde bulunan pansiyonumuz Datça'daki tatiliniz boyunca sizlere ev sahipliği yapacaktır. Eşsiz lezzetlerimiz ve konforumuzla size unutulmaz bir tatilin keyfini yaşatacağız.

      Birbirinden farklı lezzet çeşitlerimiz ile aynı zamanda damak zevkinize eşsiz lezzetler katmaktayız. Uzun yıllardır lüks restaurantların değişmez mutfak ustası Ercan usta ve Eray usta olarak siz değerli konuklarımıza zeytinyağlılar, yöresel yemekler, özel spesiyallerimiz ve farklı lezzetlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Tertemiz denizi ve doğası ile yılın tüm günü hizmet veren pansiyonumuz ve restaurantımızda gün boyu sadece size özel zamanlar geçirebilirsiniz.

      Tertemiz denizi ile Türkiye'deki en iyi 10 plaj arasında birinci seçilen Ovabükü sahilinin temizliği ve berraklığı bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Mesudiye Köyü gerek konumu, gerekse yörede yetişen birbirinden lezzetli ürünleri ile tatil yapılacak en özel yerlerden birisidir.
      • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
      • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
      • OtoparkOtoparkVar
      • İnternetİnternet Yok
      Genel Özellikler
      • Otopark
      • Plaj
      • TV Odası
      • Uyandırma Servisi
      • 7/24 Açık Ön Büro
      • Bahçe
      • Internet
      • Oda Servisi
      Oda Özellikleri
      • Banyo
      • Eşya Dolabı
      • Fön Makinesi
      • Havlu
      • Klima
      • Oda Temizlik
      • Tuvalet
      Aktiviteler
      • Jogging

      Tesis için 10 gezgin görüş bildirdi

      Daha fazla yorum
      10 Sakinlik, temiz deniz, güler yüzlü hizmet
      Sakinlik, temiz deniz, güler yüzlü hizmet

      Evimizde gibi hissettiğimiz bir konaklama oldu, Ercan usta ve ekibinin elinden çıkan yemekler çok lezizdi. Sakinlik, temiz deniz, güler yüzlü hizmet arayanlar için biçilmiş kaftan. Restoran inanılmaz rağbet görüyor. Poyraz Pansiyon Restaurant'ın tüm ekibine teşekkürler, ekibin en genci Mert de tatilini çalışarak geçirdiği için övgüyü hak ediyor.

      Özlem Özdemir - 25 Ağustos 2015, Salı 15:04

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      8.0 Buranın en iyisi
      Buranın en iyisi

      Salaş görünümlü ama profesyonel restoranları aratmayacak lezzette yemekler sunan tesis. Manzarası buranın en iyisi. Oldukça da popüler ama fiyatlar ortalama diyebilirim. Ustası da her daim ilgili. Ovabükü'ne gelenlere tavsiye ederim.

      ozan taşdelen - 22 Haziran 2015, Pazartesi 15:41

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Harika manzara eşliğinde muhteşem lezzet
      Harika manzara eşliğinde muhteşem lezzet

      Datça'nın sıcaklığını tümüyle içimize çekebildiğimiz, leziz balık ve mezeleriyle ömür boyu hatırlayacağımız çok güzel bir gece geçirdik. Ellerinize ve sevimli hitabetinize sağlık.

      Gülnihal Yurdakul - 15 Haziran 2015, Pazartesi 18:44

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Çoğu yıldızlı otellerden üst seviyede
      Çoğu yıldızlı otellerden üst seviyede

      Yorumları okuyarak eşim ile birlikte okulların açılmasına 3 gün kala Poyraz Pansiyon Restaurant'a geldik. Adı pansiyon, çoğu yıldızlı otellerden üst seviyede. Aile işletimi olunca kendinizi evinizde hissettirerek, deyim yerindeyse ağırlıyorlar. Restoran tek kelime ile harika. Ercan Bey işinin ehli, zaten kışın açık olan tek restoranmış. Övgüsünü başka işletme sahibi de dile getirdi. Odamız tertemiz, banyo temiz ve eksiksiz. Yani bu övgüyü hak ediyorlar. Yalnız garsonlar unutkan, tekrar hatırlatmanız gerekebilir.

      Hüseyin Yalçınkaya - 16 Eylül 2014, Salı 11:09

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Sakin ve huzurlu bir koy
      Sakin ve huzurlu bir koy

      Kalabalıktan uzak, harika denizi olan, plajı kum-çakıl karışık, sakin ve huzurlu bir koy. Poyraz Pansiyon Restaurant denize sıfır ve hemen önünde çok şirin restoranı. Odalar ferah ve klimalı. Personel çok cana yakın. Restoranında taze balık ve yöresel mezeler bir harika. Fiyatları da çok uygun. Nerdeyse tüm koyları gezdik ve en uygun fiyatlı ve lezzetli restoran kesinlikle burası. Dışarıdan sadece akşam yemeği için gelen çokça müşteri var.

      Gökalp işcan - 15 Ağustos 2014, Cuma 23:50

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Huzur!!!
      Huzur!!!

      Bir aile işletmesi, yediğiniz her şey inanılmaz lezzetli, denizi harika. Bir koy işletmesi etrafında başka restaurant ve cafe yok. Sadece bir tane gözlemeci var. Sessiz, tenha, huzurlu bir tatik için güzel bir seçenek. ;)

      Nazan gelbal - 27 Ağustos 2013, Salı 17:33

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Nefis yemekler
      Nefis yemekler

      Üç yaz Ovabükü'ne sırf Ercan Usta'nın yemeklerini yemeye gittik. Yerel ürünleri kullanarak yaptığı bu yemekleri çok beğendik. Tavsiye ediyoruz.

      Hüseyin Doğu - 23 Ağustos 2013, Cuma 10:30

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Yine muhteşem
      Yine muhteşem

      Geçen seneden bugüne aynı kalite ve çizgide. Temmuz 15-22 arası oradaydık. Süper bir tatildi. Yiyecek ve hizmet dört dörtlük. Tebrikler Ercan Usta, ailesi ve görevliler. Seneye görüşmek dileğiyle.

      fikret korkmaz - 23 Temmuz 2013, Salı 16:33

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      8.0 Huzurlu tatil
      Huzurlu tatil

      Samimi ve sıcacık aile ortamında geçen sene harika bir tatildi bizim için. Bu sene Temmuz'da oradayız. Yine enfes yemekleri bekliyoruz Ercan Usta'dan.

      fikret korkmaz - 13 Temmuz 2013, Cumartesi 19:39

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Keyif, huzur ve lezzet bir arada
      Keyif, huzur ve lezzet bir arada

      2011 yılı Temmuz ayında eşim ve iki çocuğumla tesiste 3 gece kaldık. Temiz ve güler yüzlü bir aile işletmesi üstelik fiyatlar da çok uygun. 4 kişi doya doya yedik ve hesap bize sürpriz olmadı. Bu yıl bize uyan tarihlerde aile odası müsait olmadığı için gidemiyoruz. Ama herkese tavsiye ediyoruz. Ercan Usta ve ailesi çok iyi ve misafirperver insanlar... Ufak bir öneri: Yemekler ve mezeler gibi kahvaltı da Datça'ya özgü olsa tadından yenmez.. Mördümet fava'yı ve sviski'yi mutlaka deneyin, kalamar her zaman favori. İyi tatiller...

      Ülkü Uçkun - 4 Temmuz 2012, Çarsamba 00:24

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)

      Tesis Konaklama Fiyatları

      - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

       Fiyat Açıklamaları

       Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

       Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

       Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

       Türkiye'nin en güzel noktalarından biri Datça, Datça'nın en güzel plajı Hayıtbükü ve yörenin tadında yepyeni bir tesis Ege Pansiyon Cafe. Ege'nin tüm ruhu bu 4 odalı tesiste saklı.

       Buram buram Ege kokan bu pansiyonda konaklamak, 150 - 200 kişilik kafeteryasında leziz gözlemelerinizi yemek, odanızdan çıkıp yüzünüzü denizde yıkamak ve hatta odalarınızın penceresinden dut toplayıp yemek isterseniz ilk adresiniz burası olmalı...

       Ege Pansiyon Cafe, güler yüzlü ekibiyle sizleri misafirliğe bekliyor....
       • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
       • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
       • OtoparkOtoparkVar
       • İnternetİnternet Var
       Genel Özellikler
       • Otopark
       • Plaj
       • Sigara İçilmeyen Oda
       • Uyandırma Servisi
       • Ücretsiz Gazete
       • 7/24 Açık Ön Büro
       • Bahçe
       • Çamaşırhane
       • Dağ Manzarası
       • Emanet Kasa
       • Internet
       Oda Özellikleri
       • Balkon
       • Banyo
       • Çalışma Masası
       • Eşya Dolabı
       • Fön Makinesi
       • Internet
       • Klima
       • Oda Temizlik
       • Tuvalet

       Tesis için 14 gezgin görüş bildirdi

       Daha fazla yorum
       10 Denize sıfır konumda
       Denize sıfır konumda

       Denize sıfır konumda, huzurlu ve sakin, odaları temiz, insanları güler yüzlü bir mekan Ege Pansiyon Cafe. Denizin yakın ve sığ olması dolayısıyla da çocuklu ailelerin tercih edebileceği bir yer. Yener Bey, eşi Özlem Hanım ve çalışanları tatilimiz boyunca bizi el üstünde tuttular. Kızımız kendine yeni arkadaşlar edindi ve çok eğlendi. Biz de çok iyi dinlendik. Kesinlikle tavsiye ederiz. Yine geleceğiz, selamlar.

       Ayşe Şengün - 6 Eylül 2015, Pazar 17:49

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Mütevazi tatilin merkezi
       Mütevazi tatilin merkezi

       Çok güzel bir yer Hayıtbükü ve Ege Pansiyon Cafe. Temiz oda, yemekler lezzetli. Sahibi Yener ve Özlem çok anlayışlı. Çalışanlar Erkan, Gülsüm ve Kader çok özverililer. Ege ve Doruk sizi özlememek mümkün değil. Denize sıfır, güzel mütevazi tatil isteyenler için kaçınılmaz bir yer.

       Dilek Çelik - 31 Ağustos 2015, Pazartesi 02:01

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Zeytinyağlı yemekler ve gözleme
       Zeytinyağlı yemekler ve gözleme

       Tatil yapılacak ve dinlenilecek en sevimli yer. İşletme sahipleri ve personeli güler yüzlü. Odalar tertemiz, zeytinyağlı yemekler ve gözleme çok lezzetli. Biz çok mutlu olduk. Oradaki herkes arkadaşım oldu. Yener, Özlem, Erkan, Gülsüm, Kader, Doruk ve Ege. Sevgiler.

       Dilek Çelik - 30 Ağustos 2015, Pazar 19:05

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Harika bir yer
       Harika bir yer

       Harika bir yer. Tam kafa dinlemek isteyenlere. İşletme çok güzel ve temiz. Deniz mükemmel, insanlar samimi ve güler yüzle tatil yapmak isteyenlere mükemmel bir yer.

       C.erkan - 26 Ağustos 2015, Çarsamba 09:53

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Deniz mükemmel
       Deniz mükemmel

       Harika bir yer, sahipleri çok iyi insanlar. Aile sıcaklığını Ege Pansiyon Cafe'de bulduk. Yemekler çok lezzetli, odalar hijyenik ve deniz mükemmel. Aile sıcaklığı istiyorsanız, evinizde hissetmek istiyorsanız kesinlikle Ege Pansiyon Cafe'yi tercih etmelisiniz. Seneye tekrar geleceğiz. Yener abi, Özlem abla, Kader, Gülsüm, Erkan hepinize çok teşekkürler. Sizi çok özleyeceğiz.

       tugce celik - 26 Ağustos 2015, Çarsamba 00:04

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Mükemmel bir ilgi
       Mükemmel bir ilgi

       Mükemmel bir ilgi, eviniz gibi hissedeceğiniz sıcacık bir ortam, harika bir deniz ve gayet uygun fiyatlar. Her yıl geliyoruz ve gelmeye inşallah devam edeceğiz.

       Tansel Ertürk - 19 Ağustos 2015, Çarsamba 10:11

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       2.0 65 lira para ödedim
       65 lira para ödedim

       On yıldır Datça'da üç ayını geçiren biri olarak arkadaşlarla dört kişi, köylü teyzelerin bizim için yaptığı börekleri alıp, Ege Pansiyon Cafe'nin yolunu tuttuk. Dört büyük, üç küçük çay, beyaz peynir, domates, salatalık, zeytin tabağına 65 lira para ödedim (ortaya hepsi küçük birer tabak). Nasıl bir fiyat anlayışıdır ya da neye göre hesapladıklarını anlayamadım.

       Ayfer nehir - 16 Ağustos 2015, Pazar 01:55

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (1)
       10 Son derece temiz ve konforlu
       Son derece temiz ve konforlu

       Son derece keyifli bir tatildi. Hayıtbükü'nde kalınabilecek en iyi pansiyon. Mekan temiz ve oldukça konforlu. Yiyecekler çok lezzetli. Bu ortamı yaratan Yener Bey ve Özlem Hanım'a teşekkürler.

       Kemal Kaya - 7 Ağustos 2015, Cuma 22:07

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Denize sıfır
       Denize sıfır

       İşletmecileri çok iyi, sıcak insanlar. Sayelerinde çok rahat ve keyifli bir tatil geçirdik. Mekan çok konforlu, denize sıfır olması nedeniyle rahat ettik. Odalar gayet temiz. İlgi çok güzel, sahipleri ve çalışanları çok tatlı insanlar. Çok memnun ayrılıyoruz, herkese tavsiye ederiz.

       Asuman çetinkaya - 6 Ağustos 2015, Perşembe 23:31

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Mükemmel bir tatildi
       Mükemmel bir tatildi

       Mükemmel bir tatildi. Yener Bey, Özlem Hanım, çalışanları Erkan, Kader, Gülsüm ve Ayten Hanım bizi tüm samimiyetleriyle ağırladılar. Her şey için çok teşekkür ederiz. Herkese şiddetle tavsiye ederim. Hayıtbükü'ne gelindirildiğinde Ege Pansiyon Cafe'de kalınır.

       Berna Baysal - 6 Ağustos 2015, Perşembe 23:26

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Huzurlu bir tatil
       Huzurlu bir tatil

       Gerçekten çok sakin ve huzurlu bir tesis. Yener Bey ve ailesinin gösterdiği ilgi ve sıcaklık muhteşem. Denizi zaten konuşmaya bile gerek yok. Hayıtbükü'nde kalacak herkese tavsiye ediyoruz.

       Kaan Ardil - 20 Ağustos 2014, Çarsamba 19:00

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Her şey çok temiz
       Her şey çok temiz

       Her şey çok temiz, denize sıfır konum, aile işletmesi ve hepsi çok güler yüzlü ve yardımsever. 4 yaşındaki oğlumuzla gelip çok rahat ettik, yemekler ve servis süper lezzetli ve hızlı, bizim gibi gelen çok aile var ve hepsinin yüzü gülüyor, şiddetle tavsiye ederiz.

       Murat sevim - 7 Temmuz 2014, Pazartesi 14:53

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Keyifli bir tatil
       Keyifli bir tatil

       Arkadaşlar ben çok memnun kaldım, çok güzel dinlendim, alt katın kafe olması büyük avantaj, kahvaltısı doğal ve doyurucu, temiz ve keyifli bir mekan, kısacası resimlerde gördüğünüz her şey gerçek. Giitmek isteyenlere şimdiden iyi tatiller.

       duygu büyükakın - 17 Haziran 2014, Salı 00:12

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Temizlik ve güler yüz
       Temizlik ve güler yüz

       Ege Pansiyon Cafe huzurun adresi. Temizliğiyle, çalışanların güler yüzüyle tatilinizi geçirebileceğiniz harika bir aile pansiyonu. Tatilini Datça'da geçirmek isteyen herkese tavsiye ediyoruz.

       elif ısık - 16 Haziran 2014, Pazartesi 18:40

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)

       Tesis Konaklama Fiyatları

       - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

        Fiyat Açıklamaları

        Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

        Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

        Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

        Sempati Ağaç Evler, hayalinizdeki tatil yeri... Muhteşem doğal güzelliğiyle huzurlu bir ortam.
        • Sezon AralığıSezon Aralığı 15 Mayıs 2015 - 31 Aralık 2015
        • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
        • OtoparkOtoparkVar
        • İnternetİnternet Var
        Genel Özellikler
        • Otopark
        • Uyandırma Servisi
        • Bahçe
        • Dağ Manzarası
        • Internet
        Oda Özellikleri
        • Balkon
        • Banyo
        • Eşya Dolabı
        • Fön Makinesi
        • Havlu
        • Internet
        • Klima
        • Oda Temizlik
        • Tuvalet
        Aktiviteler
        • Jogging

        Tesis için 55 gezgin görüş bildirdi

        Daha fazla yorum
        10 Bu mekana en uygun yer
        Bu mekana en uygun yer

        Hayıtbükü, Datça'nın en güzel koylarından biri; Sempati Ağaç Evler, bu mekana en uygun yer. Özben abinin mangalları, Süheyla ablanın yemekleri, köy ekmekleri, bahçenin zeytinleri ve reçelleri ile süslü kahvaltıları... Sempati Ağaç Evler'in en özleyeceğiniz yanları... Biz şimdiden özledik...

        Oguzhan-Nurgul - 3 Ağustos 2015, Pazartesi 21:09

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Kendiniz için güzel bir şey yapın
        Kendiniz için güzel bir şey yapın

        Kalmanız için çok güzel sebeplerim var ve kalırsanız sizin de ekleyecekleriniz olacaktır. 1. Kesinlikle kafa dinlemek istiyorsanız, kendiniz ve ailenizle dinlenerek bir tatil düşünüyorsanız hiç düşünmeden buraya gidin. Özellikle stresli iş hayatı olanlar, gürültüden, büyük şehir koşuşturmasından uzak kalarak huzurlu zaman geçirmek isteyenler için kesinlikle burayı ama burayı (Sempati Ağaç Evler'i) öneriyorum. 2. Büyük, her şeyi içinde barındıran otellerde yapılan tatiller insanı yoruyor. Yok o aktivite, yok şu aktivite, akşam şuraya git, müzik dinle, dans et, animasyonu izle, vb. Bir hafta nasıl geçti anlamadan yorularak dönülen tatiller yerine dolu dolu zaman geçireceğiniz, ruhunuzu dinlendireceğiniz, gerçekten dinleneceğiniz, ailenizle birlikte güzel zaman geçireceğiniz bir tatil isteyenler için kesinlikle öneriyorum. 3. Beni bir yere bağlayan ya o yerin doğa güzelliği ya da insanların tutumu oluyor. Birinden biri olsun yeter diyenler için bu yerde her ikisi de var. Zaten Hayıtbükü'nü seveceksiniz ama Süheyla abla ve Gökfen abi ile daha da çok seveceksiniz. 4. Yemekler harika, sabah kahvaltısında yediğim Süheyla ablanın el yapımı reçelleri harika. Akşam yemekleri enfes. Doyarak, yemeklerin tadını alarak kalkacağınız sofralar sizi bekliyor. Akşam yemeğinde balık, et, tavuk, sıcak ev yemeği ne isterseniz olacak. Pilavlar, salatalar, tatlılar, meyveler sizi bekliyor. Bu güzel yemeklere sevgi katıldığını düşünüyorum. Yemekleri iyi yapmanın dışında bu kadar leziz olmalarının nedeni bu bence Süheyla ablanın sevgisi. Gökfen abinin mangalda yaptıkları, hele o kanatlar enfesti. Böyle keyifle mi yenirdi yemek, evet böyle keyifle yenirmiş. E alıştık hızlı hızlı yemeğe sadece karın doysun diye. Ama burada öyle olmadı. :) 5. Oraya gelen insanlar da bir ayrı. Çok güzel insanlarla karşılaştık. Sohbet ettik, güldük, hikayelerimizi paylaştık. 6. Temizliğine gelince; orayı sürekli ilaçladıkları için rahatsızlık duymayacaksınız. Bu konuda çok titizler. Bungalov evleri tertemiz, tüm evlerde klima var. Güzel bir bahçesi var. Hamağı, salıncağı, mis gibi havası, bol oksijeni, yıldızları, plaja giderken ekilmiş patlıcanları, tavukları, horozları göreceksiniz. :) Yıldızlar demişken, şehir ışıklarından gözükmeyen o yıldızlar gökyüzünde parlayan elmaslar olarak sizi bekliyor. :) Ben bayıldım. Durup onları izledim. 7. Giderken bize el sallayan o pansiyonu ev ortamına çeviren değerli Süheyla ablamı ve Gökfen abimi çok sevdim. Benim sebeplerim bunlardı ve inanın sizin de güzel sebepleriniz olacak.

        Şebnem Ersin - 16 Eylül 2014, Salı 09:23

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Zeytin ağaçlarıyla büyüleyici tatildi
        Zeytin ağaçlarıyla büyüleyici tatildi

        Datça kadar güzel bir mekanda, güzel insanlarla çok huzurlu bir tatil geçirdik. Tadı damağımızda kaldı. 3 gün kalırız derken bir de baktık tatil 5 güne uzamış bile. Tertemiz odaları, en az 100 yıllık zeytin ağaçlarını barındıran bahçesi, harika yemekleri ve en önemlisi de aile ortamını yakalamamızdaki en önemli etken olan Süheyla Hanım, Özfen Bey ve oğulları Cemil. Gönül rahatlığıyla gidip kalınabilecek bir mekan. Geceleri bahçenin ışıklarını kapayıp yıldızlı gök manzarasını seyretmeyi sakın ihmal etmeyin. Süheyla Hanım, gece sohbetlerimizi tekrarlamak dileğiyle.

        Aslıhan Uğur - 8 Eylül 2014, Pazartesi 01:24

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Artık bizimde Datça'da bir evimiz var :)
        Artık bizimde Datça'da bir evimiz var :)

        Datça merkezden yaklaşık yarım saat süren bir yolculuktan sonra Hayıtbükü'nün yeşil doğası ve masmavi denizi karşılıyor sizi. Sempati Ağaç Evleri'nin kapısından girdiğiniz anda ise güler yüz ve samimiyet. Sanki yıllardır tanıdığınız eski dostlarınızmış gibi candan karşılıyor sizi Süheyla abla ve Özfen abi. Kocaman, yemyeşil bir bahçede, zeytin ağaçlarının içinde, adı gibi sempatik beş tane ağaç ev sizi bekliyor. Verandanızda kendinize ait masalarınız, bembeyaz çarşafları ve yastıklarıyla odanız sizi karşılıyor. Sabahları kalktığınızda bahçedeki ağaçlardan toplanan zeytinler, mis gibi tereyağı, Süheyla ablanın kendi elleriyle yaptığı nefis reçellerle, zeytin ağaçları gölgesinde organik bir kahvaltı bekliyor sizleri. 2-3 dakika süren bir yürüyüşle de pırıl pırıl, birkaç metre derinlikte bile dibini gördüğünüz mis gibi bir denizle karşılaşıyorsunuz. Gönlünüzce yüzüp, tertemiz çam ağaçlarının havasını içinize çekiyor, bol bol dinleniyorsunuz. Akşamları ise Özfen abinin leziz ızgaraları, Süheyla ablanın lezzetli çorbaları, pilavları, salataları ile karnınızı doyuruyor, istediğiniz masada rahat ve sakince oturuyorsunuz. Arkasından gelen meyveniz, çayınız ve Süheyla abla ile Özfen abinin keyifli sohbetlerinin tadı ise bir başka. Oğulları Cemil'de her zaman güler yüzü ile servis yapıyor size. Gece odanıza geçtiğinizde ise püfür püfür havası ile bunalmadan, derin bir uyku uyuyorsunuz. Sempati Ağaç Evler tam bir aile işletmesi. Sizi memnun etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Adı gibi sempatik bir yer. Şöyle huzur içinde bir tatil yapıp, kafamı dinleyeyim diyorsanız, uygun fiyata, kaliteli hizmet arıyorsanız burası tam size göre. Döneli daha iki gün oldu ama şimdiden özledik. Bundan sonra bizimde Datça'da gidip gönlümüzce kalacağımız bir evimiz, orada bir ablamız, abimiz ve kardeşimiz var. :) Her şey için tekrar teşekkür ediyor ve herkese gönülden tavsiye ediyoruz.

        Elif-Yalın C. - 31 Ağustos 2014, Pazar 09:58

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Cırcır böceklerinin senfonisi
        Cırcır böceklerinin senfonisi

        Sıcacık bir aile işletmesi burası. Süheyla abla ve Özfen abinin sıcak, samimi sohbetleri, tadı hala damağımızda kahvaltıları, lezzetli akşam yemekleri unutulmaz. Cırcır böceklerinin senfonisi eşliğinde, bozulmamış bir doğa ortamında kafanızı dinlemek isterseniz mutlaka uğramalısınız.

        Betül - 28 Ağustos 2014, Perşembe 16:43

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Cennet bahçesi
        Cennet bahçesi

        Cennet bahçesi, insan tatilde önce güler yüz ilgi ve alaka bekler, burada fazlasıyla mevcut. Dinlendirici, huzur verici bir mekan. Samimiyet, içtenlik ve dost canlısı sahipleriyle çok eğlendik. Boş yer bulamadım. Bu sene tekrar bulabilirsem 3. gidişim olacak. Bir giden tekrar aynı mekanı tercih ediyor. Tüm tatilcilere tavsiye ederim.

        Nermin Altuntaş - 27 Ağustos 2014, Çarsamba 10:05

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Misafirleri bile sıcak
        Misafirleri bile sıcak

        Bu sene ilk defa Hayıtbükü'ne tatile gittik ve Sempati Ağaç Evler'de kaldık. Bir kere diğer mekânlardan farkı (biçimsel olarak) fıstık gibi bir bahçesinin olması... Sabah kahvaltınızı yaparken, akşam yemeğinizi yerken kendiliğinden mutluluk veriyor insana. Ama bence en önemli farkı insanlar. Süheyla ablamız; yaşını sormadım ama bence ruhu 25 yaşında, o da en fazla yani. Yanlışlıkla teyze falan demeyin ama olur mu? Dünya tatlısı, sıcacık ve samimi bir insan. Ellerinden de bal damlar bu arada. Şakalarını özledim valla :( Özfen Abi bazen komik, bazen ağırbaşlı babacan bir adam. Mangal ondan sorulur. Cemil; Süheyla ablamız ve Özfen abimizin oğulları. Güler yüzlü, gencecik bir arkadaş. Ferhat; karınca gibi çalışkan, inanılmaz sıcak bir arkadaş. Adamın yüzünden iyilik akıyor yemin ederim. Bir de dünya güzeli bir "bayan" var orada. Ama bir o kadar da nazlı... Tina, sakin yuvanızın sakin Çov Çov'u. Ne havlar, ne ısırır... Fazla nazlı ama işte. Mekân için şunları da söyleyebilirim; "Aman bu karşıda kim oturuyor, iyi insanlar mı acaba? Bir tatsızlık olur mu?" gibi şeyleri düşünmenize hiç gerek yok. Geleni gideni de, oranın sahipleri gibi tertemiz insanlar. Odaların içi çok güzel, ağacın sakinleştirici etkisi her yerinizi kaplıyor. Işıklandırma da tungsten olunca tadından yenmiyor tabii. Çok para harcamadan hem rahat hem de bu kadar güzel bir tatil yapmamıza yardımcı oldukları için tekrar tekrar teşekkür ederim. Sevgiler.

        Umut Çelik - 5 Ağustos 2014, Salı 18:26

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        8.0 Güzel, sakin ve huzurlu
        Güzel, sakin ve huzurlu

        Nezih insanlar, Süheyla Abla ve eşi Özfen Abi. Öncelikle sizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve samimiyetinizden dolayı teşekkür ederim. Güzel, sakin, huzurlu ve neşe içinde 2 gün geçirdiğimizi belirtmek isterim. Her şey için teşekkürler. Yorumları okuyan arkadaşlar için gidip görmelerini tavsiye ederim.

        evrim beydağ - 17 Temmuz 2014, Perşembe 11:47

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Çok ama çok güzel
        Çok ama çok güzel

        2013 Temmuz ayında rezervasyon yaptırmıştık, ancak kaza sonucu bu Haziran ayında tanışabildik. Gitmeyi düşünenler için şöyle özetlenebilir. Kesinlikle çocuk dostu, bahçede gezinen ve otlanan tavuklara yem vermek, bu tavukların yumurtasını kahvaltıda yiyebilmek, utangaç köpek Tina'yla oynamak, geniş zeytin bahçesinde özgürce koşturmak, salıncaklara binebilmek çocuğunuzda kalıcı özlemlere sebep olabilir. Tam bir aile işletmesi, yemek saati, çıkacak yemekler, isteğe bağlı değişen menüler, her şey size bağlı ve size göre değişebiliyor. Bu zor bulunan bir hizmet. Bizi mutlu edebilmek için kendilerini yoruyorlar. Hayıtbükü için oldukça geniş bir bahçe. Diğer işletmelere göre 2 dönüm içinde 5 oda. Bu da sıkış sıkış masalar yok demek. İstediğin zeytin ağacı altı sizin. Ve her şeyden önemlisi turist gibi değil, misafir gibi karşılanmak ağırlanmak. Sevgili Özfen Abi'ye ve Süheyla Abla'ya, oğulları Cemil ve genç dostumuz Sertaç'a ve Emine Hanım'a bu çok ama çok güzel 1 hafta için sonsuz teşekkürler. Umarım önümüzdeki senelerde de birlikte vakit geçirebiliriz.

        cevahir kaşkır - 1 Temmuz 2014, Salı 12:06

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Şahane
        Şahane

        Kafa dinlemek, eşinizle güzel bir tatil yapmak istiyosanız buraya gelmenizi kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle Süheyla Hanım ve Özfen Bey'in güler yüzü tatilinize neşe katıyor. Kendinizi kendi evinizde gibi hissediyosunuz, yemekler de bir o kadar güzel, Datça'ya gelirseniz eğer buraya uğramadan geçmeyin derim.

        Kezban Yılmaz - 29 Mayıs 2014, Perşembe 17:11

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Sakin ve nefis bir tatil
        Sakin ve nefis bir tatil

        2013 Temmuz ayında buradaydık... Datça'ya giderken, biz nereye gidiyoruz, bu yol ne böyle dedik ama varınca ve de bu tesisteki yaklaşımı görünce hele de yemekler nefis olunca, iyi ki gelmişiz dedik. Odalar temiz, yemekler lezzetli ve de ortam sakin. Sakinliği sevenlere tavsiye edilir. Ağaç evleri merak edenlere de, farklı bir deneyimdi, biz çok memnun kaldık, tekrar gitmeyi de düşünüyoruz.. Ayrıca tesisin sahipleri olan Süheyla Abla ve Özfen Abi'nin sohbetlerini ve samimiyetlerini unutmak mümkün değil. Her şey için çok teşekkürler Süheyla Abla ve Özfen Abi. :)

        huseyin kabakcio - 16 Mart 2014, Pazar 18:03

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        4.0 Vasat
        Vasat

        Süheyla Abla ve Özfen Abi çok iyi insanlar, ona denecek lafımız yok ancak yemekler gerçekten çok vasattı... İlk gittiğimiz gün biber dolmasının ana yemek olduğunu duyunca gerçekten çok şaşırdık. Aynı şekilde kahvaltı da çok yetersiz. Kahvaltı da hep aynı kenarları kurumuş kocaman reçel kaseleri gidip geldi. Peynir iyiydi, zeytinler çok kötüydü. Bir de çay gerçekten çok kötü. 4 gün konakladık, odalar bir kez bile temizlenmedi, kendi çöplerimizi kendimiz atmak zorunda kaldık. Bilemiyorum, buradaki yorumları okuyup gittik, belki de beklentimizi çok yüksek tuttuk. Onun dışında ortam huzur verici ve sakin.

        elif kesen - 10 Aralık 2013, Salı 12:27

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Rüya gibi bir tatil
        Rüya gibi bir tatil

        Sevgili Süheyla Abla ve Özfen Abi, öncelikle samimiyetiniz, içtenliğiniz, fevkalade birbirinden lezzetli yemekleriniz ve hoş sohbetiniz için geç de de olsa lütfen bu teşekkürümü kabul ediniz. Tekrar tekrar gitmek için can attığım nadide yerdir Sempati Ağaç Evler... Denizi, tertemiz el değmemiş doğası, havası, suyu, doğayla iç içe ama aynı zamanda insanı evinde hissettiren candan tavırlarınız ve sunduğunuz konforunuzla asla unutamayacağımız bir tatil sundunuz bize. İnanır mısınız Ankara'ya gelince hepimiz depresyona girmedik desem yalan olur. Hele Kerim Yiğit tavukların peşinden koştuğu bahçenizden sonra apartman dairesinde daraldı. :) Her gün parklara gittik ama burada tavuk da yok deniz de yok demesiyle hep sizleri andık... Harika günler için çooook teşekkür ediyoruz. Seneye görüşmek üzere. :)

        Feyza Erdal - 29 Kasım 2013, Cuma 23:39

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Anlatılmaz yaşanır ve yenir :)
        Anlatılmaz yaşanır ve yenir :)

        Şöyle söyleyeyim; Özfen Abi ve Süheyla Abla'nın yemeğini balığını yedikten sonra daha önce hiç balık yememiş gibi oldum. Müthiş bir misafirperverlik. Ağırlama, temizlik, bahçe, doğa, deniz o kadar güzeldi ki 5 yıldızlı otellerin yavan kalabalığı kötü yemeklerinden ne kadar bıktığımızı anladık. Çok güzeldi, teşekkür ederiz. Mutlaka bir daha bir daha gitmek isteyeceğiniz bir tesis.

        serap sayılgan - 6 Kasım 2013, Çarsamba 17:14

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Harika
        Harika

        Tatilimi tek başıma yapmaya karar verdikten sonra İstanbul'dan, yollar beni Sempati Ahşap Evler'e getirdi. İyi ki de getirdi. Nerden başlasam, nasıl anlatsam... Şehrin keşmekeşinden kaçan ben, huzuru, rahatı, dinginliği burada buldum. Tesis sahipleri olan Süheyla Abla ve Özfen Abi'nin canayakınlığı, sıcaklığı o kadar güzeldi ki... Süheyla Abla'nın kendi elleriyle yaptığı tarhana çorbasını, fırında patatesini, muhteşem reçellerini, Özfen Abi'nin leziz mangalda pişmiş köftelerini, balıklarını tatmak için bile burada kalmanızı şiddetle tavsiye ederim! Buraya adımınızı attığınız andan itibaren evinizde gibi hissediyorsunuz. Mis gibi dağ havasıyla güne başlıyor, 3 dakkacık yolu geçince billur gibi berrak denizde serinleyebiliyorsunuz. Buraların havası çok güzel, nem oranı çok düşük, terlediğimi hatırlamıyorum. Ortalıkta fıldır fıldır gezinen tavuklar, akşam olunca da cırcır böceklerinin sesi keyfinize keyif katıyor. Odalar tertemiz, pırıl pırıl... Akşam olunca çayın yanında sohbet pek keyifli, canınız isterse Hayıtbükü sahili gece ay ışığıyla bir başka güzel. Üç gün diye geldim, bir hafta kaldım ama İstanbul'a dönmek hiç istemiyorum! Burası tam aradığım huzuru verdi bana. Eğer kafanızı dinlemek, karmaşadan, kalabalıktan ve gürültüden kaçmak ve zaman kavramından kurtulmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yarın buradaki tatilim sona eriyor ama ben bir sonraki gelişimin planlarını çoktan yapmaya başladım bile. :)

        Nur Eser Çavdar - 27 Eylül 2013, Cuma 23:24

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Beklentimizin üzerindeydi
        Beklentimizin üzerindeydi

        Bizler gibi doğayı özlemiş kişiler için fevkalade bir yerdi. Deniz çok yakın ve mükemmel, bahçe, kediler, tavuklar, cır cır böcekleri, kahvaltı, akşam yemekleri... Hepsi harikaydı. Gidilesi görülesi, kalınası bir mekan. Süheyla Abla ve Özfer Abi, teşekkür ederiz. Gerçekten evimizi aramadık. Dilerim tekrar görüşürüz.

        Yasemin Aydın-Ömür Zeren - 27 Eylül 2013, Cuma 12:56

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        2.0 Temizlik lüks olmuş artık
        Temizlik lüks olmuş artık

        Amatörlüğün abartıldığını düşünüyorum. Bu ve benzeri işletmeler ruhsat alırken hangi değerlendirmelerden geçiriliyor? Biz en ufak bir dükkan açarken bile türlü kriterleri karşılamak zorundayken, doğrudan insanların konaklayıp yemek yediği yerlerde hiç mi şart aranmıyor? Turizm işletmecilerini müşterilerini kendi yerlerine koymaya davet ediyorum. Tatilde kaldığım yeri girişte bile ben temizleyeceksem nerede kaldı tatil,keyif... Temizlik lüks olmamalı ama maalesef öyle oldu günümüzde.

        ESRA YENİCELİ - 18 Eylül 2013, Çarsamba 16:21

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Biz Bursa'ya alışamadık :)
        Biz Bursa'ya alışamadık :)

        Dün akşam eve geldik. 1 yaşında bebeğimizle gitmiştik. Ama bilemedik geri döndüğümüzde evimize alışamayacağımızı. Bebeğimiz doyasıya oynadı, çıplacık ayaklarla koştu yemyeşil bahçede. Keyifli, huzurlu ve sakin yer arıyorsanız başka yer aramayın derim. Yemekler için Özfen Abi'ye, keyifli atışmaları ve samimi sohbetleri için Süyehla Abla'ya, sıcacık karşılaması, gülümsemeleri ve yardımları için Emine Abla'ya ve tabi ki ızgara balıkları için Cemil'e çok teşekkürler. Kendinizi doğayla baş başa bırakmak, huzurlu ve keyifli, sakin bir tatil yapmak istiyorsanız adres Sempati Ağaç Evleri deriz. Eylülde deniz harikaydı. Seneye görüşmek üzere. Bursa'dan selamlar, sevgiler.

        Saygül&Mehmet (kel kafanın anne babası) - 15 Eylül 2013, Pazar 17:07

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Tam hayal ettiğimiz gibi
        Tam hayal ettiğimiz gibi

        Dinlendirici ve huzurlu bir tatil arıyorsanız bizce Sempati Ağaç Evler rakipsiz. 4 gece kaldık ama daha çok kalmayı gerçekten isterdik. Çok kesintisiz ve rahat uyuduk. Yemekler çok güzel ve tazeydi her zaman. Deniz çok güzel ve temiz. 4 metre derinlikte bile dibi çok rahat görebiliyorsunuz. Eylül ayında gittik biz, ideal bir ay olduğunu düşünüyoruz. Plajda her zaman rahat rahat yer bulduk. Rahatsız etmeyecek kadar dolu ama rahatsız etmeyecek kadar da boştu her yer. Hava çok güzeldi. Asla terletmiyor. Evler içeride vakit geçirmek isteyebileceğiniz kadar geniş. Bahçesi çok hoş. Doğal güzel bir ortam. Tüm cümlelere huzur ve dinlendirici sıfatlarını yazmadan geçemiyorum. Süheyla Teyze ve Özfem Amca çok özenli bir şekilde tatilinizin en iyi şekilde geçmesi için çabalıyorlar. Buradan sonra 1 gece de Ovabükü'nde hoş bir yerde kaldık ama uyuyamadık bile gece Sempati Ağaç Evler'den sonra. Çok çok teşekkür ediyoruz.

        nisan-mahmut - 12 Eylül 2013, Perşembe 10:34

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        2.0 Olumlu yanı deniz ve doğa
        Olumlu yanı deniz ve doğa

        Bu yorumlarla koca bir yılın yorgunluğunu atacak mekanı seçiyoruz gidiyoruz, hüsran. Yemek diye yaptıklarının içinde ne olduğu anlaşılmıyor. Evler zaten konforsuz ve temizlik diye bir şey zaten yok. Tek olumlu yanı deniz ve doğa. Onun dışında çadırda kalsak daha iyisi olurdu. Yemek dahil diye para verip her akşam mecbur dışarda yedik.

        duygu özyağcı - 9 Eylül 2013, Pazartesi 14:43

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Mükemmel bir mekan
        Mükemmel bir mekan

        Datça'ya ilk gelişimiz. Bugüne kadar her zaman 5 yıldızlı otellerde kaldık, burası bizim için ilk oldu. Sempati Ağaç Evleri muhteşem bir yer. Temiz ve huzur dolu. Akşam yemeğinde bir balık ızgara yedik çok harikaydı. Kahvaltısı ev sahipleri Özfem Bey ve Süheyla Hanım, harika insanlar. Dost parayla edinilmez mantığı ile yola çıkmışlar. Datça'ya yolunuz düşerse başka bir yer aramayın. Rakamları çok uygun, üstelik daha fazlasını hak eden bir mekan. Biz Süheyla Hanım'ı, Özfem Bey'i ve mekanı çok sevdik, herkese tüm çevreme tavsiye edeceğim. Onlara canıgönülden hayırlı kazançlar diliyorum. Tekrar geleceğiz. Kucak dolusu sevgiler.

        Şafak Dilek Ece - 8 Eylül 2013, Pazar 15:35

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Evimizi aramadık
        Evimizi aramadık

        İlk defa evimizi aramadığımız bir tatil geçirdik. Yemekler 5 yıldızlı otellerdekinden çok daha lezzetli ve doyurucuydu. Deniz ve plaj da mükemmel. Datça'daki adresimiz burası olacak. Özfen Abi'ye, Süheyla Abla'ya ve Emine Hanım'a ev sahipliğinden dolayı çok teşekkür ederiz.

        Ayşegül-Nur-Nazife-Serpil - 5 Eylül 2013, Perşembe 18:53

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Huzur ve samimiyet
        Huzur ve samimiyet

        Uzun süredir kar amacı gütmeden tüm içtenlikleriyle en iyiyi sunmaya çalışan burası gibi başka bir işletme ya da tesiste bulunmamıştık. Mekan tam anlamıyla huzur verici. Bungalowlar ve kullanılan mobilyalar kaliteli. Özfen Bey ve Süheyla Hanim tesis sahibinden çok ev sahibi gibi. Ekibin kendi elleriyle hazırladığı akşam yemekleri özenli, taze ve lezzetli, tam anlamıyla 10 numara (Balık ve etin yanında gelen biberiyeli patates mükemmeldi ve repertuarımıza eklendi, zeytinyağlılar ve Süheyla Hanım'ın her gün kendi elleriyle yaptığı çorbalar oldukça başarılıydı.) O kadar rahat ve samimi bir ortam var ki insanın yemekten sonra sofrayı toplayası geliyor. Tesis denize 250 metre, iyi ki de öyle çünkü deniz kıyısının kargaşasından uzak ama denize de 5 dakika yürüme mesafesinde. Fiyat/performans oranı zirvede. Tüm koylara arabayla 5 -10 dakikalik mesafede. Bangır bangır müzik ve disko arıyorsanız maalesef burası daha doğrusu Mesudiye^ 'nin tamamı size göre değil. Bir zahmet Bodrum'a gidin.

        Gökhan ve Semiha - 5 Eylül 2013, Perşembe 09:26

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Güzel tatil
        Güzel tatil

        Biz İdris ve Oya Şahin. Harika bir tatildi, çok memnun kaldık. Süheyla Hanım ve Özgen misafirperverliğinizden çok memnun kaldık, seneye inşallah görüşürüz. :))

        İdris Şahin - 12 Ağustos 2013, Pazartesi 14:53

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Huzur bahçesi
        Huzur bahçesi

        Gerçekten huzur bahçesi, insan orada tatil yapınca huzur böyle bir şey diyor. 5 gün için gittim ama 9 gün yaptım ve gelmek dahi istemedim huzuru isteyen herkesin gitmesi gereken bir yer, mekan dışında Süheyla Abla ve Özfan Abi'nin tatlı dilli ve güler yüzü tatilin güzel geçmesinin en büyük nedeni zaten, Süheyla Abla, Özfan Abi güler yüzünüz, güzel yemekleriniz, kısacası her şey için teşekkür ederim, bir daha görüşmek üzere. :) :)

        Aynur DİNÇER - 12 Ağustos 2013, Pazartesi 11:27

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Harika doğa yuvası
        Harika doğa yuvası

        Özfen Bey ile Süheyla Hanımla böyle hoş, güzel bir tesiste karşılaşmak çok güzeldi. Ağaç evlerin ambiansı müthiş ve etkileyici. Bu ortamı yarattıkları için teşekkürler onlara. Saygılarımla.

        remzi akkuş - 28 Temmuz 2013, Pazar 13:38

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Sakin, temiz, huzurlu
        Sakin, temiz, huzurlu

        Büyükşehrin stresinden uzaklaşmak ve dinlenmek istiyorsanız buraya mutlaka gitmelisiniz. Üstelik kendinizi aile ortamında hissedeceğiniz sıcak ve sempatik bir mekan. İşletme sahibi Süheyla Abla ve ailesini tanımış olmaktan ve zaman paylaşmaktan son derece keyif aldık. İlgilerine, emeklerine ve güzel yemeklerine teşekkür ediyoruz buradan da. :)

        suhan yılmaz - 25 Temmuz 2013, Perşembe 21:08

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Huzur dolu tatilimiz
        Huzur dolu tatilimiz

        Üç gün kaldığımız Sempati Ağaç Evler'de zaman sanki ağırlaştı. Şehirden kurtulup farklı bir boyuta geçmek gibiydi. Huzurla dolduk. Süheyla Abla ve Özfen Abi her müşterisini evlerindeki misafirleri gibi ağırlıyor. Rahat ettirmek için ellerinden geleni yapıyor, muhabbetleri, yemekleri, temizlik, bahçesi... Her ayrıntı çok güzeldi. Deniz zaten mükemmel, kısaca Datça'ya gelindiğinde nerede kalalım diye düşünmeyeceğiz artık. Müdavimi olunacak bir yer kazandık.

        Hale&Güney Eser - 22 Temmuz 2013, Pazartesi 11:22

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        8.0 Sakin bir tatil için doğru adres
        Sakin bir tatil için doğru adres

        Bir aile işletmesi olan pansiyonda 2 gün konakladık ve genel olarak oldukça memnun kaldık. Sahipleri oldukça güler yüzlü ve ilgili insanlar. Ancak yemek konusunda beklentileri çok yüksek tutmamak ve gitmeden önce fikir almak gerekli. Çevre koylar ve Hayıtbükü ise muhteşem; kafa dinlemek ve sade/sakin bir tatil için ideal!

        Orçun Yorulmaz - 21 Temmuz 2013, Pazar 14:21

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Süper ötesi, rüya gibi
        Süper ötesi, rüya gibi

        O samimiyet, o sıcaklık, o yemekler, o huzur süperdi. Süheyla Abla ve Özfen Abi evladınız gibi baktınız, çok teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ediyorum Sempati Ağaç Evleri'ni. Denizi de çok harika, tertemiz. Tatil anlayışımız değişti burasıyla.

        huseyin kabakcio - 13 Temmuz 2013, Cumartesi 18:59

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Datça = Sempati Ağaç Evler
        Datça = Sempati Ağaç Evler

        2012 yılı Temmuz ayında Sempati Ağaç Evlerimiz'de ailecek mükemmel bir tatil geçirdik. Evlerimiz diyorum çünkü kendi evimizin bir bahçesiymiş gibi görmeye başladık o ilk günden sonra. Özfen Bey ve Süheyla Hanım mükemmel misafirperverliğinde ve emekle, özenle işleyerek kendilerinden birçok şey katarak sundukları nadide ortamlarını özümsemiş olduk. Bir işte/hizmette emek, saygı, içtenlik ve kalite olunca başarının da kendiliğinden geleceğine inanıyorum. Sempati Ağaç Evleri'nin uzun yıllar huzur içinde varlığını sürdürmesi dileklerimle. Hizmetlerinden dolayı kendilerine, oğullarına çok çok teşekkürler.

        Mehmet Cihanoğlu - 13 Temmuz 2013, Cumartesi 11:41

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Gerçekten çok iyi dinlendik
        Gerçekten çok iyi dinlendik

        3 gün boyunca doğa ile iç içe, temiz ve ahşap kokan evlerde çok rahat, sağlıklı ve dinlendirici bir tatil geçirdik. Hayıtbükü'nün sakinliği insana gerçekten huzur veriyor. Bununla birlikte plajı da son derece temizdi. Özfen Abi ve Süheyla Abla'nın samimiyeti ve güzel yemekleri çok doyurucuydu. Her sabah 05:30'da ötmeye başlayan horoz eğer yaşarsa size köyde olduğunuzu hatırlatacaktır. :)

        Hilal & Ali - 14 Mayıs 2013, Salı 22:03

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Tatili tatil gibi yaşamak isteyenlere
        Tatili tatil gibi yaşamak isteyenlere

        Tam anlamıyla tatilde olduğumuzu hissettiğimiz bir mekan oldu. Özellikle Özfen Abi ve Süheyla Abla'nın samimiyeti bizi kendi evimizde hissettirdi. Bu sene yine oradayız. :) Sakin, temiz ve oksijeni bol bir tatil geçirmek istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim...

        Esra & Serkan Şafak - 10 Mayıs 2013, Cuma 10:11

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Huzurun adresi
        Huzurun adresi

        Tek başıma 6 günün nasıl geçtiğini anlamadığım, sakin, huzurlu ve sıcacık aile ortamında mükemmel bir tatil geçirdim. Süheyla Ablanın mahiretli elleriyle yaptığı inanılmaz lezzetli yemekler sayesinde 6 günde 2 kilo almanın yanı sıra Süheyla Abla ve Özfen Abi'yle yaptığımız sohbetlerin hala tadı damağımda... Bahçe çok güzel dizayn edilmiş ve evlerin içi tertemiz. Ben tatilimi yalnız geçirdim ancak kesinlikle aileniz ya da sevdikleriniz ile huzur içinde tatil yapabileceğiniz, kendinizi evinizde hissedeceğiniz, doğayla iç içe harika bir yer. Gelecek yaz için şimdiden plan yapmaya başladım bile. (Süheyla Abla söz bu sefer nişanlanıp geleceğim) :)

        Ali Emre Özdemir - 31 Ekim 2012, Çarsamba 10:44

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        8.0 1 hafta kal, 2 yıl uzun yaşa
        1 hafta kal, 2 yıl uzun yaşa

        Bu sene Marmaris'teki oteli 1 gece eksik ayarlayabildiğimiz için burada kaldık. Tesadüfen gidip, hayran olup, arkamıza baka baka Marmaris'e döndük. Doğa süper, huzur dolu, tesis harika, yeşillikler içinde, çok temiz, güler yüzlü bir aile tarafından işletiliyor. Deniz inanılmaz güzel, kafa dinlemeye, kitap okumaya belki de yazmaya çok uygun bir yer.

        Erhan ayyıldız - 9 Ekim 2012, Salı 00:17

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Harikalar diyarı
        Harikalar diyarı

        Çok güzel bir tatildi. 4 gece kaldık ve her şey mükemmeldi. Süheyla Abla ve Özfen Abi iyi ki sizlerle tanıştık. Her fırsatta yanınızdayız. Benden kurtulamazsın Süheyla Abla. :)

        FUNDA SARIHANLIOĞLU - 24 Eylül 2012, Pazartesi 14:17

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Hayıtbükü'ndeki yeni adresimiz
        Hayıtbükü'ndeki yeni adresimiz

        Ağustos ayında 3 gece kaldık, her şey mükemmeldi, bahçe, yemekler, ilgi, huzur, samimiyet, temizlik... Özfen Abi ile Süheyla Abla'nın doyumsuz sohbetleri çok güzeldi. Kahvaltıda Doruk'a (ve tüm çocuklara) hazırlanan köy yumurtası, organik domates gibi ayrıntılar çok hoştu. Kısaca mükemmel, 3 dk yürüyerek denize ulaşıyorsunuz. 5 yıldızlı otel arayanlar gitmesin, orası her şeyin parayla satıldığı bir yer değil...

        BURCU TARI - 10 Ağustos 2012, Cuma 16:43

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Sıcacık, huzur dolu aile ortamı
        Sıcacık, huzur dolu aile ortamı

        Temmuz ayında 4 günlük tatilimizi Sempati Ağaç Evler'de geçirdik. Yeşillikler içinde (ancak sinek ve sivrisinek kesinlikle yok), inanılmaz güzel, huzurulu, ev yemekleri (özellikle Süheyla Abla'nın kabak çiçeği dolması harikaydı) yiyebileceğiniz, sıcacık aile ortamı içinde tatilinizi geçirebileceğiniz bir yer. 8 aylık oğluma her sabah köy yumurtasını aksatmadan pişiren Özfen Abi'ye ayrıca teşekkür ederim. :) Datça Hayıtbükü'nde tatil düşünüyorsanız hiç düşünmeden, gözü kapalı tercih edebileceğiniz bir yer. Her zaman aynı kalitede kalmanız dileğiyle...

        fatmagul kuşku çabuk - 2 Ağustos 2012, Perşembe 12:54

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Altın Kızlar'dan :)
        Altın Kızlar'dan :)

        Hmm nereden başlasam? Huzur, güven, aile ortamı, sakin, gürültüsüz harika bir bahçe, müşterilerine değil de misafirlerine hizmet ediyormuşcasına içten ev sahipleri, masmavi deniz, güneş, 3 günlük tatilimizi bu kelimelerle ifade edebilirim sanırım. Özfer Abi'nin zevkini yansıtan süper bir bahçe içinde her biri büyük bir özenle hazırlanmış şirin ve kaliteli 5 ağaç evden oluşuyor Sempati Ağaç Evler.. İnternet sitesinde göründüğünden çok daha güzel. Çimler uzamış, bahçe rengarenk ışıklarla süslenmiş. Hamakta uzanıp cır cır böceklerinin korosunu dinleyebilir, sallanan koltuklarda hayallere dalabilir, isterseniz 2-3 dakikalık yürüme mesafesindeki denizde serinleyip ortamın tadını çıkarabilirsiniz.. Pansiyonunuza döndüğünüzde tatlı ev sahibiniz Süheyla Abla sizi eve gelen çocuğunu karşılar gibi karşılayacaktır. Hani derler ya "kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz" diye.. İşte bu söz olsa olsa Sempati Ağaç Evleri için söylenmiştir.. 3 yakın arkadaş ilk tatilimizdi.. Bizim için zaten özeldi ama Sempati Ağaç Evler'de olmak bu tatilin özelliğini ve güzelliğini ikiye katladı diyebilirim.. Eğer şehrin gürültüsünden, binaların soğukluğundan ve kalabalıktan sıkıldıysanız en ideal yer Sempati Ağaç Evler olacaktır.. Ha tabi şunu belirtmek gerekir ki, çılgın bir gece hayatı, eller havaya kop kop tarzı bir eğlence bulamayacaksınız Hayıtbükü’nde.. Amaç buysa mutsuz olabilirsiniz. Ama eğer dinlenmek ve tazelenmek istiyorsanız adres belli.. Süheyla Ablacım, Özfer Abicim her şey için bir kez de buradan teşekkür edeyim ve bizim gibi güzel bir tatil geçirmek isteyenlere de nasıl bir yer olduğunuzu (bir müşteri gözünden) anlatayım istedim.. Önümüzdeki yazı iple çekiyoruz.. Hoşcakalın.. Meryem - Banu - Hanife..

        Meryem Asil - 30 Temmuz 2012, Pazartesi 20:35

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Hayıtbükü'nde kalacağınız en iyi yer
        Hayıtbükü'nde kalacağınız en iyi yer

        Hayıtbükü'nün sessiz gecelerini tatlı muhabbetleriyle süsleyen Süheyla Ablamız'ın, her geleni çocuğu gibi koruyup kollayan Özfen Abimiz'in insanı sanki bir terapi kampındaymış gibi hissettiren tazecik mekanları... Daha bu sene mayıs açında açılmışlar... Hayıtbükü'ne geliyorsanız, kalacağınız en iyi yer burası olacaktır. Sabahları senin uyanış saatine göre hazırlanan kahvaltıda köy tereyağı ve bala doymak, akşam denizin tuzu, Datça'nın rüzgarı eşliğinde evine dönüp hamakta kitap okumak, sallanan koltuklarda gözlerini kapatıp cırcır böceklerini dinlemek, acıkınca da Özfen Abi'nin elinden ya balık ya tavuk ızgaralarla, cacıklar, salatalar, organik sebzeli zeytinyağlıları mideye göndermek... Gece vakti ister bahçede diğer misafirlerle sohbete devam et, ister Süheyla Abla'yla dertleş, ister ağaç evinin pırıl pırıl verandasında arkadaşlarınla kağıt oyna... Bizim gelmemizden önceki 2 gece sabahlara dek sazlar çalınmış, şarkılar söylenmiş. Kaçırdığımıza çok üzgünüz.. O kadar sıcak bir ortam oluşuyor ki Sempati Ağaç Evleri'nde; tüm konuklar bir anda kaynaşıveriyor... Öyle özenilmiş ki ağaç evlere, içinin temiz ve kullanışlı olmasına, kapıyı açar açmaz insana terliğini kapıda bıraktırıyor odanın temizliği. Meğer çoğu kişi de bizim gibi, kapıda bırakıp terliğini öyle giriyormuş içeri. Bu yüzden küçük bir tavsiye: eğer Sempati Ağaç Evleri'ne gidecek olursanız (ki olacaksınız biliyorum) yanınızda bir ev terliği götürmek iyi bir fikir olabilir. Hayıtbükü zaten çok küçük bir yer, bu yüzden mutlaka denize sıfır bir yerde kalmak gerekiyormuş gibi hissetmeyin. Zaten her yerden en fazla 3 dakikada denizdesiniz. Hem Sempati'ye giden yol geceleri mükemmel şeffaflıkta bir gökyüzü sunuyor size... Kaçırmayın...

        Sima Ertem - 29 Temmuz 2012, Pazar 22:22

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Tek kelime, 8 harf mükemmel bir yer
        Tek kelime, 8 harf mükemmel bir yer

        Datça'nın Hayıtbükü ve Palamutbükü tatil yerlerinin ender yani üç beş güzel yerinden birisi olan Sempati Ağaç Evleri bütün senenin stresini, yorgunlugunu atmak için birebir bir yer... Benim gibi 26 yaşında dolu dolu birini bile kendine hayran bırakan, bütün yazı orada geçirmek istememe neden olan bir yer burası... Özellikle belirtmek istiyorum ki benim asıl hayranlıgım Süheyla Ablamdır. O nasıl bir insan öle yahu benden bile dinamik :) Hani tatili geçtim normal ziyaret için bile gidesim var yanına. İnşallah kısmet olursa seneye yine yanınızdayız ablam.Bbu arada belki çıkaramazsın ablam beni... Ben denize hani şu son gün karambolden giren Ahmet :)

        ahmet ekiz - 23 Temmuz 2012, Pazartesi 14:35

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Huzurlu ve mutlu
        Huzurlu ve mutlu

        Hiç bilmediğimiz halde gece 10'da Sempati Ağaç Evler'e ulaştık. Bizi hemen karşılayan ve ilgilerini üzerimizden iki gün boyunca eksik etmeyen Süheyle Hanım ve Özfen Bey'e çok teşekkür ediyoruz.. Seneye görüşmek üzere...

        umut karahasanoğlu - 22 Temmuz 2012, Pazar 10:41

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Huzurun adı
        Huzurun adı

        Hafta sonu tatili süperdi. Tesadüfler sonucu kendimizi Sempati Ağaç Evleri'nde akşam yemeği yerken bulduk. Süheyla Hanım ve Özfen Bey o kadar güler yüzle karşıladılar ki bizi sanki her tatil burdaymışız gibiydi. Tam bir aile ve huzur yeri... Teşekkurler her şey için....

        yasemin yazan - 16 Temmuz 2012, Pazartesi 22:30

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        8.0 Çok keyifli
        Çok keyifli

        Güzel bahçede beş bungalow, bol sempati, çok sessizlik, lezzetli kahvaltı ve yemekler, sebzeler bahçeden... Fiyat performans olarak Hayıtbükü'nde daha iyisi yok. Süheyla Abla'nın sohbeti, Özfen Abi'nin emeği burayı özel kılıyor. Biz araçsız gitmemize rağmen gayet rahat civar koyları da gezebildik ve biraz dar bir sahil bantı olmasına rağmen Hayıtbükü'ne hayran kaldık. Esnaf biraz açıkgöz, sinekler rahatsız edici olsa da özellikle Selva Kafe'nin müthiş elmalıları, muhallebili kurabiyeleri çok yakında. Datça'nın nemsiz, konforlu hatta gece serin havası, müthiş denizi de burada.

        Doğa Bilginer - 13 Temmuz 2012, Cuma 20:55

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Kafa dinlemek için görülesi yer
        Kafa dinlemek için görülesi yer

        Geldiğinizde Sabucalı Ailesi'nin sempatik, sıcacık sahipleriyle karşılanıyosunuz. Sonra da aileden biri oluyorsunuz. Kafa dinlemek, doğayla iç içe olmak için, mis gibi havası, pırıl pırıl denizi, sıcacık insanlarıyla gelinip görülesi, kalınası yer. Seneye yine buradayım.

        yasemin bilsen - 30 Haziran 2012, Cumartesi 19:41

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Datça'da sıcak bir karşılama ve samimiyet
        Datça'da sıcak bir karşılama ve samimiyet

        Sıcak bir tatil istiyorsanız mutlaka uğranması gereken bir yer. Oldukça sıcak bir ortam, Sabucalı Ailesi olarak güzel bir karşılamadan sonra her şey istediğiniz gibi oluyor. Başka bir yerde bulunmayan bir rahatlık.. Donuklar Ailesi olarak çok memnun kaldık. Datça inanılmaz güzel, denizi muhteşem. Çok teşekkür ediyoruz her şey için.

        Hasan Donuklar - 28 Haziran 2012, Perşembe 19:39

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Harika bir yer
        Harika bir yer

        Yeşilin ve ahşabın muhteşem uyumuyla oluşturulmuş harika bir mekan; bahçesi de evlerin içi de çok şık ve ferah. Sempati Ağaç Evleri öyle güzel ki daha görür görmez "iyi ki de buraya gelmişim" diyorsunuz. Evinizin rahatlığında, doğanın içinde kahvaltı ve akşam yemeklerini keyifle yiyorsunuz. Birkaç dakika yürüyüşle denize ulaşıyorsunuz (orada her an bir ünlüyle karşılaşabilirsiniz) Hayıtbükü'nü de Sempati Ağaç Evleri'ni de çok sevdim. Harika bir tatildi. Müşterilerini misafir özeniyle ağırlıyorlar. Sıcak ilgileri için Özfen Bey'e, Süheyla Hanım'a ve sevimli oğulları Cemil'e çok teşekkür ediyorum. Sahilde de Selva Cafe'de oturmanızı tavsiye ederim, hem sizi sıkmıyorlar, hem de fiyatları çok uygun.

        Hülya Kaynar - 23 Haziran 2012, Cumartesi 23:52

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Ferrari
        Ferrari

        Huzuru bulmak için Ferrari'nizi satmaya, Himalayalar'a gitmeye gerek yok... Datça'nın Hayıtbükü'ndeki Sempati Ağaç Evleri'nde aradığınız huzuru bulup, ruhunuzu dinlendirebilirsiniz...

        FİLİZ EKEYILMAZ - 21 Haziran 2012, Perşembe 14:42

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Datça'da bir cennet bahçesi
        Datça'da bir cennet bahçesi

        Yıllardır sırtımızda çadırımız Ege Denizi ve Akdeniz'in koylarını dolaşır dururuz. Özellikle Muğla'nın neredeyse tüm koylarını görmüşüzdür. Bu yıl da karış karış gezmeye çıktığımız Datça turunda bu şirin ağaç evler harika bir durak oldu bizim için. Yorulup bir gece kalmak için geldiğimiz Hayıtbükü'nde harika yemekleri, güler yüzleri, çok şık ve rahat düzenlenmiş bahçesi, konforlu odalarıyla Sempati Ağaç Evler kalbimizi kazandı. Çadırımız sırtımızda gezerken, bir gece için geldiğimiz bu ağaç evler planlarımızı değiştirdi. :) Yolunuzu Hayıtbükü'ne mutlaka düşürün, Sempati Ağaç Evler'in adı üzerinde sempatik ev sahipleriyle bir tanışın, bahçesinin doğasının keyfini bir güzel çıkartın derim. Şiddetle tavsiye ederim. :)

        Tuğçe Çetin - 21 Haziran 2012, Perşembe 12:33

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Güler yüz ve bahar
        Güler yüz ve bahar

        Tatil için gittiğim bir yerde öncelikle güler yüz, tatlı dil ararım. Sempati Ağaç Evleri'nde bunu fazlasıyla buldum. Evlerin konforuna, bahçenin huzuruna (sivrisinek ve yakarca yok.) ise diyecek söz yok. Tabiatla savaşmadan bahçenin tadını çıkarabiliyorsunuz. Evlerin içi eşyaya boğulmamış, rahat kullanım alanına sahip mekânlar yaratılmış. Tatilde sorun olan bir ayrıntı da yemektir, burada o da sorun değil. Doyurucu kahvaltı ve akşam yemeği de güler yüzle ayağınıza geliyor. Yatağınızdan kalkınca ayağınız denize değmiyor, bunun için birazcık, 2 dakikacık, yürümeniz gerekiyor. Sahilde güzel mekânlar sizleri bekliyor. Arkanızda zeytin ağaçları önünüzde masmavi deniz. Sahilde, Selva Cafe'yi tavsiye ederim. Sıkmayan bir ilgiyle hizmet veriyorlar. Fiyatlar da uygun... Mutlaka görülmesi gereken bir yer... Palamutbükü'nün adı, Hayıtbükü'nün tadı var. Sözün özü Sempati Ağaç Evleri'ndeki tatilim harika, süper, muhteşemdi. Bu güzelliği bize sunan Özfen Bey'e, Süheyla Hanım'a ve ailenin yakışıklı oğlu Cemil'e çok teşekkür ederim.

        FİLİZ EKEYILMAZ - 19 Haziran 2012, Salı 11:16

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Muhteşem bir mekan
        Muhteşem bir mekan

        "Beni kuzum Datça'ya gömün" demiş Can Yücel. Hayıtbükü sempati ağaç evleri ile Datça'nın kalbi bence. O kadar güzel bir mekan ki kendimi cennette zannettim. Ağaçların içinde,doğayla uyumlu evleri, organik sebzeleri, muhteşem yemekleri... Tabii herşeyden önemlisi sıcak, sempatik ,misafirperver ev sahipleri olan Süheyla Hanım, Eşi Özfen Bey ve oğulları Cemil o kadar rahat hissettirdiler ki kendimi evimde zannettim. Yılın yorgunluğundan, stresinden kurtulmak, doğayla ve denizle içi içe olmak, güleryüzün hiç eksilmediği bir ortamda tatil yapmak istiyorsanız en güzel yer Datça Sempati Ağaç Evleri'dir. Tabii ki sahildeki Selva Cafe'ye teşekkürler. Teşekkürler Süheyla Hanım, Özfen Bey ve Cemil...

        ELİF KAYA - 17 Haziran 2012, Pazar 22:52

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Harika
        Harika

        Kuş sesi ile uyanmak, doğayla baş başa bir tatil için mükemmel bir yer.

        SERTAC ALTUNTAŞ - 23 Mayıs 2012, Çarsamba 20:20

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Doğal, yeşil, huzurlu bir ortam
        Doğal, yeşil, huzurlu bir ortam

        Yeşille iç içe, kuş sesleriyle, dostane bir ortamdan ayrılmak çok zor oldu. En kısa zamanda daha uzun süreli bir tatil için Sempati Ağaç Evler'e tekrar gelmeyi çok istiyoruz. Sıcak ve sempatik misafirperverliğinden dolayı Süheyla Hanım ve eşine teşekkür ederiz.

        Gülşen Avcı - 22 Mayıs 2012, Salı 21:48

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Doğayla iç içe yaşam
        Doğayla iç içe yaşam

        Hafta sonunu değerlendirmek için gittigimiz Sempati Ağaç Evleri'nde doğayla iç içe huzurlu,güvenli ve düşledigimizden daha güzel, kendi evindeymiş gibi hissedebilmek, tatillerin en güzelini yaşamış olmaktan çok mutlu oldum. Sizlerin de yaz tatilinde bu müstesna tatil yerini seçimleriniz arasında değerlendirmenizi özellikle tavsiye ederim.

        Nermin Altuntaş - 21 Mayıs 2012, Pazartesi 20:34

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Harika bir yer
        Harika bir yer

        Anlatılmakla bitmez; gidip görmek, yaşamak lazım. Doğa, deniz manzaralı bir tatil için sizlere Sempati Ağaç Evleri'ni tavsiye ederim. Tek kelime ile harika.

        SERTAC ALTUNTAŞ - 20 Mayıs 2012, Pazar 22:35

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)

        Tesis Konaklama Fiyatları

        - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

         Fiyat Açıklamaları

         Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

         Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

         Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

         Ahşap evlerimize hoş geldiniz!

         Ahşap evlerimiz, Ege'yi Akdeniz'e kavuşturan tarihin en eski medeniyetlerine ev sahipliği yapmış muhteşem Datça Yarımadası'nın en bakir doğa harikasi koylarından biri olan Hayıtbükü'nde bulunmaktadır. Tesisimiz 2012 Ağustos ayında hizmetinize sunulmuştur ve Datça'nin merkezine 17 km uzaklığında bulunan Mesudiye Köyü'ne bağlıdır.

         Mehtaplı gecelerde, denizin tatlı hışırtısında rüya gibi bir tatil dileğiyle!
         • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Mayıs 2015 - 1 Kasım 2015
         • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
         • OtoparkOtoparkVar
         • İnternetİnternet Var
         Genel Özellikler
         • Otopark
         • Plaj
         • Sigara İçilmeyen Oda
         • Uyandırma Servisi
         • Ücretsiz Gazete
         • 7/24 Açık Ön Büro
         • Bahçe
         • Barbekü
         • Çamaşırhane
         • Dağ Manzarası
         • Ek Yatak
         • Internet
         Oda Özellikleri
         • Balkon
         • Banyo
         • Buzdolabı
         • Çalışma Masası
         • Eşya Dolabı
         • Fön Makinesi
         • Havlu
         • Internet
         • Klima
         • Ocak
         • Oda Temizlik
         • Telefon
         • Televizyon
         • Tuvalet
         • Uydu Yayını
         • Ütü

         Tesis için 76 gezgin görüş bildirdi

         Daha fazla yorum
         10 Evler çok konforlu ve temiz
         Evler çok konforlu ve temiz

         Daha önce iki kere daha gittiğim Hayıtbükü'ne böyle bir tesis kazandırdığı Kenan Bey'e teşekkür etmek gerekir. Gerçekten bölgede tek diyebilirim. Kenan Bey ve eşi o kadar ilgili ve fedakar ki, bir an için yok böyle bir işletme diye rüyada olduğunuzu zannedebilirsiniz. Evler çok konforlu ve temiz. Eğer Hayıtbükü'ne gidecek olursanız kesinlikle Arda Bungalows derim. Şimdiden çok özledik ve seneye kesinlikle oradayım.

         nihal akyüz - 7 Eylül 2015, Pazartesi 16:31

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Temizlik harika
         Temizlik harika

         Bölgeye ilk defa gittik. Hayıtbükü harika bir yer, sakin ve huzurlu... İş hayatından bunalanlar, balayı için yer arayanlara kesinlikle tavsiye edilir. Arda Bungalows'da iki gece kaldık, temizlik harika, oda içindeki her şey özenli ve düzenli, romantik ve sakin bir tatil isteyenlere kesinlikle öneriyorum, tesis sahibi Kenan abimiz çok kibar ve ilgili, her şey için teşekkürler, bol kazançlar diliyorum.

         MELTEM PEKER CANDAN - 1 Eylül 2015, Salı 12:38

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Çocuklu ailelere ideal
         Çocuklu ailelere ideal

         Hijyen, konfor, huzur denilince bundan sonra aklıma gelen Arda Bungalows olacak, çocukları olanların gönül rahatlığı ile tercih edebilecekleri, sıcak ve güvenilir bir ortam ayrıca mekan sahipleri Aytül Hanım ve Kenan Bey'e de göstermiş oldukları ilgi ve alaka için teşekkür ederiz.

         Sinem Tan - 31 Ağustos 2015, Pazartesi 20:32

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Sizi evinizde hissettiriyor
         Sizi evinizde hissettiriyor

         Kısa bir süreliğine kaldığımız ve bu kadar az kaldığımıza pişman olduğumuz Arda Bungalows sahiplerinin samimiyeti, mekanın hoş ortamı, odalarının temizliği ve konforuyla sizi evinizde hissettiriyor. Denizin berraklığı ve temizliği ayrıca bir güzellik. Yüzmek büyük keyif veriyor. Datça'da huzurlu bir tatil planınız varsa Arda Bungalows ilk seçeneğiniz olmalı. Asla pişman olmazsınız.

         Olgu Sanlı - 17 Ağustos 2015, Pazartesi 07:43

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Konfor ve güven
         Konfor ve güven

         Sadece buradaki yorum ve fotoğraflara güvenerek gittiğimiz Arda Bungalows bizi yanıltmadı. Hijyen, konfor ve güveni üst düzeyde deneyimledik. İşletmecileri Aytül Hanım ve Kenan Bey'in içtenlikleri ve titizlikleriyle tatilimiz daha keyifli bir hal aldı. Şu anki hali fotoğraftakilerden daha güzel.

         Pinar Baris - 17 Ağustos 2015, Pazartesi 07:29

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Evcil hayvan kabul ediliyor
         Evcil hayvan kabul ediliyor

         2015 Haziran sonunda beş gece kaldığımız Arda Bungalows'tan çok memnun kaldık. Köpeğimiz Badem'le beraber çok rahat ettik.

         Ahmet Can Güremen - 12 Ağustos 2015, Çarsamba 11:50

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Nostalji ile hayat veriyor
         Nostalji ile hayat veriyor

         Arda Bungalows ile Datça'nın keyfi bir başka güzel. Yarımadanın her yerine yakın olan Hayıtbükü nostalji ile beraber huzur veriyor. Tatilde dinlenmek isteyenler için en doğru tercih. Kenan Bey önerileri ve yardım severliği ile övgüyü hak ediyor.

         Serkan Şanlı - 12 Ağustos 2015, Çarsamba 02:48

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Çok temiz, çok güzel
         Çok temiz, çok güzel

         Çok temiz, çok güzel. Datça'nın en güzel koyunda bir seçim yaptığımızı diğer koyları gezince daha iyi anladık. Hayıtbükü harika bir yer. Sessiz, temiz, suyu berrak ve dalgasız. Koydaki işletmeler müzik çalma yarışına girmedikleri için kafa dinleyebiliyorsunuz. Arda Bungalows'ta müstakil bir ev rahatlığını yaşadık. İşletmecimiz Kenan Bey ve eşi Aytül Hanım güler yüzlü, sıcak ve samimi insanlar, hemen ısınıyorsunuz. Temizlik ve hijyen ve çevre düzenlemesine çok önem veriyorlar. Oldukça da yardımseverler. Sabah denize girmek ve ardından bungalowun balkonunda kahvaltı yapmaktan büyük keyif aldık. Tertemiz çimler, rengarenk çiçeklerle kaplı bahçede çay keyfi yapmak çok güzel. Ev çok kullanışlı. Her iki odada da kliması var. Sıcaktan bunalmak diye bir dert yok. Zaten Datça'nın havası genelde güzel. Her şey için teşekkürler Arda Bungalows...

         Ahmet Özmersin - 10 Ağustos 2015, Pazartesi 14:58

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Titiz ve temiz bir işletme
         Titiz ve temiz bir işletme

         Merhaba. 25 Temmuz'da evlendim ve eşimle balayı için internetten güzel tatil yapabileceğimiz sakin denizi güzel bir yer araştırmaya başladık ve Datça'ya gitmeye karar verdik. Yıllardır Datça'da yaşayan bir abim Hayıtbükü'nü tavsiye etti. Her şeyden önce ona çok teşekkür ediyorum ve oraya gittiğimizde kalacak temiz nezih bir yer aramaya başladık. 4 yere baktık ve sonra kendimizi Arda Bungalows'un önünde bulduk. Çok güzel, temiz bahçe içerisinde ahşap evler ilerledik. Sonradan işletme sahibi olduğunu öğrendiğimiz Kenan Beyle tanıştık. Alçak gönüllü nazik seviyeli bizimle ilgilendi. Bungolowun içerisine girdiğimizde gerçekten 5***** otel konforunda kaliteli yatak, tv, duş, klima en önemlisi de temizliğin çok iyi olduğunu gördüm. Gerçekten tam istediğimiz gibi bir yer bulduk. Denizi tertemiz, Kenan Bey harika bir insan, samimi. Her konuda yardımcı olmaya çalışıyor. Burada bizim gibi tatile gelen konuklara baktığımızda çok nezih insanlar olduğunu gördüm. İşletme sahibinin titiz yapısının mutlaka etkisi vardır. Burada gerçekten tatil yaptığımı hissettim. Sonbaharda eşimle tekrar gitmek istiyoruz. İşletme sahibi Kenan Bey'e buradan çok teşekkür ediyorum bizlere kaliteli bir tatil imkanı sunduğu için. Hiç tereddüt etmeden gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Oradan ayrılmak istemeyeceksiniz.

         AHMET KAHRAMAN - 9 Ağustos 2015, Pazar 02:11

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Her şey tam istediğimiz gibi
         Her şey tam istediğimiz gibi

         Arda Bungalows'da geçen yıl olduğu gibi bu yıl da tatilimizin bir bölümünü geçirdik. Her geçen yıl daha da iyiye gittiklerini gördük. Her şey tam istediğimiz gibi, temizlik, konfor ve Kenan Bey'in ilgisi on numara. Fırsat buldukça muhakkak uğrayacağız. Tavsiye edilir.

         Aydın EROL - 7 Ağustos 2015, Cuma 12:44

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Çok güzel bir avlusu var
         Çok güzel bir avlusu var

         Ağustos başında 1 haftaya yakın Arda Bungalows'ta kaldık. Datça sakin ve huzurlu bir tatil arayanlar için iyi tercih. ‘Acelesi olanın Datça'da işi ne!' diye sloganları bile var. Birçok plaj var ama en güzeli Hayıtbükü. Dalga yok. Temiz. Hemen derinleşmiyor, bazı yerler çakıl, bazı yerler kum. Ancak her yer tertemiz. Bükte çok az insan oluyor, işletme sayısı sınırlı ve hepsi apart şeklinde. Arda Bungalows da bunların içinde en güzeli. Tertemiz, çok güzel bir avlusu var. Tek katlı ahşap ve aralarda mesafeler var. Mutfak var mutfakta gerekli mutfak aletleri mevcut. Klima var ve güzel çalışıyor. Çimler tertemiz. İşletmeci çok güler yüzlü ve inanılmaz yardımsever. Gerekli düzeni sağlıyor. Eğer olumlu iseniz, komşular ile sizi kaynaştırıyor. Gitmek istediğiniz ya da isteyeceğiniz yerler konusunda size tavsiyelerde bulunuyor. Ayrıca denize sıfır. Yüzdükten sonra havluya bile gerek olmadan eve gelebilirsiniz. İşletme sayısının az olması gelen kitlenin de nezih olmasını sağlıyor. Diğer bükleri de gezdik, diğer büklerin suyu çok dalgalı. Bazısının suyu hemen derinleşiyor ve kalabalıklar. İdeal nüfus ve ortam Hayıtbükü'nde bence. Ve Arda Bungalows da harika. Ama boş verin, siz gitmeyin ki daha fazla meşhur olmadan biz tekrar gidebilelim.

         ilh Kuzgun - 6 Ağustos 2015, Perşembe 20:45

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Hijyen ön planda
         Hijyen ön planda

         Yorumlar ve tavsiyeler üzerine eşimle geldiğim Arda Bungalows'dan mutlu ve huzurlu bir şekilde ayrılıyoruz. İşletmecisi Kenan Bey ve eşi Aytül Hanım gerçekten çok ilgililer. Buraya yorum yazan, iyi düşüncelerini belirten herkes gerçekten haklı. Odalar 5 yıldızlı otel düzeyinde, tertemiz, hijyen ön planda. Datça'ya yine gelsem kesinlikle burada kalırım. Mis gibi ortam.

         serkan canpolat - 31 Temmuz 2015, Cuma 21:54

         • Faydalı buldum (1)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Sıcak ve ilgililer
         Sıcak ve ilgililer

         Çok fazla araştırmadan geldiğimiz Hayıtbükü'nde şans eseri çok güzel bir işletmede konakladık. Arda Bungalows ferah odaları, temizliği, özellikle bizim gibi sakin tatil yapmak isteyenlere uygun yerleşimi ve denize yakınlığıyla beklentimizin de üzerindeydi. TV'den yataklara kadar her şey 5 yıldızlı otel kalitesindeydi. İşletmecisi Kenan Bey, profesyonel olduğu kadar samimi bir insan. Eşi Aytül Hanım ve kendisi adeta evlerine gitmişsiniz gibi sıcak ve ilgililer. Bu güzel tatil için çok teşekkürler.

         Fatma Özgirgin - 31 Temmuz 2015, Cuma 09:58

         • Faydalı buldum (1)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Şirin ve konforlu
         Şirin ve konforlu

         Şirin ve konforlu bungalovda çok keyifli vakit geçirdik. Kenan Bey de tavsiyeleriyle bize çok yardımcı oldular. Kesinlikle tavsiye edilir.

         Abdurrahman Aydın - 31 Temmuz 2015, Cuma 00:08

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Denizin yanı başında
         Denizin yanı başında

         Denizin yanı başında olmasına rağmen sakinliğini muhafaza edebilmiş, bungalov sıcaklığını otel konforunda yaşayabildiğiniz, sahipleri Kenan Bey ve Aytül Hanım'ın samimi ilgilerini esirgemedikleri güzel bir mekan. Doğayla uyum içinde ve zevkle yapılmış çevre düzenlemesi ve misafirlerinin birbirine saygılı tatil anlayışı ayrıca mutlu ediyor. Çok temiz olan kendi denizinin yanı sıra, yakın mesafedeki koylara da yürümek mümkün.

         Pınar - Füsun Korun - 30 Temmuz 2015, Perşembe 10:28

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Temizlik ve hijyene çok önem veriliyor
         Temizlik ve hijyene çok önem veriliyor

         Sessiz, doğanın içinde, müthiş huzurlu bir yer. Özellikle çocuklu aileler için de çok uygun. Tesis içerisinde temizlik ve hijyene çok önem veriliyor. Balkonunda keyifle uzun uzun kahvaltınızı yapabileceğiniz bu yerde, denize olan yakınlığın da avantajını yaşayacaksınız.

         Ali Orha - 28 Temmuz 2015, Salı 15:03

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Yeni dostlar edindik
         Yeni dostlar edindik

         Hayıtbükü (bana göre buranın adı hayat bükü olmalıydı) ben öyle tanımlıyorum. Sessiz ve sakin bir huzur köyü, dağların arasında güzel bir koy. Denizi muhteşem, hiç yüzme bilmeyenler dahi buradan keyif duyacaklar. Dalgaların olmadığı çarşaf gibi bir deniz, Datça'ya yarım saat sürmekte. Kıvrılan yollar, çam ağaçlarının arasında sanki huzura doğru kıvrılmakta, ben burayı çok beğendim, akşam gün batımından sonra etrafınız yüksek dağlarla kaplı gökyüzünde yıldızlar ışıl ışıl, sessiz sakin Mesudiye köyüne doğru kıvrılan yolda akşam yürüyüş yapmanızı tavsiye ederim, tek sıkıntı bence restorantların kısıtlı olması ama gene de güzel bir balık ziyafeti çekecek mekanlar bulabilirsiniz. Bence anlatmak yetmez yaşamak lazım detaylar telafi olabilir bura için her şey değer, burada nerede kalayım dersen Arda Bungalows, bence mükemmel yer. Hele ahşap evler on numara. Gece çok serin sabaha karşı neredeyse üşüyorsunuz çok temiz ve çok ferah. Zaten klimalı odalarıyla gün boyu serin konfor saglamakta, bir de sahipleri Kenan Bey ve eşi Aytül Hanım gerçekten tanışmaya değer kültür seviyeleriyle gerçekten güvenebileceğiniz insanlar. Bizim Hayıtbükü işte böylelikle tanıdığımız ve devam ettirebileceğimiz dostlarımız oldular. Kendilerine buradan bize gösterdikleri evimizi aratmayacak dostluklarına şükranlarımı sunuyorum, bu güzel insanlarla tanışmaktan çok memnun kaldık ve yaşam boyu bizde onların dostları olarak kalacağız, her yıl nasip oldukça kendilerini ziyaret edeceğiz. Bu güzel yerin tadını çıkarmaya devam edeceğiz, yeni bir tatilde buluşmak dileğiyle, saygılar.

         zübeyyir örmeci - 27 Temmuz 2015, Pazartesi 15:13

         • Faydalı buldum (1)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Evler çok temiz ve kullanışlı
         Evler çok temiz ve kullanışlı

         Muhteşem doğası ve denizi ile çok güzel bir yer. Sakin sessiz huzur dolu. Evler çok temiz ve kullanışlı. Evinizde gibi hissedeceğiniz bir yer. Çocuklu aileler için ideal. Kenan Bey ve eşi Aytuğ Hanım'a samimiyetleri ve ilgileri için çok teşekkür ediyorum. Mutlaka gidin ve tatilinizin tadını çıkarın.

         Kadriye Çelik - 27 Temmuz 2015, Pazartesi 11:07

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Bahçesi keyifli
         Bahçesi keyifli

         Huzurlu, sakin ve keyifli bir tatil arıyorsanız Arda Bungalows gerçekten çok ideal bir yer. Odalar temiz, bahçesi keyifli, sahibi Kenan Bey de çok misafirperver ve yardımsever. Bulunduğu yerdeki denizi çok güzel. Ayrıca Palamutbükü sahil yolu üzerindeki küçük akvaryum gibi bakir koylara çok yakın. Kesinlikle tavsiye ederim.

         Özlem ubuz - 26 Temmuz 2015, Pazar 21:47

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Mükemmel
         Mükemmel

         Tertemiz denizi, mis gibi havası ve güler yüzlü sahipleriyle mükemmel.

         Yahya kara - 24 Temmuz 2015, Cuma 22:23

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Tatilden öte
         Tatilden öte

         Geçen yıl tesadüfen keşfettiğimiz `Hayıtbükü ve Arda Bungalows'u bu yıl ki tatilimize de dahil etmekten alıkoyamadık kendimizi... Be bu yıl da iyi ki yine gelmişiz dedirtti Kenan Bey ve özverili anne, eş ve işletmeci Aytül Hanım. Kısmet olan her tatilimizde de görüşmek üzere. Bize tatilden öte dostluğunuzu sunduğunuz için çok teşekkürler...

         Ayse Gundogdu - 24 Temmuz 2015, Cuma 20:18

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Çok temiz
         Çok temiz

         Datça Hayıtbükünde Arda Bungalows'u kesinlikle tavsiye ederim. Çam ağacından yapılı evler tek kelimeyle muhteşem. Her bir odası klimalı, yatakları çok rahat, mutfakta kullanacağınız eşyalar mevcut. Dilerseniz yemeğinizi doğal sebzelerle kendiniz yapabilirsiniz. Sınırsız interneti, TV'si, çocukların oynayabileceği bahçesi mevcut. Çarşafları, pikeleri çok temiz, mis gibi kokuyor. Doğanın içinde, denize sıfır, şehrin gürültüsünden uzak, yeşil ve mavi içinde çocuğumuzla rahat ve huzurlu bir tatil geçirdik. Her bir konuk ile birebir ilgilenen Arda Bey'e, balık kokoreç ile midemizi bayram ettiren Kenan Bey'e, bizi eşsiz bademli ekmeği ve anasonlu peksimet gibi eşsiz lezzetlerle tanıştıran Aytül Hanım'a aile sıcaklığında bir tatil yaşattıkları için çok teşekkür ediyorum.

         Yusuf SARUHAN - 24 Temmuz 2015, Cuma 19:30

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Çok güzel bir tatil yeri
         Çok güzel bir tatil yeri

         Yeşil doğası ve şirin bir koy sahiline sahip, çocuklu ailelerin rahatlıkla tatil yapabileceği çok güzel bir tatil yeri diyebilirim. Yemeklerini ister odanda yap, ister dışarıda yiyebilirsin. Aramış olduğun her şey çevrede mevcut. Çevrede başka koylarda da denize girme olanağı var. Ahşap oda içleri o kadar serin ki, geceleri o sıcakta üşüdüm diyebilirim. Tesis sahibi Kenan Bey'e de ilgili olmalarından dolay çok teşekkür ederim. Seneye kısmetse inşallah yine ailecek buradayız.

         Yunus Duran - 24 Temmuz 2015, Cuma 11:50

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Oldukça temiz ve konforlu
         Oldukça temiz ve konforlu

         Yeşil bir doğa içerisinde, bunaltmayan harika havası olan Hayitbükü'nde, Arda Bungalows'da çok güzel bir tatil geçirdik. Tesis oldukça temiz ve konforlu. Geniş bahçesi içerisinde çocuklar güvenli bir şekilde oynayabilmekte. İşletmecisi Kenan Bey ve eşi, konukların rahat etmesi ve güzel bir tatil geçirmesi için ellerinden geleni yapmakta ve sizi evlerine gelen misafirleri gibi ağırlamaktalar. Çok sıcakkanlı ve misafirperver bir aile. En küçük ihtiyacınızı anında gideriyorlar ve en önemlisi, güler yüzlü ve samimiler. Hayitbükü'nün muhteşem doğası ve havasında tatil yapılabilecek en güzel mekanın Arda Bungalows olduğunu düşünüyorum. Özellikle çocuklu aileler için ideal bir mekan. Kenan Bey ve eşine güzel bir tatil geçirmemizdeki katkıları, ilgili ve misafirperver yaklaşımları için teşekkür ederiz.

         serhat okuducu - 23 Temmuz 2015, Perşembe 13:17

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Bungalovlar oldukça temiz
         Bungalovlar oldukça temiz

         Hayıtbükü koy olarak havuz gibi bir denize sahip. Bizim ailecek tatil anlayışımıza uygun bir koy. Arda Bungalows da kendinize ait müstakil bungalovlarda kalabiliyorsunuz. Kenan abi ve eşi oldukça ilgililer, ev yapımı ekmeklerinden tatmalısınız. Bungalovlar oldukça temiz, klimalı. Mutfakta her türlü eşyanız var, isterseniz yemeklerinizi yapabiliyorsunuz ya da dışarıda yemek yiyebilirsiniz. Kişi başı 15-20 TL gibi bir fiyatı var yemeklerin. Güzel, sakin, denizle iç içe bir tatil için Hayıtbükü Arda Bungalows'u herkese tavsiye ederim.

         Barış Küçükkural - 18 Temmuz 2015, Cumartesi 11:37

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Evimiz gibi
         Evimiz gibi

         Burası şu an evimiz gibi. Buranın sahipleri Kenan Bey ve eşi Aytuğ Hanım çok sıcakkanlılar. Kenan Bey eksik gedik ne varsa hepsini anında gideriyor. Çarşaflar, havlular mis gibi kokuyor. Banyo, duşa kabinlerde küf kesinlikle yok. Her şey tertemiz. Mutfağımızda yörenin sebzeleriyle yemek yapıyoruz. Aytuğ Hanım bize yaptığı ekmekten ve yemeklerden ikram ediyor (bebişimize süt olsun diye:)). Gerçekten burada bu düzeni sağlamak için oldukça emek sarf ediyorlar. Bahçede şezlonglarımıza geçip güneşin tadını çıkarıyor, bebeğimizle şişme havuzuna su doldurup oynuyoruz. Hamakta denizden gelen esinti ile melekler gibi uyuyoruz. Kaldığımız bungalov oldukça geniş, ferah. Yani kısacası aradığımız her şeyi burada bulduk. Kenan Bey ve eşine, diğer çalışanlara teşekkür ediyoruz.

         ERDEM KES - 16 Temmuz 2015, Perşembe 22:58

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Harika bir hafta geçirdik
         Harika bir hafta geçirdik

         Hayıtbükü'nün harika atmosferinde, yeşillikler içindeki ahşap evlerde harika bir hafta geçirdik. Özellikle çocuklu ailelerin çok rahat edecekleri bir yer olduğunu düşünüyoruz. Yeşillikler içindeki geniş bahçesi, denize yakinliği ile iki aile olarak geldiğimiz tatilde, dört çocuğumuz çok konforlu bir tatil geçirdi. Deniz mükemmel, küçük plajı ve etrafındaki küçük restoranları ile çok sevimli, büyük şehrin gürültü ve karmaşasından uzak, sakin, keyifli bir tatil için ideal bir mekan. Odalar temiz ve her iki odada klima bulunması, Temmuz ayı için tüm aileyi çok rahat ettiren bir artı. En büyük artı ise sürekli burada bulunan otel sahibinin son derece sıcak ve misafirperver yaklaşımı idi. Kendi ailesi için pişirdiği ekmeği bize ikram edecek ve hatta çok beğendiğimizi söylediğimizde bizim için yeniden pişirecek kadar ilgili idi. Harika bir tatil için çok teşekkürler. ;)

         Talat Tekin - 16 Temmuz 2015, Perşembe 21:09

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Familienurlaub mit 2 Kindern
         Familienurlaub mit 2 Kindern

         Familienurlaub mit 2 Kindern. Wir haben uns sehr wohlhefühlt in der kleinen und sehr schönen Ferienanlage. Die Holzhäuser sind einfach und komfortabel, 3 Jahre alt und mit einer guten Klimaanlage ausgestattet. Der Eigentümer ist sehr freundlich und hilfsbereit. Er wohnt ebenfalls in einem Holzhaus und steht daher fast rund um die Uhr für Fragen zur Verfügung. Unsere Kinder haben sich mit seinem Sohn angefreundet und harmonisch miteinander gespielt. Der Weg zum Strand ist sehr kurz - nur einmal über die Straße. Der Strand und das Wasser sind selbst für Kleinkinder ideal. Zum Einkaufen geht man nur um die Ecke. Alle Produkte sind dort vorhanden. Diese ruhige und sehr schöne Anlage können wir nur weiterempfehlen.

         Carsten Knoop - 16 Temmuz 2015, Perşembe 20:49

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Harika bir tatil geçirdik ailece
         Harika bir tatil geçirdik ailece

         Yeşil bir doğada nefis deniziyle şirin ahşap evleri ve mükemmel dekorasyonuyla harika bir tatil geçirdik ailece. Bu güzel tatil için Kenan Bey'e ve eşi Aytül Hanım'a çok teşekkür ederiz. Harika bir ev sahibisiniz, güler yüzlü ilgili hoş sohbetli. Artık her yıl oradayız. Tüm dostlarıma tavsiye edeceğim teşekkürler.

         Nurhan Elma Dabağoğlu - 15 Temmuz 2015, Çarsamba 20:27

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Mükemmel bir yer
         Mükemmel bir yer

         Datça Hayıtbükü'nde huzurlu, güzel bir tatil yapabileceğiniz en güzel yerlerden biri. İşletmeci Kenan Bey ve ailesi çok misafirperverler ve bu işletmeye de yansımış. Gerek ahşap evlerde konaklama, gerek Hayıtbükü'nün mükemmel denizi, gerek doğayla iç içe olması Arda Bungalows'u tercih sebebimiz yapıyor. Aileniz, arkadaşlarınız ya da tek başınıza tatil yapabileceğiniz mükemmel bir yer. Biz çok memnun kaldık, siz de gelip bu güzelliği görmelisiniz. :)

         Beren Dabağoğlu - 15 Temmuz 2015, Çarsamba 09:36

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Temiz ve düzenli
         Temiz ve düzenli

         Hayıtbükü çok güzel bir koy. Bu ilk gelişimiz değil ama küçük kızımın ilk. Arda Bungalows işletmecisi Kenan Bey ve eşine bu temiz ve düzenli işletmede bizi ağırladıkları için, küçük Arda'ya da büyük ve yeşil bahçesinde kızım ile oyunlar oynadığı için teşekkür ederiz. Yaz bitmeden tekrar geleceğiz.

         Koray Tumentumur - 14 Temmuz 2015, Salı 20:13

         • Faydalı buldum (1)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 Plajda şezlong olmalı
         Plajda şezlong olmalı

         Tesis genel olarak fena değil. İşletmenin plajda şezlongları ve yeri yok. Neyse ki yanındaki tesislerin işletmecileri çok iyi ve güler yüzlü oldukları için bir sıkıntı yaşamadık. Her şeyden önemlisi Hayıtbükü çok güzel. Ancak bir sonraki ziyaretimde başka bir yerde kalmayı düşünüyorum.

         Dilek Uzel - 13 Temmuz 2015, Pazartesi 10:09

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Tertemiz ve konforlu
         Tertemiz ve konforlu

         Civarda konaklayabileceğiniz yerlerin zaman ve para kaybı olduğunu her detayı ile hissettiren şirin, tertemiz ve konforlu ahşap evler. Minik işletmeci Arda Bey'e ve değerli ailesine teşekkürler. Seneye görüşmek üzere...

         ANIL KOLLAYAN - 10 Temmuz 2015, Cuma 22:30

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Müdavimi olduk
         Müdavimi olduk

         Arda Bungalows'un müdavimi olduk. Geçen sene de geldiğimiz bu mükemmel yere bundan sonra her sene geleceğiz gibi görünüyor. :)) Kenan Bey ve ailesine misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

         Sevim gungor - 10 Temmuz 2015, Cuma 12:13

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Konumu mükemmel
         Konumu mükemmel

         Kenan Bey ve eşi işletme açmamışlar, sanki evlerinde misafir ediyorlar sizi. Sıcakkanlı, samimi insanlar. Mekanın temizliği çok iyi. Konumu mükemmel.

         Ahmet Balcı - 9 Temmuz 2015, Perşembe 21:31

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Hayatımda gördüğüm en güzel yer
         Hayatımda gördüğüm en güzel yer

         Hayatımda gördüğüm en güzel yer. Deniz muhteşem. Özelikle işletme sahibi Kenan Bey muhteşem bir kişilik. Çok kısa sürede çok zevk aldım. İyi ki böyle bir yer varmış. Çok teşekkürler Arda Bungalows.

         cem adıgüzel - 9 Temmuz 2015, Perşembe 17:50

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Tesis güzel ve bakımlı
         Tesis güzel ve bakımlı

         İşletmeci Kenan Bey kafa dengi bir arkadaş.Tesis güzel ve bakımlı. Fiyat ehven, köpeğimi de kabul ettiler. Müşteri nezih, önünde deniz, kum. Daha ne aranır? Ben bir daha gelirsem yine burada kalırım. Kütahya'dan 600 km gelinir mi? Evet gelinir.

         recai özekmekçi - 25 Eylül 2014, Perşembe 12:40

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Mükemmel bir tatil cenneti
         Mükemmel bir tatil cenneti

         Tek kelimeyle mükemmel bir tatil cenneti. Denizi, havası çok güzel. Arda Bungalows'a bizi misafir ettiği için teşekkür ediyorum.

         selcan şensu - 24 Eylül 2014, Çarsamba 19:33

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Bahçe ve internet keyfi on numara
         Bahçe ve internet keyfi on numara

         Gördüğüm en harika koy burası. Manzara ve deniz iç içe. Tam bir deniz keyfi var burada. Tesiste bahçe ve internet keyfi on numara. Seneye tekrar buradayım nasipse.

         SERKAN ŞENSU - 23 Eylül 2014, Salı 16:19

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Hayıtbükü deyince Arda Bungalows
         Hayıtbükü deyince Arda Bungalows

         Arda Bungalows'da Eylül ayının 2. yarısında 5 günlük enfes bir tatil yaşadık. Hayıtbükü civarında konaklama yapabileceğiniz, denize en yakın, en temiz, en modern tesis Arda Bungalows'dur. Tesis sahibi Kenan Bey her müşterisi ile ilgili, yardımsever bir kişi. Kendisi ile tanıştığımıza çok sevindik. Tekrar Hayıtbükü tatillerimizde kesinlikle 1. tercihimiz olacaktır. Sadece sıcak su kullanımında bir problem var. Bu konuda Kenan Bey kesinlikle bir çözüm getireceği sözünü verdi.

         Aydın EROL - 21 Eylül 2014, Pazar 17:20

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Amacınız dinlenmek ise şiddetle tavsiye ederim
         Amacınız dinlenmek ise şiddetle tavsiye ederim

         Eğer amacınız dinlenmek ise şiddetle tavsiye ederim. 4 senedir buraya geliyorum. Deniz çok güzel. Tesis çok güzel.

         Muhammed yıldız - 5 Eylül 2014, Cuma 08:36

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Kesinlikle 1 numara
         Kesinlikle 1 numara

         Datça bükleri turumuzu tamamladık. Kesinlikle 1 numara Hayıtbükü. Bölgenin en güzel, temiz, rahat evleri ve odaları ise Arda Bungalows. Kenan Bey ve Aytül Hanım, oğulları Arda ile gerçek bir ev sahibi. Yeni bir çalışma dönemine başlamadan detoks istiyorsanız 1 numara.

         Nadir Çam - 29 Ağustos 2014, Cuma 17:10

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 10 üzerinden 10
         10 üzerinden 10

         Temizlik, huzur, sualtı ve üstü manzarası, otelin ahşap mimarisi, konforu ve kalitesi A+++, 10 üzerinden 10.

         Ba Sar - 28 Ağustos 2014, Perşembe 23:05

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Rehabilitasyon merkezi
         Rehabilitasyon merkezi

         Güler yüzlü işletmeci, tertemiz çevre, balıklarla yüzdüğünüz pırıl pırıl deniz, kafa dinleyip tatil yapmak için müthiş bir yer.

         ruşen çolak - 24 Ağustos 2014, Pazar 22:42

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Cennet bir köşe
         Cennet bir köşe

         Hayıtbükü'nün denizi muhteşem. Daha önce denize girmemişim hissi yaratıyor. Arda Bungalows ailecek gidilecek tek adres diyebilirim. Kenan Bey ve Eşi Aytül Hanım, kendimizi evimizde gibi hissettirdiler. Muhteşem bir yer, görülmesi gereken yerlerden biri. Huzurlu, dingin, çocuklu ailelere şiddetle tavsiye edilir. Doğasıyla, deniziyle tekrar tekrar gidilebilecek bir yer Hayıtbükü. İzmir'e geleli iki gün oldu ama şimdiden özledim. Bir yıl nasıl geçecek bilmiyorum. Seneye Rabbim nasip ederse gitmek istiyorum.

         BELMA SEZGİN - 24 Ağustos 2014, Pazar 17:15

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Kalınabilecek en güzel mekan
         Kalınabilecek en güzel mekan

         Mükemmel doğası, huzur veren sakinliği, yeşil ve mavinin bütünleştiği bu koyda Arda Bungalows kalınabilecek en güzel mekan idi. Kenan Bey ve Aytul Hanım'ın samimiyeti ve ilgisine değinmeden geçmek haksızlık olur! Gidilip görülesi ve kalınası bir mekan. :)

         emel donmez - 9 Ağustos 2014, Cumartesi 22:29

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Tatilimizin en huzurlu günleri
         Tatilimizin en huzurlu günleri

         Hayıtbükü'nde bu sene ilk defa kaldık, pansiyon ararken Arda Bungalows'u gördük. Girer girmez bizi güler yüzüyle, samimi tavrıyla, Kenan Bey karşıladı. 4 gün Arda Bungalows'da kaldık ve tatilimizin en rahat en huzurlu günlerini geçirdik. Kenan Bey'e ve eşine çok teşekkür ediyoruz.

         ZAFER ERSOY - 6 Ağustos 2014, Çarsamba 16:21

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Hiç düşünmeden tekrar gidebileceğim bir yer
         Hiç düşünmeden tekrar gidebileceğim bir yer

         Hiç düşünmeden tekrar gelebileceğim ender yerlerden bir mekan, şiddetle tavsiye edilir. Sakinlik, sessizlik, tam bir aile ortamı arayanlara çocuklarıyla ağız tadıyla kendi evinizdeymişçesine tatil yapabileceğiniz bir yer. Kenen Abi ve Aytül Abla'nın emeklerine sağlık. Küçük Arda'yı da unutmayalım. Bu arada oğlumuzla 1 hafta boyunca tatilin tadını çıkardılar. Hepsine çok selam.

         Mehmet Ali Koçak - 1 Ağustos 2014, Cuma 17:48

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Huzur içinde tatilinizi geçirebilirsiniz.
         Huzur içinde tatilinizi geçirebilirsiniz.

         Datça'ya ilk gelişimiz ve Hayıtbükü'nü ilk görüşümüzdü. Hayıtbükü kumlu, dalgasız ve ılık deniziyle çocuklu ailelere tavsiye edebileceğim minik bir koy. Arda Bungalows ailenizle huzur içinde tatilinizi geçirebileceğiniz sessiz bir konaklama yeri. İşletmeci Kenan Bey ve eşi son derece ilgililer.

         Sevim gungor - 28 Temmuz 2014, Pazartesi 08:12

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Tek gerçek işletme
         Tek gerçek işletme

         Yeni yapısı ve konforlu odalarıyla uygun fiyatlı, denize sıfır, çok başarılı bir pansiyon…

         Artun Turan - 26 Temmuz 2014, Cumartesi 19:55

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Denize sıfır konum
         Denize sıfır konum

         Datça'nın en güzel koyu Hayıtbükü'nde harika bir tesis. Tertemiz ahşap evleri, denize sıfır konumu, ilgili sahipleri ve çocuklar için geniş hareket alanı ile gerçek bir tatil için en uygun yer.

         Yusuf Şahin - 24 Temmuz 2014, Perşembe 19:24

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Müstakil bir evde yaşıyormuş hissi
         Müstakil bir evde yaşıyormuş hissi

         Eşim, kayınvalidem ve bir buçuk yaşındaki kızımızla geldiğimiz Hayıtbükü'nde 3 gece Arda Bungalows'ta kaldık. İşletmeci Kenan Bey ve öğretmen eşi son derece ilgili ve iyi insanlar. Bungalovlar geniş ve tertemiz. Önlerindeki küçük bahçeler müstakil bir evde yaşıyormuş havası veriyor. Çok rahat edeceğinizi düşündüğüm bu yeri kesinlikle tavsiye ediyorum. Umarım en kısa zamanda yine görüşürüz.

         Cem serhat evin - 24 Temmuz 2014, Perşembe 18:52

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Uygun fiyat
         Uygun fiyat

         Herkese tavsiye edebileceğim bir mekan. Uygun fiyatı ile 5 yıldızlı otellere rakip olabilecek konfor sağlıyor. Kapıdan dışarı adımınızı attığınızda Hayıtbükü'nün muhteşem denizi ayaklarınıza seriliyor.

         Çağatay Gunes - 23 Temmuz 2014, Çarsamba 00:17

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         4.0 Kısa süreli tatil için denenebilir
         Kısa süreli tatil için denenebilir

         Artıları: Küçük ve sevimli bir koy Hayıtbükü. Arda Bungalows'un odaları oldukça temiz, rahat ve ferah. Mekanın çim bahçesi ve genişliği sizi rahatlatıyor. Eksileri: İki odalı bungalowlarda yan odadakilerle birlikte sohbet ediyormuşsunuz gibi geliyor, onun için 2 aile giderek yan odayı almak daha mantıklı. Fiyat olarak oldukça pahalı. Ortak mutfakta ihtiyaç olacak fazla eşya yok. Sivrisineklerin çok olması düşünülerek, giderken sinek kovucu spreylerden çok almak gerekir.

         Murat Kıcır - 22 Temmuz 2014, Salı 01:54

         • Faydalı buldum (1)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Harika tatil
         Harika tatil

         2013 yazında sekiz arkadaş, on gün kaldıktan sonra bu yıl da 20 günlüğüne geldik ve tatilimizin henüz ikinci gününde gönül rahatlığıyla şunu yazabilirim ki, burası hala çok güzel. Sabahları uyanır uyanmaz 20 adımda denize girmeyi, çim alandaki hayıt ağaçlarının altında kahvaltı yapmayı, serin, ahşap odalarınızda uyumayı, uyanmayı, mutlu ve huzurlu bir tatil geçirmeyi düşlüyorsanız, Arda Bungalows'u bir deneyin derim. Gelecek yıl karşılaşırız belki de…

         İbrahim Turan - 17 Temmuz 2014, Perşembe 11:16

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Her yönüyle mükemmel
         Her yönüyle mükemmel

         Merak edenler için hiç tereddütsüz Datça'da kalınabilecek en güzel, en düzgün yer. Beş yıldızdan sıkılıp, bol yıldızların altında bir tatil yapmak isterseniz burası tam orası işte. Evlerin içi, mutfak tertemiz Çıralı, Olimpos oralardaki ağaç evleri unutun, mis gibi pırıl pırıl bir işletme sahibi Kenan Bey ve eşi her şeyle ilgili sıcak. Saygıdeğer insanlar görmenizi tavsiye ederim. Ben haziran ayında bir hafta kalabildim, ağustosta fırsat bulabilirsem tekrar gitmek istiyorum. Belki orda karşılaşırız iyi tatiller.

         erdal ekinci - 12 Temmuz 2014, Cumartesi 09:19

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Dört dörtlük tesis
         Dört dörtlük tesis

         Hayıtbükü'ne hayat katan pansiyonların en düzgünü. Denize sıfır, sakin, yeşil ve ahşabın birlikteliği bu tesisi çok özel killiyor. Harika bungalov ahşap evler. Son derece temiz, hijyenik, estetiği ön planda tutan bir işletme. Kliması, mutfağı, banyosu, eşyaları, terası her şeyiyle mükemmel. Tesis sahipleri Kenan Bey ve Aytul Hanım'in sıcaklığı da tatilinize ayrı bir özellik katıyor.

         E.Sakintuna - 11 Temmuz 2014, Cuma 12:48

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Az bile anlatmışlar
         Az bile anlatmışlar

         Bu yıl tatilimi Datça'da geçirmek istedim. Hemen araştırmalara başladım. Yakınlarımın tavsiyesi ile Hayıtbükü koyunda bulunan Arda Bungalows'a geldim. O kadar harika bir yer ki az bile anlatmışlar. Gitmek isteyenlere tavsiye edebilirim. Anlatılmaz yaşanır...

         onur arıcı - 9 Temmuz 2014, Çarsamba 23:30

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Harika bir yer
         Harika bir yer

         Doğayla iç içe, şehrin gürültüsünden uzak harika bir yer! Müthiş dinlendirici bir yer, huzur dolu. Datça'yı ziyaret edenler kesinlikle Arda Bungalows'a uğramadan geçmemeli…

         Leman Vural - 9 Temmuz 2014, Çarsamba 21:54

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Huzurlu tatil için doğru adres
         Huzurlu tatil için doğru adres

         Datça'nın tüm güzelliği eşliğinde huzurlu, keyifli bir tatil için kesinlikle tavsiye ederim. Bungalov evler güzel, temiz ve aynı zamanda konforlu. Sakin bir tatil için güzel bir seçenek.

         Ezgi Süzgün - 9 Temmuz 2014, Çarsamba 19:54

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Hizmet ve güler yüz
         Hizmet ve güler yüz

         İlgi ve alaka çok iyiydi, bizi çok mutlu etti. Umarım tekrar gitme şansımız olur.

         yağız güller - 9 Temmuz 2014, Çarsamba 19:23

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Mükemmel
         Mükemmel

         Kenan Amca ve Aytul Teyze gibi insanlarla tanışmak çok güzeldi. Çok güvenli bir işletme ve dogasi, deniziyle birlikte muhteşem bir tatil yeri.

         Gizem Hacioglu - 9 Temmuz 2014, Çarsamba 19:21

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Huzurun adresi
         Huzurun adresi

         Eğer dünyadaki cennette birkaç gün geçirmek istiyorsanız, adres Arda Bungalows…

         bernis vural - 9 Temmuz 2014, Çarsamba 19:11

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Tatilin adı
         Tatilin adı

         Bu yaz da tatilimizi burada geçirdik, yine her şey çok güzeldi Arda Bungolows ' ta. Ailece güzel bir hafta yaşadık.

         Onur yılmaz - 9 Temmuz 2014, Çarsamba 18:40

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Hayıtbükü değil, Hayatbükü
         Hayıtbükü değil, Hayatbükü

         Biz oraya Hayıtbükü değil, Hayatbükü diyoruz.. Huzurlu bir tatil için gereken her şey var; deniz, yeşil ve ahşap... Ne şanslıyız ki Datça'ya ilk gelişimizde yolumuz Kenan Bey ve eşi Aytül Hanım'ın henüz yeni işletmeye açtığı mekana düştü. Datça'nın en güzel koyunda, koyun da en iyi işletmesinde 1 hafta konakladık. İlk defa "Ee biz buraya hep geliriz ki..." dedirtti bize... Velhasıl kelam şiddetle tavsiye...

         Evrim - Ozan - 4 Kasım 2013, Pazartesi 16:40

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Cennetten bir köşe
         Cennetten bir köşe

         Datça Hayıtbükü'nde konaklama ile ilgili onlarca, belki yüzlerce yorum ve hatta tecrübe edenlerden aldığımız görüşler neticesinde kafamızda yaz için kimi yerler belirmişti. Fakat nedense içimize sinmeyen bazı noktalar oluyordu hep, iyi ki de olmuşlar! İşletmesini henüz yeni sayılabilecek yakın bir zamanda (2013 başları) açmış olan Kenan Abimiz'e ve o muhteşem sessizliği ve konumu ile Arda Bungalows'a rastlamamız bu ısrarcı tavrımız ve içimize sinmeyen güdüler neticesinde oluştu. Denize sıfır, bahçesi çiçekleri ve yeni dikilen fidanları, temizliği, ahşap evlerindeki o yeni derinden gelen kalas, vernik kokusu, oda, TV, klima, banyo, mutfak, veranda, etrafındaki şirin köy bakkalı, balık, kebap yenilebilecek yeterli ve özenli işletmelerin oluşu, sahilde Kenan Abi'nin konukları için her zaman ayırttığı şezlonglar, şemsiyeler, akşam çay sohbetleri, ihtiyacınız olan herhangi bir acil eşyanın (ilaç vb.) yine Kenan Abimiz tarafından özenle siparişinin şehire inen dostlarınca temin edilmesi, uygun deniz turları aklımıza gelen ilk güzellikler. Tabiatin ve tabii ki Kenan Abi ve eşinin o güzel insan doğasını bahse gerek bile yok! Sizi güler yüzle karşılar ve tatilinizin iyi geçmesi için sizleri bir abi/baba/arkadaş gibi ağırlar. Onun için hiçbir zaman sıkıntı yoktur... Halleder! Bundan sonraki tatil rotamız nasıl olursa olsun, Datça Hayıtbükü Arda Bungalows'tan kesin geçecek şekilde belirleyeceğiz. Bu güzel işletme ve güzel insanlara buradan tekrar teşekkürlerimizi sunuyor, yakında yine görüşürüz diyoruz ve sizlere de tavsiye olarak rezervasyon için elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz. Öyle ki talep patlaması yaşanacak bir yer!

         Orhan Vatandaş - 4 Kasım 2013, Pazartesi 16:18

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Bizi çok mutlu etti
         Bizi çok mutlu etti

         Harika bir denizin kıyısında, her şeyin düşünüldüğü konforlu ahşap evler ve bunların üstüne güler yüzlü karşılama ve eksiksiz hizmet. Bütün beklentilerimizi karşıladı Arda Bungalows. Kenan Bey'e eşi Aytül Hanım'a çok teşekkür ediyoruz. İlk fırsatta tekrar görüşmek umuduyla.

         zelda turan - 5 Eylül 2013, Perşembe 22:06

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Dinlenmek için ideal
         Dinlenmek için ideal

         Tesis yeni ve temiz. Konum olarak çok iyi bir yeri var. İşletme sahipleri misafir ettikleri müşterileriyle fazlasıyla ilgili. Deniz mükemmel. Gürültüden uzak ve sessiz bir mekan arayanlar için çok ideal.

         Hakan - 27 Ağustos 2013, Salı 00:37

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Muhteşem bir tatildi
         Muhteşem bir tatildi

         Tatilinizi geçirmek için Datça'yı seçtiyseniz eğer, Hayıtbükü koyu Arda Bungalows'u kesinlikle tavsiye ederim. Tek kelimeyle muhteşem bir yer. Tatil süresince size ait bir ahşap evin olması çok hoş. Odaları klimalı, yatakları çok rahat, mutfakta kullanacağınız eşyalar mevcut, interneti var, TV'si var, çarşafları, pikeleri çok temiz, mis gibi kokuyor. Denize sıfır bir yer, deniz ısısı çok güzel. Hele sabah saatlerinde denizde yüzmeye doyamadım. İdareci Kenan Bey ve eşi Aytül Hanım size her konuda yardımcı, kendi evinizdeymiş gibi hissettiriyorlar. Onlara buradan çok teşekkür ediyorum. Şehir gürültüsünden uzaklaşmak isteyenler için ideal bir yer. Denizin hışırtısı, kuşların cıvıldaması, kelebeklerin uçuşması sizi doğayla baş başa hissettiriyor. Hele hele çocuklu aileler için ideal bir yer. Ben, eşim ve oğlum bir hafta süresince çok güzel bir tatil geçirdik. Bir dahaki tatilde görüşmek dileğiyle...

         Ayten arıcan - 19 Ağustos 2013, Pazartesi 20:07

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Tatil için ideal bir yer
         Tatil için ideal bir yer

         Arda Bungalows, şahane bir tatil yeri. Daha önce neden görmediğime hayıflanıyorum, samimi sıcak ve tatile çıkan bir kişinin aradığı her şey var.

         SÜLEYMAN DARENDELİ - 9 Ağustos 2013, Cuma 13:44

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Her şey süper
         Her şey süper

         Her şey çok güzel. Güzel bir tesis ve huzur dolu. Çocuklar için de ideal. Evinizde gibi hissedeceksiniz. Tekrardan görüşmek ümidiyle...

         Melih - 5 Ağustos 2013, Pazartesi 15:27

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Bir sonraki sefer yine yine oradayız
         Bir sonraki sefer yine yine oradayız

         Tesis çok yeni. Eşim ve kızım ile 3 gün kaldık. Odası, balkonu, mutfağı ve çevre düzeni güzel. İşletmeci Kenan Bey ve eşi Aytül Hanım da çok yardımsever. Hayıtbükü için önerebileceğimiz bir tesis.

         Mufit Utkusoy - 4 Ağustos 2013, Pazar 15:54

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Yarımadanın en güzel yeri
         Yarımadanın en güzel yeri

         Hayıtbükü tüm okurlara doğasıyla, insanlarıyla ve işletmecileriyle tavsiye edebileceğim muhteşem bir yer. Datça Yarımadası'nın içerisinde kaybolmuş küçük bir koy. Diğer yorumcuların da yazdığı gibi kendinizi evinizde hissedebileceğiniz, güzel bir tatil yapma ve dinlenme şansı bulabileceğiniz bir ortam Arda Bungalows. Ahşap evler ve konsepti harika. Klima, televizyon, duş, 1. sınıf yatak, mutfak vs. Yok yok diyebiliriz.. Bir de İşletmeci Kenan Bey'in yaptığı o balık kokoreç yok mu? Of, of, of... Bu mekanı hazırlayan ve bizlere bunu tatma zevki veren işletmeci Hasan Bey'e, Kenan Bey'e ve eşi Aytül Hanım'a çok çok teşekkürler.

         Serap-Bora ÇALIŞ - 2 Ağustos 2013, Cuma 17:25

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Bölgenin en kaliteli yeri
         Bölgenin en kaliteli yeri

         Son derece temiz, sakin, mütevazi, rahat ve yaşanılası bir mekan. Çevreye duyarlı ve Hayıtbükü'nün doğasını yansıtan, emek verilerek yaratılmış, sıcakkanlı işletmecilerle hayat bulan çok güzel yer. Herkese tavsiye ederiz. İşletmeci Kenan Bey ve eşi Aytül Hanım bizi kendi evimizde gibi hissettirdi sağ olsunlar...

         ulaş sarıbaş - 23 Temmuz 2013, Salı 18:59

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Hayıtbükü'nde özel bir mekan
         Hayıtbükü'nde özel bir mekan

         Kendinizi evinizdeymiş gibi rahat hissedeceğiniz, temiz, bakımlı, zevkle düzenlenmiş, ferah bir pansiyon. Pansiyon sahipleri Kenan Bey ve eşi Aytül Hanım buraya yüreklerini koymuşlar. Burada 5 gün kaldım, mümkün olsaydı tüm yazı geçirebilirdim. Denizi temiz, sakin ve güzel bir yerde tatil geçirmek isteyenler ve kendi yemeklerini hazırlamak isteyen çocuklu aileler için ideal, dışarda yemek yemeği tercih edenler içinse çevrede seçenek çok.

         Şirin Çizmeci - 21 Temmuz 2013, Pazar 13:34

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Sanki evinizde gibi
         Sanki evinizde gibi

         Hayıtbükü eşsiz bir koya ev sahipliği yapan küçük bir tatil beldesi. Bölgenin en güzel konumunda yer alıyor Arda Bungalows. Denize sıfır konumu, ev konseptinde döşenmiş odaları tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için düşünülmüş; geniş, ferah ve tertemiz. Otel sahipleri ise son derece ilgili, güler yüzlü, yardımsever ve hoş sohbet. Burada geçirdiğimiz bir hafta güzel anılar biriktirdik ve çok mutlu olduk. Her şeyden önemlisi kendimizi evimizde hissettik ve çok güzel dostluklar kurduk. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz. Tercih edecek herkese şimdiden iyi tatiller dileriz...

         seda öktem - 20 Temmuz 2013, Cumartesi 23:23

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)

         Tesis Konaklama Fiyatları

         - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

          Fiyat Açıklamaları

          Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

          Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

          Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

          Datça ilçesi Mesudiye Köyü, Hayıtbükü mevkisinde, zeytin ağaçları arasında 6 bungalov ve 2 suit taş-ahşap binasıyla toplamda 10 oda ile müşterilerine hizmet vermektedir.

          Ovabükü ve Hayıtbükü koyları arasında yer alan pansiyonumuzda, doğanın kucağında kuş sesleriyle uyanacak, güne yöresel açık büfe köy kahvaltısıyla başlamak sizi şımartacak, akşamları zeytin ağaçları arasında Ege mutfağının ev yemekleriyle mutluluğunuza mutluluk katacak...

          Yalım Pansiyon Yamaçevleri huzur ve mutluluğun tatildeki yeridir. Her iki koydaki denize 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan tesis, plajdaki şezlonglarda keyifle güneşlenebilme ve Mavi Bayraklı berrak denizimizde yorgunluğunuzu atabileceğiniz ortama sahiptir. Üstelik tesiste konaklama yapan misafirlerimiz plajdan ve şezlonglardan ücretsiz olarak yararlanabilecektir.

          Bungalovlardan oluşan tesisimiz butik bir anlayış ile hizmet sunmaktadır. Aile işletmesi olan Yalım Pansiyon Yamaçevleri, müşterilerini misafir gözüyle kabul eder ve bu anlayış ile de konukların kendilerini evlerinde olma duygusunu ön plana çıkarır.

          Koyumuzdan diğer koylara tekne turları ücretli olarak düzenlenmektedir. Datça Merkez'den her gün (sabah-akşam) Bodrum'a feribot seferleri vardır. Hayıtbükü Datça kent merkezine 17 km, Marmaris kent merkezine de 80 km mesafededir. Dalaman Havalimanı da kara yolu ile 3 saatlik mesafededir.
          • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Mayıs 2015 - 31 Ekim 2015
          • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
          • OtoparkOtoparkVar
          • İnternetİnternet Var
          Genel Özellikler
          • Otopark
          • Plaj
          • Sigara İçilmeyen Oda
          • Uyandırma Servisi
          • Bahçe
          • Bar Cafe
          • Dağ Manzarası
          • Hayvan Serbest
          • Internet
          Oda Özellikleri
          • Balkon
          • Banyo
          • Havlu
          • Internet
          • Klima
          • Oda Temizlik
          • Tuvalet
          Aktiviteler
          • Jogging

          Tesis için 66 gezgin görüş bildirdi

          Daha fazla yorum
          10 Odaları gayet temiz
          Odaları gayet temiz

          Eşim ve ben ilk kez tatil için Datça'yı tercih ettik. Ankara'ya uzaklığı nedeniyle bugüne kadar tercih etmemiştik. Yalım Pansiyon Yamaçevleri''ne geldiğimizde önce Esin Hanım ve eşi Ali İhsan Bey tarafından son derece sıcak bir şekilde karşılandık. Odaları gayet temiz, yemekleri ise muhteşemdi (bir kez daha ellerinizle sağlık). İşletme sahipleri gayet ilgililer, her gün bize yemeklerle ilgili isteklerimizi sordular. Çorbasız günümüz yoktu diyebilirim. İki günde bir mutlaka barbekü yapıldı. Açıkçası pansiyon olarak gittiğimiz için bu standartları beklemiyorduk. Bizim buradaki tatil süremiz bir hafta ya da on gündü. On sekiz güne çıkardık. O muhteşem bahçede kitap okumayı, çay içmeyi şimdiden özledim. Hayatımda ilk kez tavuk beslemenin, tavuk yumurtaları toplamanın tadına vardım. Ev sahiplerimizin köpeğinin peşinden koşturmak ayrı bir keyifli. Denize yürüme mesafesi beş dakika, bu bize söylenmişti. Esin Hanım oda talep eden herkese bunu söylüyor, bize de söylemişti zaten. Yalım Pansiyon Yamaçevleri'ni şimdiden çok özledik. Çok güzel bir tatil geçirmemizi sağlayan, kendimizi evimizde hissettiren Esin Hanım, Ali İhsan Bey ve oğulları Bora ve de tavuklar ve tabi ki Kömür, hepinize teşekkür ediyorum. İlkbaharda görüşmek dileğiyle.

          Emine Yılmaz - 4 Ekim 2015, Pazar 13:59

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          2.0 Denize 5 dakika filan değil
          Denize 5 dakika filan değil

          Öncelikle buranın yorumlara kesinlikle güvenmeyin. 1) Ulaştığımızda saat 19 idi, yemek saatini sorduğumuzda biz çok tokuz, 21.00 gibi ancak acıkırız dediler. Halbuki telefonda bebekler için ayrı da yapıyorum, çorba hep oluyor denmişti. Gelen tavuk parçaları tavuğun neresi bilemiyorum ama yemek sayılmaz. Yemek yorumlarına asla güvenmeyin. 2) Odalar inanılmaz tozlu, bizi 2 gün aynı standartlarda bir odaya alacaklarını söylemişlerdi, kabul ettik fakat gösterdikleri oda rutubet, küf ve toz içinde, penceresiz bir in gibiydi, mecburen ayrıldık. 3) Her yer çamur. 4) Gece saat 2'ye kadar sarhoş gürültülerinden uyuyamadık. 5) Yeni verilen odayı istemeyip ayrıldık. Yeni yerleştiğimiz yeri arayıp oda anahtarımızı aldığımızı söylemişler ki bize hiç anahtar verilmediği gibi, kapı nasıl kilitlenecek dediğimde, ‘yukarı çek kapı kolunu, o kapı bozuk' deyip geçmişlerdi... Dostluk zaten beklemiyordum fakat ticaretin de bir ahlakı var. Ayrıca denize 5 dakika filan değil, bölgenin denize en uzak mekanlarından biri. Kahvaltı yine isteklerine göre yaklaşık 9.30 gibi başlıyor. ;))

          Neslihan - 25 Eylül 2015, Cuma 21:42

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Yemekler lezzetli
          Yemekler lezzetli

          Büyük otellerin kargaşasından, ne yediğinizi bilmediğiniz yemeklerden, dinlenmekten çok yorulduğunuz bir tatil istemiyorsanız adresiniz Yalım Pansiyon Yamaçevleri. Biz üç yıldır Yalım Pansiyon Yamaçevleri'nde tatilimizi yapıyoruz, çok memnunuz. Akşamları serin, yemekler lezzetli, uzun akşam sohbetleri… Çocuğum odada uyuyor, biz bahçesinde uzun oturabiliyoruz. Esin ablaya, Ali İhsan amcaya, Bora'ya teşekkürler. Seneye görüşmek üzere inşallah.

          Tülay Bağsız - 18 Ağustos 2015, Salı 13:54

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          8.0 Gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz
          Gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz

          Ailenizle gönül rahatlığıyla kalabileceğiniz bir yer. Eğer çok konfor ve çeşitlilik aramıyorsanız ama bunun yanında zeytin ağaçlarının altında akşam sohbetlerini özlediyseniz aradığınız yer burası. Denize çocuklarla yürümek biraz sıkıntılı ama aracınızla her gün farklı bir koyda denize girebilirsiniz. Yarım pansiyon olması güzel. Kahvaltı çeşit olarak sade, biraz beklentilerinizi karşılamayabilir. Sinek derdi yok ve en güzeli de gece sıcaktan etkilenmediniz gibi serin olması. Tesis çok lüks olmasa da; temiz, sade yeterli. Tüm tatilimiz boyunca bizimle ilgilenen Esin Hanım, Ali ihsan Bey ve Özge'ye teşekkür ederiz.

          mustafa özkan - 12 Ağustos 2015, Çarsamba 10:47

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Bundan sonraki tatil adresimiz
          Bundan sonraki tatil adresimiz

          Eviniz kadar rahat... Daha önce gitmediğim için pişman olduğum bir yer. Çocuklarınız varsa kesinlikle başka yer bakmayın. Bütün bungalovlar bahçeye bakıyor. Uyutma yemek vs sıkıntısı yaşamıyorsunuz. Sahipleri olan Esin abla ve Ali İhsan abi çok tatlı ve hoş sohbet insanlar. Yemekleri çok lezzetli. Bahçenin biraz bakımsız oluşu ilk bakışta insanı rahatsız ediyor ama artıları çok daha fazla olduğu için önemsiz kalıyor. Seneye bahçeyi de farklı göreceğimizi umut ediyorum. Bundan sonraki tatil adresimiz. Datça ve koyları zaten muhteşemdi. Pansiyonumuz da bunu tamamladı. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

          HANZADE HACIARİFOĞLU - 27 Temmuz 2015, Pazartesi 12:03

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Nefis yemekler, ev yapımı reçeller
          Nefis yemekler, ev yapımı reçeller

          Hayıtbükü'nü keşfettiğimizden beri vazgeçemediğimiz bir mekân. Adeta bağımlısı olduk. Bir yıl verdiğimiz arayı saymazsak dört yıldır gidiyoruz. Gitmediğimiz yıl tatili tatilden saymadık. Alışılagelmiş turizm mekanlarını işletme anlayışı burada yerle bir ediliyor. Esin ablanın nefis yemeklerini, ev yapımı reçellerini, zeytinlerini tadınca işin ticaret olmadığını anlayacaksınız. Sıcacık bir ortam, huzur, samimiyet, dostluksa aradığınız eminim ki sizler de bağımlısı olacaksınız. Yemyeşil bahçesinde, zeytin ağaçlarının altındaki hamak keyfini anlatabilmek çok zor, yaşamak lazım. Esin abla, Ali İhsan abi ve Bora artık aile dostlarımız, yakın arkadaşlarımız. Hepinize kucak dolusu sevgiler. İyi ki varsınız.

          Cengiz Gültekin - 12 Temmuz 2015, Pazar 22:55

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Doğa içinde dinlenme yeri
          Doğa içinde dinlenme yeri

          Açıldığı ilk günden beri müdavimiyiz. Artık kendi evimiz gibi oldu. Doğanın içinde tam bir dinlenme yeri. Şömine başındaki sohbetler çok keyifli. Bora'ya selamlar! Eylül'de tekrar görüşmek üzere!

          Nejla Oren - 29 Haziran 2015, Pazartesi 19:01

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Şehrin boğuculuğuna karşı bir ilaç
          Şehrin boğuculuğuna karşı bir ilaç

          Biz burada ailecek yaptığımız tatilden çok memnun kaldık. Şehrin boğuculuğuna karşı bir ilaç, büyük otellerin yapaylığına karşı sıcacık bir ev. Esin Hanım ve Ali İhsan Bey çok iyi ev sahipleri. Odamız gayet temizdi. Yemekler çok temiz ve lezzetliydi. Konumu gereğiyle doğanın tam içinde olan bu yeri tavsiye ederim.

          Gizem Aktas - 29 Haziran 2015, Pazartesi 18:57

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Harika bir tesis
          Harika bir tesis

          Doğanın içine saklanmış harika bir tesis. Firma sahipleri ve çalışanları bizi güler yüzle ve içten bir şekilde karşıladılar. 5 günlük tatilimiz mükemmel bir şekilde geçti, herkese teşekkür ederim.

          Kamil - 29 Haziran 2015, Pazartesi 10:29

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Huzurlu ve unutulmaz tatil
          Huzurlu ve unutulmaz tatil

          Söylenecek o kadar çok şey var ki! Eşimle balayımızı yaptığımız unutulmaz bir yer. Son misafirleri olmamıza rağmen harika karşıladılar. Sanki kendi yerimiz gibiydi. Kaldığımız taş ev tertemiz, kahvaltısı harika hele Esin Hanım'ın eşsiz lezzetleri enfesti. Doğa ile iç içe konumu enfes. Denize sadece 2 dk. Sadece pansiyon içi değil onun haricindeki her konuda Ali ihsan Bey ve Esin Hanım her konuda yardımcı oluyor. Bizim için özel bu tatilde unutulmaz olması için her konuda mükemmel hizmet verdiler. Şömine başında akşam yemekleri zeytinlikler arasında kahvaltı, etrafınızda dolanan sevimli tavuklar var. Bundan sonraki tatillerimi yapacağım yeri düşünmeme asla gerek yok, adresimiz belli!

          BEKİR ÖZCAN - 5 Haziran 2015, Cuma 10:56

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Harika bir tatildi
          Harika bir tatildi

          Tesis güzel, deniz güzel, yemekler ve her şeyden önce insanlar güzel. Tek kelimeyle her şey harikaydı. Çok çok memnun kaldım. Teşekkürler Ali Bey, Esin Hanım ve Bora. Mutlaka gene geleceğim. Kalbim orada kaldı.

          alev ersoy - 21 Eylül 2014, Pazar 03:57

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Kitap okumadım demeyin sakın
          Kitap okumadım demeyin sakın

          Daha ne olsun, insanlar güzel, ortam güzel, doğa nefis, sessiz, sakin, huzurlu ortam. Kitap okuyamadım diyemeyeceğiniz bir yer. Gönül rahatlığı ve tüm samimiyetimle tavsiye ederim.

          Çağın İpekoğlu - 8 Eylül 2014, Pazartesi 14:13

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Mutlaka görün
          Mutlaka görün

          Bu yıl üçüncü kez geldiğimiz Yalım Pansiyon Yamaevleri'ni herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Deniz, zeytin bahçeleri, insanı bunaltmayan havası, Esin Hanım'ın lezzetli yemekleri. Tatilimize doyamadık desem yeridir, çocuklar için harika bahçesi ve güler yüzlü misafirleriyle bizim daimi adreslerimizden bir oldu, herkese teşekkür ediyoruz.

          Şenol, Hülya - 25 Ağustos 2014, Pazartesi 11:50

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          4.0 Mükemmel değil
          Mükemmel değil

          30 Temmuz 2014'de bayram tatilinde 4 gün tesiste 3 aile olarak kaldık. Bu siteden okuduğum yorumlar beni etkilemişti kalma kararı verirken. Özellikle temizlik açısından oldukça olumlu yorumlar okumuştuk. Kesinlikle temizlikte bir sorun var tesiste. 4 gün boyunca hiç bir temizlik elemanı odaya girmediği gibi, tuvaletlerde de alt yapı olmadığı için geri tepmeler oldu. Çarşaflar oldukça özensiz ve eskiydi. Temizliği mutfakta servis elemanı olarak görev yapan genç delikanlı yapmaktaydı. Her sene en az 2 defa bu tip işletmelerde kalırız ve ilk defa bu şekilde erkek bir elemanın hem garson hem de kat görevlisi olarak çalıştığını gördük. Yemekleri Esin Hanım kendisi yapıyor ve oldukça lezzetli ve güzel. Yemek saati ise bize göre biraz geç. 9'dan önce pek yemek yemeniz mümkün değil. Tesis bahçesi resimlerdeki gibi değil. Bakımlı olmadığı gibi temiz de değil. Masalarda küllük yok ancak sizin istemeniz gerekiyor. Yerler bildiğiniz toprak ve geceleri sulama yapıldıktan sonra da çamur oluyor ertesi gün. Yapraklar hiç temizlenmedi, kısacası çevre temizliği de bence sınıfta kaldı. Kredi kartı ile ödeme yapılmasından hoşlanmadı tesis sahibi. Gitmek isteyenler bunu da dikkate almalılar gibi. Tüm bunlardan sonra herkes kendisi karar verecek ama bence temiz ve gidilesi bir tesis değil benim kanaatimce.

          gamze gunes - 31 Temmuz 2014, Perşembe 09:44

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Herkese tavsiye ederim
          Herkese tavsiye ederim

          Araç sesi yok, gürültü yok, çok şirin bir bahçesi var, doğa harika, yemekler lezzetli, işletme sahipleri ilgili, sıcak ve samimi. Denize yakın. Alternatif sahillere yakın. Biz hala buradayız. Ben kafa dinlemek isteyen herkese tavsiye ederim. Tatil budur. Zeytin ağaçlarının altında bahçede vakit geçirmek için bile gelinir.

          Barış Akkaya - 30 Temmuz 2014, Çarsamba 10:34

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          4.0 Memnun olamadık
          Memnun olamadık

          Hayıtbükü'nün müdavimi olarak, birçok pansiyonda kaldık ama Yalım Pansiyon Yamaçevleri'den memnun olamadık. Tavsiye etmiyoruz.

          haydar karakaş - 16 Temmuz 2014, Çarsamba 00:58

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Sakin ve çok huzurlu bir yer
          Sakin ve çok huzurlu bir yer

          Güzel bir zeytinliğin içinde çeşit çeşit bitki ve ağaçlar ile bezenmiş muhteşem bahçesi olan bir mekan. Ama o mekanı değerli kılan tek özelliği bu değil; sahiplerinin misafirperverliği ve yakın ilgisinden de bahsetmeden geçemeyiz. Esin Hanım, Ali İhsan Bey ve Bora Bey'e sohbetleri, ilgileri, hazırladıkları leziz yemekler (bulgur pilavını denemelisiniz:)) için çok teşekkür ederiz. Bir yaşındaki oğlumuzun doğa ile haşır neşir olduğu bu güzel mekanda, mutfağı da rahatça kullanarak bebeğimizin yemeklerini istediğimiz gibi hazırlayabildik. Tesisi, Hayıtbükü ve Ovabükü'ne eşit mesafede gibi düşünebilirsiniz; ama Hayıtbükü gerek dalga gerekse su sıcaklığı ve derinlik açısından bize daha makul geldi. Hamak, yeşillik, ağustos böcekleri ve kuş sesleri akşam serinliği ile bütünleşince kompozisyon tamamlanıyor. Gerçekten sakin ve çok huzurlu bir yer. Sunulan hizmetin kapsamı (oda, kahvaltı, akşam yemeği, diğer ikramlar) ve kalitesine bakınca; fiyatın son derece makul olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle fiyata akşam yemeğinin de dahil olması bir avantaj ve gerçekten kaliteli malzemeden güzel, lezzetli yemekler sunuyorlar. Kahvaltılar ise açık büfe ve yeterli. Maliyet ve kalite açısından bölge genelindeki en mantıklı seçenek gibi göründüğünü de söylemeden geçmemeliyiz. Güzel bir tatil geçirmemiz için elinden geleni yapan tüm Yalım Pansiyon Yamaçevleri ailesine teşekkür ediyoruz.

          Ayşe, Fatih - 26 Haziran 2014, Perşembe 13:52

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Doğa ve insan
          Doğa ve insan

          Mükemmel bir tesis, doğa ve güzel insanlar bir arada. Güzel ve keyifli tatil geçirmek isteyen herkese bu tesisi tavsiye ediyorum. Sema SERDAROĞLU

          sema serdaroğlu - 26 Haziran 2014, Perşembe 11:42

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Düşünmeden gidin, memnuniyet garanti
          Düşünmeden gidin, memnuniyet garanti

          Yalım Pansiyon Yamaçevleri'ne hiç düşünmeden kesinlikle gitmenizi tavsiye ederiz. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanların böyle huzur dolu ortamların özlemi içinde olduğu gerçeğinden hareketle Yalım Pansiyon Yamaçevleri mükemmel bir fırsat olacaktır. Biz iki gün kaldık, tamamen stresi sıfırladık. Keşke daha fazla kalma imkanımız olsaydı. Samimi, içten ve özverili ev sahiplikleri, güzel yemekleri ve bölgeye ilişkin çok yararlı destekleri nedeniyle Esin Hanım'a, Ali İhsan Bey'e, Bora Bey'e, yanlarında çalışan personele, Berra'ya, Kömür'e (ve tabii ki pansiyon önerisi ve katkılarından dolayı Boğaç'a) çok teşekkür ediyoruz. Biz sadece huzur dolu bir ortamda dinlenmedik, bunun yanında çok güzel kalpli dostlar kazandık. Umarım ileride yine görüşürüz. Sağlıcakla kalın güzel insanlar...

          Yasin ve Birgül - 23 Haziran 2014, Pazartesi 14:01

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Cennete gelmişiz
          Cennete gelmişiz

          Haziran ayının ilk haftası eşim ve sadık dostumuz Buddy ile buradaydık. Daha bahçeye girerken cennet demiştim içimden, gerçekten de öyle çıktı. Hava mis, bahçe mükemmel, deniz harika, yemekler lezzetli (karnıyarık ve havuçlu bulgur pilavı bayıldım), dostluk, ilgi. Hamakta kitap okumak, horoz seslerinden ve arada gelen mööö sesinden başka bir şey duymamak; İstanbul'dan bunalan bir insan için mucize değil de nedir Alllah aşkına. :) Tatil dönüşü tüm sevdiğim insanlara burayı anlatıyorum ve gitmeleri gerektiğini söylüyorum. Esin Abla, İhsan Abi ve Bora'ya çok teşekkür ederiz. Ha bir de yakın dostları Rüya... Akşamları şömine başında yaptığımız sohbetler çok keyifliydi. En kısa zamanda tekrarlamak dileği ile... Sizleri çok sevdik... Kömürü de unutmuyorum, Buddy'nin selamı var. :)

          hilal yeşilkaya - 21 Haziran 2014, Cumartesi 12:15

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Yemekler, kahvaltılar, sahipleri harika
          Yemekler, kahvaltılar, sahipleri harika

          Bu yıl 3 gece konakladım. Tesisin bahçesi küçük çocuklar için (1,5 yaşından başlayan) çok güvenli. Odalar rahat, temiz, konforlu. Bahçede farklı çiçek ve ağaçlar şahane bir ambiyans katıyor. Hem Hayıtbükü'ne hem Ovabükü'ne yürüme mesafesinde. (öğlen sıcağı bebek arabası ile zorlayabilir. Çalışanlar (ben oradayken Yasemin ve Can) son derece güler yüzlü ve yardımsever. Yemekler, kahvaltılar tatmin edici. Tesisin arka tarafında güzel bir zeytinlik var, serin saatlerde kısa yürüyüşe uygun. Çocuklu aileler, sakinlik konfor isteyenler çok memnun kalır. Seneye yine giderim. Şahaneydi, sağ ol Yalım Pansiyon Yamaçevleri.

          Yetkin çakır - 28 Mayıs 2014, Çarsamba 13:57

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Harika ötesi
          Harika ötesi

          Tesis sahiplerinin güler yüzlü ve özlenilen misafirperverliği altında buradaki nefis doğa ve deniz bile gölgede kalıyor. Doyumsuz şömine başı muhabbetleri ve eşsiz bahçe atmosferi ile kesinlikle atlanılmaması gereken bir müessese. Herkese sonsuz teşekkürler...

          tunç imzalı - 18 Ekim 2013, Cuma 13:33

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          8.0 Yalım Pansiyon, yalın pansiyon
          Yalım Pansiyon, yalın pansiyon

          Yalım Pansiyon Yamaçevleri'nden henüz döndük. Burada okuduğum yorumlardan sonra bu pansiyonu seçtiğim ve herkesi burada kalmaya ikna ettiğim için düşüncelerimi paylaşmak istedim. Burası aynen resimlerde görüldüğü gibi çok güzel bir yer. Kafa dinlemek isteyenler için oldukça ideal, özellikle çocuklu ailelere tavsiye ederim. Kendi evimin bahçesinde gibiydim. Odalar gayet kullanışlı ve yeterince temiz. Detaylar düşünülmemiş ama olsun, aradığımız şey zaten lüks değil. Burası benim ailemle zaman zaman kaçabileceğim harika bir mekan olabilirdi ancak bazı konularda hayal kırıklığına uğradığımdan çok emin değilim. Bu güzellik karşısında çok olumsuz şeyler yazmak içimden gelmiyor, sanıyorum doğru zamanda orada değildik. Sadece bu işletmeye biraz katkı sağlayacaksa ki öyle olmasını temenni ederim, bir mekanı seçerken önemli bir ayrıntı olan yemekler, lezzetli olmasına rağmen çeşit yok denecek kadar az. Bu konudaki bir gelişmeden haberim olursa tekrar oraya gitmek isterim ve birçok kişiye tavsiye edebilirim.

          Arzu Yiğit - 5 Eylül 2013, Perşembe 23:58

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Şu anda buradayız
          Şu anda buradayız

          Datça'da tatil yapmak için internette gezinirken Yalım Pansiyon Yamaçevleri'nde karar kıldık ve gerçekten çok da iyi bir seçim yapmışız. Harika bir ortam ve mükemmel dost canlısı işletmecileri var. Sanki bir yakınımızın yazlığına gelmiş gibiyiz. Bu akşamki yemekleri ve bahçe muhabbeti için sabırsızlanıyorum.

          Aydanur Taşer - 29 Ağustos 2013, Perşembe 12:39

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Ailece geçirdiğimiz en iyi tatil
          Ailece geçirdiğimiz en iyi tatil

          Ali İhsan Bey ve değerli esi Esin Hanım'ın birlikte işlettiği Yalım Pansiyon Yamaçevleri'yle tanışmamız bu sitedeki güzel yorumlar sayesinde oldu. İnanılmaz güzel insanlar, çok sevimli bahçe içinde bir işletme, harika köy kahvaltıları ve gerçekten nefis akşam yemekleri ile muhteşem bir tatil geçirdik. Hepsinden önemlisi çok cana yakın olmaları, müthiş insanlar bizleri uzaktan gelen misafirleriymiş gibi karşıladılar. Esin Ablamız çok esprili. Artık Datça'da bir evimiz var. Sizleri çok sevdik seneye görüşmek üzere. Bu arada çocuklu aileler için de çok ideal olduğunu söylemek isteriz. Sevgiler.

          Harun Ömer Katranlı - 28 Ağustos 2013, Çarsamba 21:14

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Cennetten bir köşe
          Cennetten bir köşe

          Geçen sene internette birçok tesisin arasından seçtiğim ne yazık ki gidemediğim özellikle kızım için seçtiğim dünyada bir cennet köşesi Yalım Pansiyon Yamaçevleri'ne bu yıl gidebildik ama burası gerçekten bir cennet aradığımız tüm özellikler buradaydı. Sabahları köy kahvaltısı ve o doyumsuz reçel çeşitleri, akşam Esin Hanım'ın lezzetli yemekleri, Ali İhsan Bey ve Bora Bey'in mangal sefaları ve tatlı sohbetleri ve ayrıca kızımın canlı canlı kendi sağdığı sütler kızım ve bana unutulmaz günler geçirtti. Böylece artık Datça'da bir evimizin olduğunu bilmek bizi mutlandırıyor. Teşekkürlar herkese Esin Hanım, Ali İhsan Bey, Bora Bey eşi Esma, emeklerini esirgemeyen Sema ve Merve Kurban Bayramı'nda görüşmek üzere, sizleri böyle bir tesisi mükemmel kıldığınız için kutluyoruz. Sevgilerimizle.

          sema serdaroğlu - 15 Ağustos 2013, Perşembe 16:32

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Kusursuz bir tatil
          Kusursuz bir tatil

          Yalım Pansiyon Yamaçevleri bize ailece geçirebileceğimiz en keyifli ve en rahat tatili hediye etti. Küçük çocuğu olan ve tatilden beklentisi huzur, rahatlık, muhteşem bir deniz ve güler yüzlü insanlar olan herkese kesinlikle Datça'yı ve Yalım Pansiyon'u tavsiye ediyorum. Normalde internette hiçbir şeye yorum yapmışlığım yoktur. Ama burada öyle güzel zaman geçirdim ki yazmamak paylaşmamak elde değil. Hep çocukla her şey dahil beş yıldızlı otellerde rahat edileceği düşüncemi yerle bir etti burası. :) Kocaman bir bahçe içinde hiç kızımın peşinde koşmak zorunda olmadan kahvemi yudumlamak, rahat rahat yemeğimi yiyebilmek, kitabımı okuyabilmek... Valla çocuğu olanlar bilir ben bu rahatlığı evimde yaşamıyorum. :) Bundan sonra her yaz çocukla nereye gitsek de rahat etsek derdi bitti. Bana Datça'da da bir evim olduğunu hissettiren Ali İhsan Bey, Esin Abla ve Bora Abi'ye samimiyetleri, ilgileri ve güler yüzleri için çok çok teşekkürler.

          Elif Erkek - 3 Ağustos 2013, Cumartesi 13:33

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Tam istediğim gibi yerdi
          Tam istediğim gibi yerdi

          Kızım, torunumla birlikte gittiğim, çok keyif aldığım yerlerden en güzeliydi. Esin Hanım'ın leziz yemekleri, Ali Bey'in hazırladığı harika mangallar, evlatları Bora Bey ve ailesi, 2 güzeller güzeli, zarif hizmet eden kızlarımız. Hepsi güler yüzle, sevgiyle ilgilendiler. En önemlisi de arabalarıyla özel şöför gibi beni taşıdılar. Bu hizmeti hayatımda unutamam. Gösterdikleri ilgiye, verdikleri hizmete, hasılı her şeye binlerce teşekkür. Fırsat bulduğum her zaman oraya evim gibi gideceğim...

          SEVGİ ÖZÜT, AHU VE ECE UÇAR. - 3 Ağustos 2013, Cumartesi 09:37

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Eviniz gibi
          Eviniz gibi

          Her şey çok güzeldi. O kadar güzel insanlar işletiyor ki pansiyonu kesinlikle ayrılmak istemeyeceksiniz. Çocuklu ailelere özellikle tavsiye ediyorum. Yemekler Esin Abla'nın ellerinden ve nefis. Doğayla baş başasınız ve çevre düzenlemesi huzur veriyor. Her şey dahil saçmalığı ve yoruculuğunu bir yana bırakıp tatilse maksadınız mutlaka gidin.

          murat demircioğlu - 3 Temmuz 2013, Çarsamba 10:46

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Mükemmel bir tesis
          Mükemmel bir tesis

          Kaliteli insanlar, yemekler ve doğa harikası bir yer. Doğa diyorum ama oldukça emek var, tırnaklarla kazınmış birçok emek ve ortaya harika bir tesis çıkarılmış. Çocuklu, çocuksuz, yalnız herkes için uyumlu bir ortam..